הנדסאים להוראה במכללת לוינסקי לחינוך

שירות אישי - צור קשר
הנדסאים להוראה במכללת לוינסקי לחינוך

הנדסאים להוראה - מכללת לוינסקי לחינוך


במכללת לוינסקי לחינוך מתקיימת תכנית הנדסאים להוראה. מסלול זה מתאים להנדסאים בתחומים שונים, המעוניינים לעבור שינוי בקריירה ולהשתלב בתחום החינוך. בתכנית מקבלים ההנדסאים ידע וכלים נרחבים בתחום החינוך ורוכשים את ההכשרה הנדרשת להשתלבות במערכת החינוך כאנשי הוראה. התכנית נערכת בהתאמה אישית, ההנדסאים יכולים לבחור מבין מגוון תחומי הוראה שונים המוצעים במכללת לוינסקי.

 

מה לומדים?


תכנית הנדסאים להוראה נבנית באופן אישי לכל הנדסאי על פי הרקע הקודם שברשותו ולפי תחום תעודת ההוראה שבה הוא מעוניין. ישנה אפשרות ללמוד לתעודת הוראה בתחומים שונים:

 

  • חינוך לגיל הרך (גיל לידה - 6 שנים)

 

  • הוראה לבית הספר היסודי בהתמחויות הבאות: אנגלית, מדעים, מתמטיקה, ספרות, תנ"ך

 

  • הוראה לבתי ספר על יסודיים בהתמחויות הבאות: מתמטיקה, מחשבים, אנגלית, ביולוגיה, לשון, תנ"ך, ספרות

 

  • חינוך מיוחד (לגיל 6 - 21)

 

כמה זמן לומדים?


משך התכנית נקבע בהתאם לרקע הקודם של ההנדסאים ולתחום תעודת ההוראה. הלימודים נפרסים בממוצע על פני שנתיים עד שלוש שנות לימוד.


התכנית נערכת בהתאמה אישית.


הסטודנטים יכולים לשלב קורסים בלמידה מרחוק כחלק מתכנית זו.

 

תנאי קבלה


כדי להתקבל לתכנית, על המועמדים לעמוד בתנאי הקבלה הבאים:

  • תעודת בגרות
  • ציון במבחן הפסיכומטרי
  • דיפלומת הנדסאים
  • ראיון אישי

 

איזו תעודה מקבלים?


בסיום תכנית ההסבה מקבלים תעודת הוראה בהתאם לתחום הנבחר.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


לאחר קבלת תעודת ההוראה ועמידה בכל החובות הנוספים הנדרשים על ידי משרד החינוך, יכולים בוגרי התכנית להשתלב במערכת החינוך כמורים בהתאם לתחום תעודת ההוראה שאותו למדו, ולפי שכבת הגיל שבה התמחו (הגיל הרך, יסודי, על יסודי וכדומה).


במערכת החינוך של היום ישנה דרישה רבה למורים איכותיים, ההנדסאים יכולים להביא לידי ביטוי את הידע הנרכש בתכנית וכן את הידע הקודם שברשותם ולהעביר אותו אל תלמידיהם.

 

על מוסד הלימוד


במכללת לוינסקי לחינוך ניתן ללמוד במגוון של מסלולים לתואר ראשון, תואר שני והסבת אקדמאים להוראה. בין תחומי הלימוד במכללה אפשר למנות חינוך לגיל הרך, חינוך מיוחד, הוראה לבית הספר היסודי, הוראה לבתי ספר על יסודיים, ועוד. תכניות הלימוד במכללה מתמקדות בהכשרת אנשי החינוך של מחר, והן מותאמים לשינויים המתחוללים בחברה ובדרכי למידה בסביבה משתנה. במוסד הלימוד שואפים להוביל שינוי משמעותי במערכת החינוך דרך חדשנות פדגוגית ומחקר.

למידע נוסף לחצו: מכללת לוינסקי לחינוך
עוד מסלולי לימוד - מכללת לוינסקי לחינוך