תפנית האוניברסיטה הפתוחה תל אביב

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תפנית תל אביב - האוניברסיטה הפתוחה.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תפנית תל אביב - בית הספר תפנית למנהלים תל אביב


אודות תפנית קמפוס תל אביב - מכללת תפנית תל אביב


תפנית תל אביב הוא בית ספר למנהלים שבו מתקיימים שלל מסלולים ללימודי תעודה במקצועות הניהול והעסקים. מוסד זה מופעל על ידי לימודי החוץ וההמשך של האוניברסיטה הפתוחה. מסלולי הלימוד המגוונים המתקיימים בו מתאימים למגוון רחב של קהלים, לרבות מנהלים, בכירים, מועמדים לתפקידי ניהול, בעלי עסקים ועובדים בארגונים במבחר מגזרים ותחומי עיסוק. מכלול הידע והכלים הנרכשים במהלך הקורסים הללו יכול לסייע למשתתפים לפתח את הקריירה, לבנות מיומנויות ניהוליות חשובות ולקדם ארגונים ועסקים לעבר הצלחה.


בקורסים הנערכים בתפנית תל אביב ישנו ממד פרקטי שתפקידו לסייע למשתתפים לצבור ניסיון יישומי ולהכיר מקרוב דילמות ואתגרים מן העולם העסקי. רבים מבין המסלולים משלבים פרויקטים מעשיים, ניתוח של מקר בוחן ניהוליים, דיונים קבוצתיים או מפגשים עם בכירים מן התעשייה. צוות המרצים של בית הספר, הכולל מנהלים ומומחים בתחומי העסקים השונים, מעבירים מן הידע שצברו בשוק אל התלמידים כדי לסייע להם בתהליך הפיתוח וההעצמה האישיים.

 

תפנית תל אביב כתובת דרכי הגעה


קמפוס תל אביב של תפנית ממוקם ברמת אביב (הכפר הירוק), ברחוב קלאוזנר 16. הגישה למוסד הלימוד נוחה בתחבורה הציבורית וכן ברכב הפרטי, קיימת חנייה באזור בית הספר. הקמפוס פועל בכל ימי השבוע משעות הבוקר ועד הערב.

 

קורסים


בתפנית תל אביב ניתן לקחת חלק במגוון רחב של קורסים בניהול, ביניהם:

 

קורס הכשרת דירקטורים - במהלך קורס דירקטורים מקבלים המשתתפים ידע רב אודות תחומי האחריות של נושאי משרה בחברות וארגונים. בקורס סוקרים היבטים פיננסיים, משפטיים וניהוליים שחשובים לדירקטורים בעבודתם וכמו כן מתוודעים לרגולציה עדכנית הרלבנטית לנושאי המשרה. קורס זה מתאים במיוחד למנכ"לים ולמנהלים בכירים וכן לדירקטורים מכהנים שברצונם לשכלל את הידע המקצועי שברשותם.

 

קורס הנחיית קבוצות - משתתפי קורס הנחיית קבוצות מתוודים לסוגיות בדינמיקה קבוצתית ולומדים על כלים להתמודדות עם שלל אתגרים העולים בעבודה מול קבוצות בסביבה העסקית. בתכנית זו יכולים עובדים שנדרשים להנחייה של צוותים במסגרת תפקידם לפתח סגנון הנחיה אישי ולהכיר שלל מצבים בהתנהלות קבוצות. הקורס נערך במתכונת מעשית שבה המשתתפים יכולים להביא דוגמאות מתוך ניסיונם והפעילות בארגונים שלהם.

 

קורס ייעוץ כלכלת המשפחה - בקורס ייעוץ כלכלת המשפחה מכירים שלל סוגיות פיננסיות הנוגעות למשפחות בימינו תוך רכישת ידע תיאורטי ופרקטי לבניית תכניות כלכליות עבור משפחות. בין הסוגיות הנלמדות נכללות ניהול תקציבים, ניתוח דוחות כספיים, היכרות עם תכניות פנסיה וביטוחים וכן היבטים פסיכולוגיים והתנהגותיים שעשויים ליצור בעיות כלכליות בתא המשפחתי. המרצים בקורס הם בעלי ניסיון בענפים כגון בנקאות וצרכנות.

 

קורס יועץ מנטלי - בקורס זה מכשירים מאמנים מנטליים שיכולים להוביל תהליכים משמעותיים ביעילות ובמהירות. משתתפי ההכשרה לומדים כיצד לייעץ ללקוחות פרטניים ולקבוצות ולסייע להם לעבור שינוי בחייהם מבחינה אישית, מקצועית ומשפחתית. התכנית כוללת ביצוע של פרקטיקום מעשי שבו מתרגלים בפועל את עקרונות האימון המנטלי הנלמדים בקורס, לרבות בנייה של תכנית עבודה ועריכה של אבחונים.

 

קורס ייעוץ משכנתאות - משתתפי קורס זה מקבלים את מכלול הכלים הנחוצים כיום ליועצי משכנתאות. הם מעמיקים את הידע בתחומים כגון מימון, ביטוח, נדל"ן ומכירות ומיסוי ומתוודעים לסוגי המשכנתאות הקיימים בשוק ולאופן התאמתם ללקוחות. קורס זה יכול להתאים לעוסקים במקצועות הנדל"ן כגון מתווכים, משקיעים ויזמי נדל"ן שברצונם להרחיב את הידע המקצועי וכן למאמנים, יועצים עסקיים ויועצים לכלכלת המשפחה אשר מעוניינים להרחיב את תחומי התמחותם.

 

קורס ייעוץ עסקי - במהלך הקורס לייעוץ עסקי המשתתפים לומדים על שלל כלים מהעולם העסקי דרכם ניתן לסייע להתפתחותם של ארגונים. הם לומדים כיצד ללוות עסקים משלל סוגים, לערוך אבחונים לאיתור קשיים ובעיות ולבנות תכניות עבודה יעילות לצורך שיפור הביצועים העסקיים. תכנית זו מתאימה לאקדמאים מענפים רלבנטיים, בעדיפות לבעלי תואר שני.

 

קורס יזמות והשקעות נדל"ן - במהלך הקורס המשתתפים רוכשים כלים לפיתוח קריירה כיזמי נדל"ן ומשקיעי נדל"ן או לפיתוח הכנסה נוספת. נלמדים תהליכי רכישת נכסים ללא הון או בהון מוגבל, זיהוי של עסקאות כדאיות והתנהלות מול מכלול הגורמים בעסקאות הנדל"ן, כגון בנקים, שמאים, עורכי דין ועוד. בקורס נכללים תרגילים מעשיים וכן פרויקט יישומי.

 

קורס ייעוץ ארגוני - קורס ייעוץ ארגוני של תפנית תל אביב מתאים למנהלים ובעלי תפקידים שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי ולרכוש כלים בייעוץ ארגוני ליישום בעבודתם. בין היתר נלמדים תהליכי האבחון וכתיבת הדוחות, טכניקות ומודלים להתערבות, שיטות ייעוץ למנהלים ולצוותים, כלים להטמעה של התחדשות ארגונית ועוד.

 

קורס מידענות - קורס מידענות של תפנית תל אביב מתאים לאקדמאים שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שברשותם בענף ניהול המידע הארגוני. נלמדים עקרונות בתעדוף וניהול של מידע עסקי, טכנולוגי וממשלתי, שיטות ניהול מדיה חברתית, כלים לניהול מודיעין עסקי ולהקמה של מאגרי מידע עבור ארגונים.

 

קורס מינהל עסקים - קורס מנהל עסקים לתעודה מתאים הן למנהלים מנוסים והן למועמדים לתפקידי ניהול ובמהלכו ניתן להכיר מקרוב שלל כלים עסקיים לשיפור התפקוד הארגוני. הקורס כולל תרגולים ודיונים מגוונים שבמהלכם המשתתפים יכולים להביא לידי ביטוי את הניסיון והרקע האישיים שלהם בעולם העסקי.

 

קורס ניהול שיווק ופרסום - משתתפים בקורס ניהול שיווק ופרסום מכירים מגוון רחב של כלים שיווקיים אותם ניתן ליישם בביבה הארגונית. הם מתוודעים גם לכלים טכנולוגיים שיכולים לסייע לקידום הפעילות השיווקית של הארגון, לרבות רשתות חברתיות, מנועי חיפוש וכלי גוגל.


קורס ניהול משא ומתן בתנאי אי וודאות - קורס ניהול משא ומתן בתנאי אי ודאות - תיאוריה ופרקטיקה מקנה ידע אודות התמודדות עם מצבים מאתגרים בהם המציאות שונה מן התכנון המוקדם. בקורס שמים דגש על הפן הפרקטי של ניהול משא ומתן ועל מכלול הכוחות והגורמים הלוקחים בו חלק פעיל.

 

קורס ניהול משאבי אנוש והתנהגות ארגונית - משתתפים בקורס זה רוכשים ידע פרקטי לניהול ההון האנושי בארגונים, לקידום תהליכי שינוי ולגיוס ומיון של עובדים מתאימים ואיכותיים. הקורס מיועד לאקדמאים או לבעלי ניסיון רב ומשמעותי בתחום ניהול משאבי האנוש שמעוניינים להתמקצע ולהרחיב את הידע שברשותם.

 

קורס ניהול פיננסי ומשפטי - התכנית מתאימה למנהלים ולבכירים ומאפשרת להם להכיר סוגיות משפטיות וכלכליות הרלבנטיות לתהליכי קבלת החלטות עסקיות. המשתתפים סוקרים מגוון גורמים שיכולים לתרום לפיתוח הפיננסי של עסקים וחברות.

 

קורס ניהול פרויקטים - במסגרת קורס ניהול פרויקטים המשתתפים רוכשים ידע תיאורטי ומעשי שיכול לסייע להם להתמודד עם שלל אתגרים אסטרטגיים במהלך פרויקטים. הם לומדים על שלל טכניקות להתמודדות עם בעיות שעשויות לעלות בפרויקט ולטיפול בשלל מצבים לאורך חיי הפרויקטים.

 

קורס פיתוח כישורי ניהול - הקורס מתאים למנהלים בתחילת הדרך המעוניינים להכיר טכניקות ומושגים לניהול יעיל יותר ולשיפור התפקוד המקצועי. בין היתר נידונות שיטות לקבלת החלטות עסקיות, לניהול צוותים, להעצמה אישית ולעידוד למצוינות תוך התאמה לסביבה העסקית התחרותית של היום.

 

קורס שיווק דיגיטלי - משתתפי קורס שיווק דיגיטלי לומדים על תחומים כגון ניהול פייסבוק עסקי, קידום ממומן PPC, כתיבה שיווקית, מחקר ומדידת ביצועים וניהול קמפיינים. הידע המוענק במהלך התכנית יכול לסייע למשתתפיו לייעל את עבודתם בתחום השיווק.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: תפנית | האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה, מתאים לך?

עוד מסלולי לימוד - מכללת תפנית

כלים שיעזרו לך לבחור