קורס בדיקות תוכנה QA בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס בדיקות תוכנה QA בג`ון ברייס ירושלים

קורס בדיקות תוכנה התמחות ISTQB כולל יסודות בבדיקות אוטומציה בג'ון ברייס ירושלים

 

בג'ון ברייס ירושלים מתקיים קורס בדיקות תוכנה QA, הכולל התמחות ב - ISTQB ולימוד יסודות בבדיקות אוטומציה. מסלול זה נערך בפיקוח של משרד הכלכלה וחיילים משוחררים יכולים ללמוד בו על חשבון הפיקדון הצבאי.

 

לאחרונה תחום הבטחת איכות התוכנה תופס מקום חשוב בפיתוח של מוצרים ובניהול הפרויקטים בהייטק. ביצוע יעיל של הבדיקות יכול לתרום לפתרון בעיות וכך לסייע לחיסכון בשעות עבודה ובהורדת עלויות. אנשי הבדיקות משתמשים במגוון כלים ומתודולוגיות ובפניהם כיוונים שונים להתפתחות מקצועית, בבקרת איכות וניתוח נתונים, בקביעה של נהלי עבודה בבקרת האיכות, בניהול מערכי הבדיקות הארגוניים ובתכנון של בדיקות. המעוניינים להתפתח גם לתחום התכנות יכולים להשתלב בתחום הבדיקות האוטומטיות, סוג בדיקה שבו נדרשות יכולות תכנות בסיסיות.

 

שימו לב: מי שנרשם לקורס, מקבל ערכת לימוד עצמי במתנה


באפשרות המשתתפים לבחור את מתכונת הלימוד: פרונטלי, היברידי, אונליין 100% לייב עם המרצה

 

תכנית הלימודים


התכנית מבוססת על ההסמכה הבין לאומית ISTQB, הסמכה שבה מוגדרות מתודולוגיות חדשניות לניהול ולביצוע הבדיקות. תכני קורס QA מותאמים להתפתחויות טכנולוגיות השוק, כדי לסייע לפתיחת אפשרויות תעסוקה מגוונות בהייטק.


במהלך הקורס נלמדים נושאים החשובים לאנשי בדיקות תוכנה. המשתתפים מכירים שפות תוכנה, בסיסי נתונים ומתודולוגיות בדיקה. הם מתוודעים למוצרי ווב ומובייל ולומדים על תהליכי תכנון הבדיקה ועל שימוש בכלי בדיקה אוטומטיים לצורך הבטחת האיכות של אותם מוצרים.


לאורך התכנית, המשתתפים מכירים מתודולוגיות פיתוח והבטחת איכות תוכנה ולומדים על כתיבה של מסמכי בדיקות. כמו כן, הם רוכשים הכנה למבחנים הנדרשים להסמכת ISTQB, אשר מהווה סטנדרט בשוק התוכנה. בהמשך הם לומדים על כלים לניהול בדיקה באופן המשלב כלים מבית HP. נוסף על כך, הם לומדים על תחום אוטומציית הבדיקות ומתוודעים לכלים חדשניים בגישת הפיתוח Codeless, שבה מתאפשרת כתיבת מקרי בדיקה ללא צורך בהיכרות עם קוד ושפות תכנות, וכן מתוודעים לטכולוגיות מעולם ה - AI הרלוונטיות לעוסקים בבדיקות התוכנה.

 

מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית 570 שעות. ניתן ללמוד במסלול יום, או במסלול ערב. ניתן לבחור האם ללמוד פרונטלית, היברידית או אונליין.


משתתפי הקורס לוקחים חלק בתרגילים מעשיים שונים כדי לסייע בהיכרות קרובה עם כלי הבדיקה הנלמדים. הם מתנסים בפרויקט מתגלגל שבו מדמים את תהליכי הבדיקה בתעשייה. נוסף על כך, הם מקבלים הכנה לקראת מבחני ההסמכה לבודקים של ISTQB.

 

נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר:

 

 

על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס ירושלים ניתן לקחת חלק בקורסים והכשרות בענפי ההייטק, אשר מותאמים לצורכי התעשייה. במסלולים השונים יכולים תושבי ירושלים וסביבתה הקרובה להכיר שפות קוד, לרכוש מיומנויות בתחומי הדאטה והדיגיטל, להכיר תהליכי ניהול בסביבת תקשורת המחשבים והענן ולפתח כישורים נוספים שיש להם דרישה בשוק התוכנה והמחשבים.


בקורסים משולבים פרויקטים ותרגילים מעשיים שבהם מדמים מצבים מן השטח, כך יכולים המשתתפים לתרגל בפועל את הכלים הנלמדים ולצבור ניסיון לקראת המשך הדרך המקצועית בהייטק. בחלק מן הקורסים מתקיימת הכנה לקראת מבדקים ומבחני הסמכה חיצוניים של גופים בין לאומיים. בין התחומים שאותם ניתן ללמוד במוסד זה נכללים פיתוח פול סטאק, ניהול תשתיות תקשורת, סייבר ואבטחת מידע, קידום אתרים ומדיה חברתית, פיתוח BI ועוד.

 

תנאי קבלה


המסלול מתאים למועמדים חסרי רקע קודם בתחום הבטחת איכות התוכנה, המעוניינים לרכוש את הידע הנחוץ להשתלבות מקצועית בענף.


כדי להתקבל, עליהם להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות ולהכיר ברמת משתמש את מערכת ההפעלה Windows ואת השימוש באינטרנט. יש צורך לעבור מבדק התאמה של חברת אדם מילא וראיון אישי.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים