לימודי מנהל עסקים בהתמחות יזמות וחדשנות במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

שירות אישי - צור קשר
לימודי מנהל עסקים בהתמחות יזמות וחדשנות במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לימודי מנהל עסקים עם התמחות יזמות וחדשנות במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן


לפרוץ בשוק הסטארט אפ


ישראל ידועה כאומת סטארט אפ והיא מתגאה באלפי מיזמים שהגו וקידמו יזמים ישראלים במגוון ענפים. מספר הסטארט אפים בישראל הוא בין הגבוהים במדינות העולם וכמות המיזמים רק ממשיכים לעלות משנה לשנה, ממיזמי תוכנה והייטק, דרך סטארט אפים סביבתיים ועד יוזמות חברתיות וקהילתיות. מלבד חיזוק תדמיתה של ישראל בעולם, הסטארט אפים הרבים מהווים מנוע צמיחה מרכזי במשק המקומי.


ההגעה המיוחלת לאקזיט היא תהליך מורכב שדורש ידע עסקי מתקדם ומגוון של מיומנויות מנהיגות. מנהלים שרוצים להקים מיזם חדש צריכים לשלוט בסוגיות כלכליות כגון גיוס משאבים וקביעת תקציבים, להכיר טכנולוגיות מתקדמות וגם לדעת להוביל את ההון האנושי בסטארט אפ.


מי שמעוניינים להפוך רעיונות עסקיים מבריקים לסטארט אפים פעילים יכולים לקבל כלים לכך בתכנית ללימודי מנהל עסקים בהתמחות יזמות וחדשנות במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן. זוהי תכנית התמחות במסגרת לימודי מנהל עסקים שבה מקבלים סל נרחב של כלים לפיתוח סטארט אפים ומיזמים עסקיים. תכנית זו, שמתקיימת בשיתוף עם עיריית רמת גן וחברות מובילות בתעשייה, מתקיימת בחממת היזמות של מוסד הלימוד וכך מתאפשר לסטודנטים ליישם בפועל רעיונות למיזמים ולהתנסות בשלל כלים עסקיים. המיומנויות שנרכשות במהלך הלימודים יכולות לפתוח דלת בפני הבוגרים לפיתוח של קריירה מקצועית בתחום העסקי לאחר סיום הלימודים.


תכנית הלימודים


סטודנטים בהתמחות יזמות וחדשנות לומדים כלים מרכזיים בתחום היזמות ולומדים בהרחבה כיצד מפתחים חברות סטארט אפ, מהתכנון הראשוני ועד לניהול החברה בפועל. הם לומדים על תהליכים מרכזיים בפיתוח מיזמים, שירותים ומוצרים ודנים בתהליכי בניית תכנית עסקית, חקר שווקים וגיוס משקיעים למיזם. הם לומדים גם כיצד לערוך שיתופי פעולה מוצלחים בעולם העסקי במטרה למנף את המיזמים שלהם.


מתכונת הלימוד


לימודי מנהל עסקים בהתמחות יזמות וחדשנות נפרשים על פני שלוש שנים והם מתקיימים במסלול יום או במתכונת לימודי ערב במנהל עסקים, שמתאימה לסטודנטים שמעוניינים לשלב את הלימודים עם עבודה.


תכנית ההתמחות ביזמות וחדשנות כוללת מגוון של קורסים עיוניים ומעשיים. היא מתקיימת בחממה של מוסד הלימוד ונערכת בשיתוף פעולה עם עיריית רמת גן ועם מומחים ואנשי עסקים מן התעשייה. בשנת הלימודים האחרונה במסלול הסטודנטים עובדים בחממה ומפתחים סטארט אפים אישיים. בסיומה של התכנית הם עורכים אירוע שבו הם מציעים את הסטארט אפים שהם מפתחים בפני אנשי עסקים ומשקיעים.


במסגרת לימודי מנהל עסקים במוסד זה, סטודנטים יכולים להיעזר במלגות לימוד שונות. המלגות למנהל עסקים מתאימות בין היתר לבעלי ציון גבוה במיוחד בפסיכומטרי או בבגרויות, שעומדים בכל התנאים של מוסד הלימוד.


נושאי הלימוד


הלימודים במסלול ההתמחות בחדשנות ויזמות כוללים שלל נושאים כגון:

 

 • פיתוח מוצרים ושירותים
 • כתיבה עסקית באנגלית
 • גישות מתקדמות בניהול
 • מדיניות כלכלית בישראל
 • קבלת החלטות בארגונים
 • ניהול עסקי בעידן הדיגיטלי
 • שיתופי פעולה בסטארט אפ   
 • חקר שווקים
 • יזמות עסקית
 • יזמות סביבתית
 • אסטרטגיה עסקית
 • בניית תכנית עסקית
 • ניתוח דוחות כספיים   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


במסגרת לימודי מנהל עסקים של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן אפשר למצוא גם התמחויות נוספות בהן לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק, לימודי מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות ולימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון. חטיבות התמחות אלה מאפשרות לסטודנטים לרכוש הכשרה ממוקדת בתחומים מבוקשים בעולם הניהולי דרך השתתפות בקורסים מעשיים ועיוניים כאחד וכן קליניקות, סדנאות וסמינרים ייעודיים.


נוסף על כך, במוסד הלימוד מתקיימות עוד מגוון תכניות לתואר ראשון בענפים מבוקשים במשק. ביניהן נכללים לימודי חשבונאות, לימודי משפטים ולימודי מערכות מידע. תכניות הלימודים השונות במוסד זה כוללות מסלולים שמתאימים לאנשים עובדים והן מתמקדות בהקניה של כלים פרקטיים שנחוצים להשתלבות בשוק העבודה.


תנאי קבלה


ללימודי מנהל עסקים מתקבלים מועמדים בעלי בגרות מלאה בממוצע 85 ומעלה באופן אוטומטי. מועמדים שממוצע הבגרות שלהם פחות מ - 85 מתקבלים לתכנית כחריגים. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד כדי לקבל את כל המידע העדכני אודות תנאי קבלה.


תעודה


סטודנטים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות במהלך הלימודים זכאים לקבל בסיומם תואר ראשון BA במנהל עסקים וכמו כן מקבלים תעודה מיוחדת שמעידה על תחום ההתמחות מטעם המרכז האקדמי למשפט ולעסקים רמת גן.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים