רוצה פרטים על לימודים במרכז ובתל אביב?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מכללות במרכז הארץ - חוות דעת של סטודנטים

רוצה לדעת על לימודים במרכז ובתל אביב? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללות אקדמיות בתל אביב והמרכז


מה הסטודנטים באמת חושבים על לימודים במרכז?


במרכז הארץ יש שלל אפשרויות ללימודים. מוסדות הלימוד האקדמיים כוללים אוניברסיטאות, מכללות אקדמיות, מכללות אקדמיות לחינוך וכן מוסדות שמתאימים לציבור הדתי והחרדי. אפשר למצוא מסלולים בתחומים מגוונים בהם מדעי החברה, הנדסה ועיצוב. מוסדות רבים נמצאים בתל אביב ואחרים ממוקמים בערים קרובות כמו רמת גן או חולון.

 


אוניברסיטאות ומכללות בתל אביב


אוניברסיטת תל אביב


באוניברסיטת תל-אביב אפשר ללמוד למגוון מסלולי תואר ראשון בפקולטות השונות, בהן הפקולטה למשפטים, לניהול, למדעים מדויקים, לרפואה, להנדסה, למדעי החברה ולאמנויות.


יואב, סטודנט ללימודי כימיה: לאוניברסיטה יש אולי מוניטין של יחס מנוכר לסטודנטים אבל מניסיוני האישי ההיפך הוא הנכון. בפקולטה שלי הסגל נותן יחס אישי, יש תכנית חניכה לקראת תחילת התואר ונראה שיש מאמץ אמיתי לסייע לסטודנטים. מצד שני יש ניגוד בין תנאי הקבלה לרמת הקושי של התואר ולכן יש אחוזי נשירה גבוהים יחסית.


מאי, סטודנטית ללימודי רפואת שיניים: אני מאוד נהנית מהלימודים, זה דוחף אותי להתפתח ולהשקיע. עם זאת, האווירה מאוד תחרותית, לסטודנטים לא אכפת "לדרוך" זה על זה כדי להתקדם. ימי הלימוד ארוכים וקשה לנהל חיים מחוץ לפקולטה.


אוניברסיטת בר אילן


האוניברסיטה השנייה בגודלה בארץ מפעילה מסלולי לימוד מגוונים ומתנהלת בצביון דתי. בין הפקולטות נמנות מדעי החיים, מדעי הרוח, מדעי היהדות, משפטים ומדעים מדויקים.


אפרת, סטודנטית ללימודי עבודה סוציאלית: כבחורה דתייה האופי הדתי נוח, אך יש גם הרגשה שהציבור החילוני נדחק לפעמים החוצה. לפעמים עומס הלימודים לא מאפשר להתפרנס תוך כדי. אני מאוד אוהבת את המרצים בחוג, הם מייצגים דעות רבות ושונות ואפשר לדבר איתם ולשאול שאלות.


יקיר, סטודנט ללימודי מדעי המחשב: אוהב את החברה ואת האוניברסיטה שמטופחת ויפה. הקפיטריה יקרה בעיני וגם לדעתי כמות שיעורי היהדות גדולה מדיי.


המכללה האקדמית תל אביב יפו


במכללה האקדמית תל אביב יפו ניתן ללמוד את מקצועות הבריאות וגם תחומים שונים כניהול, כלכלה ומדעי ההתנהגות.


אלונה, סטודנטית ללימודי מדעי ההתנהגות: אני אוהבת את התכנית בקורסים. הכיתות קטנות והסביבה תומכת. הלימודים ברמה גבוהה ויש תמיכה מצד המרצים והמתרגלים. רוב הסטודנטיות הן נשים צעירות ואני שמתקרבת לשנות השלושים פחות מתחברת לסביבה החברתית.


נועה, סטודנטית ללימודי סיעוד: מוסד הלימוד הוא מקום נעים שנחמד ללמוד בו, האווירה פסטורלית והמקום מעוצב. החומר מועבר בצורה מספקת וברורה. הלימודי מצטמצמים לשלושה ימים בשבוע וכך אני יכולה לעבוד ולכלכל את עצמי.

 


מכללות ברמת גן


המרכז האקדמי למשפט ולעסקים


מוסד הלימוד מתמקד בתחומי הניהול והמשפט. ניתן ללמוד בו בתכניות לימודי מנהל עסקים, לימודי משפטים ולימודי חשבונאות בהתמחויות שונות.


מור, סטודנטית ללימודי משפטים: יש דגש במוסד הלימוד על תחושת המשפחתיות ועל סביבה תומכת. המרצים נגישים בכל שאלה. למרות שאני גרה בדרום, אני נוסעת לרמת גן שלוש פעמים בשבוע ללמוד ועדיין מרגישה בבית.


רותם, סטודנט ללימודי מנהל עסקים ומשפטים: המכללה נותנת יחס אישי לכל אחד מהסטודנטים. יש תרגולים רבים לקראת מבחנים והגשת עבודות שעוזרים באופן מעולה. אוהב את סגל המרצים.


המכללה האקדמית לישראל


במכללה האקדמית לישראל מתמקדים בתחומי הניהול והבריאות. בין המסלולים לתואר הראשון נכללים לימודי סיעוד, לימודי ניהול מערכות בריאות, לימודי ניהול ומשאבי אנוש ולימודי ניהול מערכות מידע.


שחף, סטודנטית ללימודי ניהול מערכות מידע: אני אוהבת את הקשר הפרקטי בין הלימודים למקצוע בפועל במשק. פחות אוהבת את העומס שלא מתאים לשילוב עם עבודה במשרה מלאה.


לוטן, סטודנטית ללימודי סיעוד: הלימודים מרתקים בעיני ומלאים נושאים שאני אוהבת. כסטודנטית בשנה א' אני נתקלת בחומר רב שמתחבר לכל מה שלמדתי לאורך החיים. המרצים כולם רופאים או אחיות ומעבירים מידע מניסיונם האישי.


מכללות בסביבת תל אביב - חולון, קריית אונו, ראשון לציון, אור יהודה


הקריה האקדמית אונו


הקריה האקדמית אונו עורכת שלל תכניות לתואר ראשון. בהן אפשר למנות מסלולים בתחומים משפטים, מנהל עסקים, מדעי הרוח ומקצועות הבריאות.


עמית, סטודנט ללימודי מנהל עסקים: הלימודים מעניינים מאוד, הקריה מאפשרת ללמוד בלימודי ערב במסלול נוח למי שרוצה ללמוד ולעבוד במשרה מלאה. ניתן לעבוד בזמן התואר ויש התחשבות במועדים. השירות לסטודנטים מתחשב ואדיב.


שני, סטודנטית ללימודי קלינאות תקשורת: היחס אישי, אני אוהבת שיש אוזן קשבת. הלימודים ברמה גבוהה, אציין לטובה סיורים רבים שתרצו לי באופן אישי. הייתי שמחה אם ניתן היה לבצע שינויים בימי הלימוד כדי שאפשר יהיה לשלב עבודה יותר בנוחות.

 


המסלול האקדמי המכללה למינהל


המסלול האקדמי המכללה למינהל, מוסד לימודים הממוקם בראשון לציון. במכללה אפשר ללמוד תחומים כמנהל עסקים, משפטים, כלכלה וניהול, מדעי ההתנהגות ותואר ראשון בתקשורת.


ירון, סטודנט ללימודי פסיכולוגיה: יש אווירה טובה בלימודים, לכל אחד יש את הפינה שלו ללמוד. הסגל איכותי ונוח לפנות אליו בשאלות. פחות נוחה לי עלות הלימודים והקושי להיות עצמאי בתקופת הלימודים.


שני, סטודנטית ללימודי חשבונאות: האווירה במכללה מוצלחת והחוויה האקדמית כיפית וצעירה. לסטודנטים שמתקשים ללמוד בבית יש אפשרות להגיע ללמוד בחדרי לימוד מרווחים ללמידה נוחה.

 


המרכז ללימודים אקדמיים


במרכז ללימודים אקדמיים - מל"א אפשר ללמוד במספר בתי ספר, בהם בית הספר למנהל עסקים, למקצועות הבריאות, לחינוך ולפסיכולוגיה.


ויקטוריה, סטודנטית ללימודי פסיכולוגיה: אני אוהבת את המרצים במכללה. אנחנו כיתה קטנה והשנה הראשונה עברה באווירה של אחדות בין הסטודנטים. מרגיש כמו בית ולא מכללה. שעות הלימוד נוחות ולא יוצרות בעיות עם העבודה. לצערי, שכר הלימוד גבוה עבורי.


דנית, סטודנטית ללימודי משאבי אנוש במרכז: אני אוהבת לבוא למכללה, מוסד הלימוד נותן לי מוטיבציה גבוהה. כיף מבחינה חברתית. גם המרצים נותנים תחושה שהם תמיד שם עבורך.


מכון טכנולוגי חולון HIT


במכון טכנולוגי חולון אפשר ללמוד לימודי הנדסת חשמל במרכז וכמו כן את ענפי העיצוב השונים.


יפית, סטודנטית ללימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה: האווירה במכון נעימה, המרצים אכפתיים ומסורים ומלמדים בצורה יסודית. הם לא מהססים לשבת בשעות הקבלה ולתת תשובות מלאות לשאלות שלנו. הסטודנטים אדיבים והתחרותיות היא באווירה טובה. אני שמחה שבחרתי במוסד זה.


דנה, סטודנטית ללימודי עיצוב פנים לתואר: הקורסים מעשירים ומעניינים. הייתי מעוניינת ביותר הכשרה פרקטית ויותר לימודים מעשיים בתחומי התכנות והמחשבים.


לימודי הנדסה במרכז


המכללה האקדמית אפקה


המכללה האקדמית אפקה מאפשרת לבחור מבין מגוון מסלולים ללימודי הנדסה. כמו כן ניתן להמשיך לתואר שני בהנדסה בחלק מהמקצועות.


מאור, סטודנט ללימודי הנדסת מכונות: המכללה מתייחסת לסטודנטים כפרטים ולא כעוד מספר בטבלה, מפנים תשומת לב לכל אי הבנה או בעיה. המכללה מוכרת בשוק מבחינת קבלה לעבודה ומשרות לסטודנטים.


אסתר, סטודנטית ללימודי הנדסה רפואית: אני אוהבת את המקצים המסורים והמשקיעים. החומר קשה אך מרתק. אני פחות אוהבת את שיעורי המתמטיקה שלדעתי לא נחוצים לעבודה כטכנאית מכשור רפואי. למרות הכל אני מאושרת שבחרתי בתחום.


מכללת שנקר


מכללת שנקר ברמת גן מפעילה תכניות לימוד בתחומי הנדסה מגוונים. כמו כן, אפשר ללמוד גם בתחומים כאמנות ועיצוב.


אורן, סטודנט ללימודי הנדסת תעשייה וניהול: המרצים מעבירים את הקורסים בצורה מעניינת. אני אוהבת את הסיוע של המכללה ללקויי למידה, את הדחיפה והעזרה ומתן המענה לכל סטודנט שצריך. פחות אהבתי יחס של מרצים מסוימים לסטודנטים ואת ההתנהלות לגבי משרתי מילואים.

 


לימודי חינוך במרכז - לימודי הוראה במרכז


מכללת לוינסקי


לוינסקי היא מכללה לחינוך שכבר למעלה מ - 100 שנים מכשירה מורים לשלל מקצועות וממוקמת בתל אביב. ניתן ללמוד בין היתר לימודי חינוך לגיל הרך, לימודי חינוך יסודי ועל יסודי, לימודי חינוך מיוחד ולימודי חינוך מוזיקלי.


מור, סטודנטית לחינוך על יסודי בהתמחות הוראת לשון וספרות: אני מרגישה שלמדתי להפעיל חשיבה ביקורתית, לבחון סיטואציות ולשקף את העולם. בלימודים הכרתי עלים להתבוננות בעולם וגיליתי כוחות שלא הכרתי בעצמי. הלימודים במכללה תורמים לי גם מקצועית וגם אישית.


סמינר הקיבוצים


במכללת סמינר הקיבוצים שברמת אביב אפשר ללמוד בשלל תכניות ללימודי חינוך ולקבלת תעודת הוראה במקצועות מגוונים.


יעל, סטודנטית ללימודי חינוך: הכיתות קטנות מה שמאפשר קשר קרוב עם המרצים ושיעורים נעימים יותר. המרצים מהווים דוגמה אישית אמיתית. הסטודנטים חברותיים ויש המון פעילויות חברתיות ומודעות פוליטית.


בתאל, סטודנטית ללימודי הוראת אנגלית: יש המון מקום לאמירה אישית וליצירתיות. המה עולה בהמשך השנה, יש בעייתיות מסוימת בעמידה בלוחות הזמנים להגשת הציונים. המחירים בקפיטריה לא זולים במיוחד, אך המחירים בחנות כלי הכתיבה זולים.

 

 

לימודים לחרדים במרכז - מסלולים לדתיים ולחרדים


מכללת תלפיות


מכללה המתמקדת בתחום החינוך הממוקמת בחולון. מסלולי הלימוד מתאימים לנשים דתיות לאומיות ומפשרים ללימוד חינוך בשלל התמחויות.


אפרת, סטודנטית ללימודי חינוך לגיל רך: האווירה סטודנטיאלית וצעירה ויש מגוון של סטודנטים. השיעורים מעשיים ומקנים התנסות להתמודדות מול מצבים בלתי צפויים. היחס אישי כי המכללה לא גדולה.


מכללת מבח"ר


מכללה המציעה מסלולי לימודים לציבור החרדי, בה ניתן ללמוד לשלל תחומים לתואר ראשון בהפרדה בין נשים לגברים. בין הנושאים הנלמדים נכללים לימודי סיעוד, לימודי מדעי המחשב, לימודי שירותי אנוש ולימודי קלינאות תקשורת.


משה, לימודי מדעי המחשב: אני אוהב את המקום בו אני לימוד. הלימודים נותנים לי סיפוק והמרצים מעניקים לי כוח לסיים את התואר.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים במרכז ובתל אביב?

רוצה לדעת יותר על לימודים במרכז ובתל אביב?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודים במרכז ובתל אביב
שאלות הגולשים בנושא
מבחן קבלה לאדריכלות בתל אביב
מעבר ממכללה לאוניברסיטת תל אביב
מכתב בקשה לחריג באוניברסיטת תל אביב - קבלה לעבודה סוציאלית
מבחני מיון לסיעוד באוניברסיטת תל אביב
תואר ראשון במרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה
ראיון באוניברסיטת תל אביב
הסבה לסיעוד במרכז רפואי רמב"ם