רוצה פרטים על לימודי מנהל עסקים ויזמות?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מנהל עסקים עם התמחות בחדשנות ויזמות

רוצה לדעת על לימודי מנהל עסקים ויזמות? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מנהל עסקים B.A בהתמחות יזמות


להוביל את הסטארט אפ ניישן


ישראל ידועה בעולם כולו בהיותה אומת סטארט אפ, בכל שנה פורצים מיזמים עסקיים רבים שמקנים למפתחים שלהם רווחים כלכליים אדירים. ניכר שרבים בארץ ובעולם שואפים לטפח רעיונות יצירתיים ומהפכניים ולהפוך אותם להצלחה גלובלית. עם זאת, לצד הפריחה בעסקים ניתן לראות גם כי יוזמות חדשות רבות אינן מצליחות בטווח הארוך ונסגרות בשלבי חייהן הראשונים, בדרך כלל בשל היעדר כלים ומיומנויות ניהוליות מצד היזמים.


האם אפשר להבטיח הצלחה של מיזם? אילו כלים חשוב לטפח כדי להיות יזמים מובילים? איך מגלים את הלהיט החדש הבא בעולם הסטארט אפ? ההתמחות ביזמות במסגרת לימודי מנהל עסקים באה לענות על שאלות חשובות אלה ועוד רבות אחרות. התכנית מעניקה כלים כלכליים, שיווקיים, טכנולוגיים וניהוליים שחשובים להובלת מיזמים ובוגריה יכולים להשתמש במיומנויות אלה כדי לצמוח בזירת הסטארט אפ המקומית והבין לאומית.


למי מיועדים הלימודים


ההתמחות ביזמות מתאימה לבעלי זיקה לעולם הסטארט אפ והפיתוח העסקי, שמעוניינים לבצע את הצעד הראשון בעולם היזמות העסקית. לחלופין המסלול יכול להתאים גם לבעלי עסקים וחברות הזנק שברצונם לשכלל ולקדם את פעילותם. המסלול מעניק כלים ליזמות בשלל ענפים כמו עסקים, שוק ההון, נדל"ן והייטק.


תכנית הלימודים


במסגרת ההתמחות, הסטודנטים דנים לעומק בתהליכי ההקמה של יוזמות וגם בפיתוח של מגמות שינוי וחדשנות במסגרת ארגונים קיימים. כך הם מכירים מספק מודלים לפיתוח של רעיונות חדשים ובוחנים גם את שלל ההיבטים שנחוצים להתחלת עסק או יוזמה כגון גיוס משאבים, מציאת מקורות מימון, סוגיות פסיכולוגיות של עסקים, שיטות מכירה ואסטרטגיות שיווק. הם גם שמים דגש על טכנולוגיה בעולם הסטארט אפ ועל טכניקות לקידום המיזמים בזירה הדיגיטלית.


מתכונת הלימוד


זהו כאמור מסלול התמחות שנלמד במסגרת לימודי מנהל עסקים, שנמשכים כשלוש שנים. במרבית מוסדות הלימוד הסטודנטים יכולים לבחור בו החל משנת הלימודים השנייה. התכניות משלבות בין שיעורי חובה ובחירה עיוניים לבין התנסות מעשית שמאפשרת לתלמידים להעמיק בעולם היזמות.


כך במסגרת ההתמחות מתקיימים סיורים לימודיים ומפגשים עם בכירים ומנהלים בחברות גדולות. כמו כן, מתקיימות סדנאות פרקטיות בהם מתרגלים בקבוצות תהליכי בניית אסטרטגיה וחשיבה עסקית. לקראת סיום הלימודים הסטודנטים עורכים גם פרויקט גמר יישומי.

 


נושאי הלימוד

 

 • יזמות באיחוד האירופי
 • פסיכולוגיה של היזמות
 • דיני תאגידים
 • בניית אסטרטגיית שיווק
 • חדשנות בעולם הדיגיטלי
 • כלים להקמת עסק
 • טכנולוגיות עסקיות למנהלים
 • עיצוב חוויית משתמש
 • עקרונות התנהגותיים בניהול
 • השקעות בניירות ערך    
 • גיוס ההון בחברת סטארט אפ    
 • ועוד


תנאי קבלה


להתמחות ביזמות מתקבלים על פי רוב סטודנטים מצטיינים שלהם ציונים גבוהים בקורסים שלהם בלימודי מנהל העסקים. כדי להתקבל ללימודי מנהל עסקים עצמם יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובציון פסיכומטרי. ברוב המקרים שמים דגש על הציון בבגרות באנגלית ובחלק האנגלית בפסיכומטרי.


במקרים מסוימים, מועמדים שלהם ממוצע בגרויות גבוה יכולים להתקבל גם ללא פסיכומטרי. לעיתים מתחשבים מוסדות הלימוד גם ברקע מקצועי וניהולי קודם ומאפשרים גם למי שאינם עומדים ברף הציונים הנדרש להגיש מכתבי המלצה ולעבור ראיון בפני ועדה.


תעודה


סטודנטים שעומדים בכל חובותיהם מקבלים בסיום הלימודים תואר ראשון BA במנהל עסקים עם ציון ההתמחות ביזמות שניתן על ידי המוסד המלמד.

 


מוסדות

  

 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים (רמת גן): במרכז האקדמי למשפט ולעסקים מתקיימים לימודי מנהל עסקים בהתמחות יזמות וחדשנות, ניתן ללמוד במסלול לימודי יום או לימודי ערב. במוסד הלימוד מתקיימות התמחויות נוספות במסגרת לימודי מנהל עסקים כגון התמחות מימון, התמחות שיווק והתמחות חשבונאות.

 

 • אוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי הרצליה): אוניברסיטת רייכמן מציעה כמה מסלולי התמחות בהם עוסקים ביזמות. נערכת בה תכנית דו חוגית לתואר ראשון בלימודי יזמות ומנהל עסקים, מסלול המעניק כלים לקידום מיזמים עסקיים משלל סוגים. כמו כן מתקיימים לימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון ויזמות ולימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק בתכנית המשלבת יזמות. נוסף על כך, פועלת תכנית עם התמחות בחדשנות דיגיטלית. מוסד הלימוד מציע גם לימודים בתחומים כגון משפטים, כלכלה, פסיכולוגיה וממשל.

 

 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט (הוד השרון): מתקיימים לימודים לתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות יזמות, פיננסים ושוק ההון, וכן לימודים בהתמחות יזמות, שיווק, ודיגיטל. היקף הלימודים שנתיים ושלושה חודשים.

 

 • הקריה האקדמית אונו (קמפוס קריית אונו): מתקיימת תכנית לתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות ביזמות וניהול עסקי קולינריה. הלימודים מתאימים למעוניינים להקים מסעדות, בתי קפה, פוד טראק, ועוד, וכן להשתלב כיזמים בקבוצות מסעדנות. משך הלימודים 7 סמסטרים.

 

 • המסלול האקדמי המכללה למינהל (ראשון לציון): המכללה למינהל מציעה מסלול התמחות בחדשנות וביזמות שכולל גם התנסות מעשית בחממת יזמות בחברות שונות במשק. בבית הספר למנהל עסקים מוצעות התמחויות נוספות, בהן לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק דיגיטלי, לימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון ושוק ההון ומסלול המתמקד בניהול בסין ובהודו.
שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מנהל עסקים ויזמות?

רוצה לדעת יותר על לימודי מנהל עסקים ויזמות?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי מנהל עסקים ויזמות