תואר שני בחינוך מתמטי בעידן הדיגיטלי במכללת לוינסקי

שירות אישי - צור קשר
תואר שני בחינוך מתמטי בעידן הדיגיטלי במכללת לוינסקי

תואר שני בחינוך מתמטי בעידן הדיגיטלי במכללת לוינסקי

 

במכללת לוינסקי לחינוך מתקיימת תכנית תואר שני בחינוך מתמטי בעידן הדיגיטלי. התכנית אושרה לפרסום על ידי המל"ג מתוך צורך במערכת החינוך בפיתוח החינוך המתמטי בקרב המורים והתלמידים.


תכנית זו מתאימה למורים למתמטיקה בבתי ספר על יסודיים ברמות לימוד שונות שברצונם לפתח חשיבה מתמטית ויצירתית בקרב תלמידיהם, וכן מעוניינים להתנסות בעיצוב של סביבות למידה ובשילוב של אמצעים טכנולוגיים חדשניים בהוראה.


התכנית מתאימה למורים מתפתחים במערכת החינוך, היא מאפשרת להם לסייע להתאים את המערכת לעידן הדיגיטלי, שבו הילדים של היום מתחנכים וגדלים.

 

 

מה לומדים?


במהלך לימודיהם בתכנית הסטודנטים לומדים קורסים מעמיקים במתמטיקה ודרכם נחשפים לתחומים כגון אנליזה פונקציונלית, תורת המשחקים ועוד. כמו כן, נלמדים קורסים בתחום פרקטיקות הוראה חדשניות, אשר מותאמות למאה ה - 21. בעזרת פרקטיקות אלה ניתן לעודד פיתוח של חשיבה ביקורתית וחשיבה מתמטית, לקדם אוריינות מתמטית ודיגיטלית ולפתח עבודה בצוות ועבודה עצמאית.


הלימודים מתבצעים בסביבות למידה טכנולוגיות מתקדמות, כדי להעמיק את למידת המתמטיקה, וכן ליצור סביבות למידה עדכניות וחדשניות אשר מותאמות ללומדים שונים. כמו כן, התכנית מאפשרת לסטודנטים להיחשף לתחומים ביג דאטה וניתוח מאגרי מידע גדולים, במטרה לקשר בין המתמטיקה לעולמות תוכן משיקים נוספים.

 

 

כמה זמן לומדים?


משך התכנית שנתיים, היא כוללת ארבעה סמסטרים. הלימודים מרוכזים ביום מלא בשבוע.

 

מהם תנאי הקבלה?


כדי להתקבל לתכנית זו, יש לעמוד בדרישות הבאות:

  • תואר ראשון ממוסד מוכר בממוצע ציונים 80 ומעלה
  • תעודת הוראה
  • שליטה באנגלית ברמה המאפשרת קריאת מאמרים מקצועיים
  • ניסיון תעסוקתי רלוונטי
  • אנגלית לפטור בתואר הראשון - ציון עובר
  • ועדת קבלה

 

 

איזו תעודה מקבלים?


סטודנטים העומדים בהצלחה בכל חובותיהם בתכנית זכאים לקבל תואר שני M.Ed בחינוך מתמטי בעידן הדיגיטלי מטעם מכללת לוינסקי לחינוך.


על מוסד הלימוד


מכללת לוינסקי היא מכללה לחינוך שבה מתקיימים מגוון מסלולים לתואר ראשון, תואר שני, מכינות והסבת אקדמאים להוראה. במכללה שואפים להכשיר אנשי חינוך בעלי רגישות, יוזמה, יצירתיות ויכולות מנהיגות להשתלבות בתפקידים משמעותיים במערכת החינוך הישראלית.


בין המסלולים לתואר שני בחינוך המתקיימים במכללת לוינסקי אפשר למנות תואר שני בחינוך מיוחד, תואר שני בחינוך לגיל הרך, תואר שני בהוראה, למידה ומנהיגות חינוכית, תכנית לתואר שני בחינוך מוזיקלי ועוד. קיימות גם תכניות M.teach לתואר שני ותעודת הוראה, לבתי ספר יסודיים או על יסודיים. מטרת המסלולים לתואר מוסמך היא לסייע לאנשי ההוראה לפתח את סל הכלים המקצועי והאישי שברשותם וכך לקדם את הקריירה ולהוביל הוראה משמעותית בבתי הספר.

למידע נוסף לחצו: מכללת לוינסקי לחינוך
עוד מסלולי לימוד - מכללת לוינסקי לחינוך