לימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

שירות אישי - צור קשר
לימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לימודי מנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן

 

צלם אנוש

 

רבים חושבים שראיה עסקית וניהול ארגון קשורים בעיקר לחתימה על עסקאות רווחיות, לשגשוג מוצר, לשיווק נכון ולהתמודדות עם משברים שונים הקשורים בעיקר להשקעות ולמימון. אך אלה שסוברים כך שוכחים שאין עסק שאין בו עובדים, ושמי שמניע את העסק הוא המשאב האנושי, הן בדרגות הזוטרות והן בדרגות הניהוליות.

 

משכך, ניהול משאבי האנוש הפך לאחד המוקדים החשובים ביותר בעולם העסקים. כדי שעסק יצליח יש צורך בגיוס האנשים הנכונים לתפקיד, בהבנה שעובד מרוצה הוא עובד טוב ולכן יש לעודד אותו ולתמרץ אותו וכן יש לדעת להרכיב צוותי עבודה עם דינמיקה מלבה ולא מכלה.

 

לימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש מכשירים את הלומדים תחום זה לאפיין אנשים, להתמודד עם בעיות הנפוצות בקרב המשאב האנושי כמו שחיקה ולחץ, לעודד אינטגרציה ורב־תרבותיות בארגונים ולנהל מערכי הדרכה ההכרחיים בארגון.


תכנית הלימודים


לימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש במרכז האקדמי למשפט ועסקים מקנים לסטודנטים את הידע התיאורטי על ההיבטים השונים של ניהול משאבי אנוש. הסטודנטים לומדים על המציאות העסקית בישראל, על התחלופה המהירה של המשאב האנושי ועל השפעתה על הארגון ועל העובדים בו. כמו כן, הם נחשפים למאזני הכוחות של המשאב האנושי ולקשת ההתנהגויות המאפיינות טיפוסים שונים בכל הדרגות.

 

תכנית זו ללימודי מנהל עסקים מכשירה את הסטודנטים להתמודד עם מנהלים בארגון, לאתר את העובדים אשר עונים על הצרכים של הארגון, לגייס אותם ולהניע אותם לקבלת תפוקה מקסימאלית. הסטודנטים לומדים על תחומי הפעילות השונים של מנהל משאבי האנוש והם רוכשים את הכלים היישומיים לניהול אפקטיבי של הדרגים השונים בארגון. נוסף על כך, הם לומדים לתכנן ולנהל מערכי הדרכה, לנהל צוותים ולרכז פרויקטים.

 

מתכונת הלימוד

 

משך התואר הוא כשלוש שנים. מתכונת הלימוד כוללת קורסי חובה כלליים, קורסי חובה בהתמחות משאבי אנוש וקורסי בחירה מתקדמים.

 

נושאי לימוד

 

  • דיני עבודה
  • מבוא לשיווק
  • ניהול קריירה
  • אתיקה בעסקים
  • התנהגות ייעוצית    
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז האקדמי למשפט ועסקים הוא מוסד להשכלה גבוהה אשר מציע מגוון של תכניות לימוד לתואר ראשון, לתואר שני, לתכניות בינלאומיות וללימודי חוץ בתחומי הניהול והמשפטים. המרכז מקנה לסטודנטים שלו את הכלים להתמודדות עם האתגרים השונים הקיימים בעולם הגלובאלי והוא מעודד אותם למנהיגות עסקית, כלכלית וחברתית. בפקולטה למנהל עסקים אפשר ללמוד לתואר ראשון במגוון מסלולים ובהן לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ולימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון.

 

תנאי קבלה

 

ללימודי מנהל עסקים מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים 85 ומעלה וציון 550 לפחות בבחינה הפסיכומטרית.

 

תעודה

 

סטודנטים שמסיימים את כל חובות הלימודים מקבלים תואר ראשון במנהל עסקים מטעם המרכז האקדמי למשפט ולעסקים.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים