קורס השקעות נדל"ן במכללת לימודית

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת לימודית - השקעות נדל"ן.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השקעות נדל"ן במכללת לימודית ירושלים


תחום השקעות הנדל"ן עובר צמיחה משמעותית בעשור האחרון בארץ. רבים פונים לתחום לצורך יצירה של הכנסה נוספת מן התשואה, וכן להגעה לרווחים כלכליים מתהליכי השבחתם של נכסים. עם זאת, שוק הנדל"ן הוא מורכב ודרוש ידע רב בעולם העסקי, המשפטי והכלכלי כדי לנווט בו בהצלחה. מסיבה זו חשוב כי משקיעים יגיעו אל ביצוע העסקה הראשונה שלהם כשבידיהם היכרות עם מבנה השוק, עם החקיקה הרלבנטית ועם כלים בעזרתם ניתן להימנע מסיכונים והפסדים, בדרך לרווחים המיוחלים.


תושבי ירושלים המעוניינים לקבל ידע להשתלבות בענף הנדל"ן יכולים ללמוד בקורס השקעות נדל"ן המתקיים במכללת לימודית. במהלך התכנית המשתתפים מקבלים כלים פרקטיים בעזרתם ניתן לרכוש נכסים באופן הנכון והמקצועי, ללא לקיחה של סיכונים מיותרים.


במכללה סבורים כי כדי לעשות את הצעדים הראשונים בתחום באופן יעיל, יש לקבל את הידע הנחוץ אודות סוגי העסקאות ומצב השוק. מסיבה זו מציעים במוסד הלימוד תכנית זו ללימודי נדל"ן לתעודה, שבה ניתן להיחשף למגוון תהליכים אקטואליים מן הענף ולהגיע מוכנים יותר אל תחילת הקריירה כמשקיעים.

 

תכנית הלימודים


מטרת הקורס היא קבלת סל הכלים הדרוש לזיהוי של הזדמנויות כדאיות ורווחיות בשוק הנדל"ן. המשתתפים צוברים ידע בתחום זה, מכירים את מבנה השוק ואת סוגי ההשקעות הקיימות לצורך בניית סל הכלים הנחוץ למשקיעים בתחילת דרכם.


הם לומדים כיצד לאתר הזדמנויות בשוק ולנתח את מצב השוק וכן מפתחים מיומנויות החשובות למשקיעי נדל"ן כגון הבנה משפטית בזכויות הבנייה ובנסחי הטאבו, כלים במימון עסקאות וסוגיות במיסוי. נלמדות גם שיטות לגיוס כספים ואיתור של משקיעים.


בהמשך הם דנים בהבדלים בין עסקאות שבהן נרכשות הדירות מקבלנים לבין אלה שבהן הרכישה היא מבעלי קרקע, וכן בהבדלים הקיימים בין יזמים וקבלנים. לאחר מכן, נסקרות סוגיות בעסקאות פינוי בינוי ותמ"א 38, וחישוב ההזדמנויות למול הסיכונים בהן. כמו כן, דנים המשתתפים בסוגיות מתחום יזמות הנדל"ן.

 

מתכונת הלימוד


הקורס מורכב מעשרה מפגשים שאורכו של כל אחד מהם 4 שעות לימוד. כמו כן, מתקיימים שני מפגשים לרישיון התיווך.


בקורס נכללים שיעורים עיוניים וכן דיונים כיתתיים במקרי בוחן מתוך עולם הנדל"ן. לקראת סיום הקורס המשתתפים גם מנתחים דוגמאות מתוך ניסיונם של אחרים בתחום יזמות הנדל"ן. כמו כן, מתקיימת הרצאת אורח שבה ניתן להיחשף לנעשה בשטח. כמו כן, במוסד הלימוד מציעים ליווי והכוונה למשתתפים לתכניות השקעה אישיות שבהן הם בוחרים, למעוניינים בכך.

 

נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים:

 

 

 • יזמות נדל"ן
 • תחומי השקעה
 • השוואה בין נכסים
 • רשויות בנייה ותכנון
 • פינוי בינוי ותמ"א 38
 • זכויות חוזיות וקנייניות
 • סוגי הבעלויות בקרקעות
 • הבדל בין קבלנים ויזמים
 • סוגי מימון לעסקאות נדל"ן
 • השלכות המס לפני ביצוע עסקה
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


במכללת לימודית מתקיימים לימודי תעודה בתחומים שונים, בהם קורסי רכב, קורסים במזכירות ומנהל, קורסים להיכרות עם יישומי מחשב ועוד. מוסד הלימוד הוקם לפני כ – 25 שנים ולאורך שנות פעילותו הוכשרו בו מעל 9,000 בוגרים במקצועות השונים.


בקורסים הנלמדים במכללה מושם דגש על הקניית הידע והכלים הנחוצים להשתלבות בשוק העבודה של היום. בחלק מן הקורסים המשתתפים יכולים לקבל הכנה לקראת מבחנים שעורכים גופים ממשלתיים כגון משרד העבודה והרווחה, בחינות המהוות שלב הכרחי בדרך לקבלת תעודות מקצוע וגמר ולהשתלבות בשוק. סגל המרצים מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בענפים הנלמדים, הם מלווים את הסטודנטים לאורך לימודיהם במוסד הלימוד ומעבירים להם מן הידע והכלים שברשותם. בין הקורסים הנוספים הנערכים במוסד הלימוד אפשר למנות קורס משקיעים בשוק ההון, קורס חשבי שכר, קורס הנהלת חשבונות, קורס אקסל מתקדמים ועוד. כמו כן נערכים קורסים ייעודיים לארגונים שאותם ניתן להתאים לצורכי החברה ויעדיה, לצורך הכשרה של קבוצות עובדים.

 

תנאי קבלה


לקורס מתקבלים מועמדים מעל גיל 18 שנים. הוא מתאים למעוניינים להשתלב בתחום הנדל"ן ולפתח קריירה כמשקיעים במגוון פרויקטים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת לימודית

כלים שיעזרו לך לבחור