ברליץ רעננה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ רעננה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ברליץ רעננה - ברליץ פארק רעננה

 

ברליץ רעננה הוא מרכז לימוד לשפות, שבו ניתן לקחת חלק במגוון של קורסים ללימוד אנגלית ושפות נוספות. קורסים אלה יכולים להתאים לתושבי רעננה והשרון שברצונם ללמוד שפה חדשה או לשפר את השליטה בשפה קיימת. בברליץ מתקיימים קורסים ברמות לימוד ממתחילים ועד מתקדמים, כדי להתאים לצורכים של תלמידים מאוכלוסיות, גילים וקבוצות שונות.


הקורסים בברליץ מתמקדים בהקנייה של דיבור שוטף בשפה הנלמדת. התלמידים יכולים להתאים את התכנית למטרותיהם וכך לבחור בין מסלול לימוד ארוך ללימוד מקיף של השפה לבין מסלול ממוקד ואינטנסיבי למטרה מסוימת, כגון פגישה עסקית עם עמיתים מחו"ל, טיול קרוב או מבחני קבלה ללימודים מעבר לים. תלמידים שמעוניינים ללמוד בברליץ רעננה עוברים ייעוץ לפני תחילת הקורס כדי לאתר את צורכיהם, לקבוע את רמת הלימוד המתאימה להם ולמצוא מסלול שבו יוכלו להגיע למטרות וליעדים האישיים.


תכניות הלימוד מתקיימות בברליץ מתאפיינות בחווייתיות רבה והן משלבות תרגילים מעשיים לתרגול וחיזוק השליטה בשפה המדוברת. שיטת הלימוד מתמקד ברכישה של שפות באופן טבעי דרך חשיפה לשמיעת השפה ולשיחה בפועל כבר משלבי הקורס הראשונים. המורים הם דוברי השפות ברמת שפת אם והם משוחחים עם תלמידיהם בשפה הנלמדת לכל אורך ההכשרה ומסייעים להם בפיתוח ביטחון ושטף בדיבור.

 

ברליץ רעננה טלפון כתובת דרכי הגעה


ברליץ רעננה ממוקם בקומה השנייה של מרכז פראק מול, בפינת הרחובות ירושלים ואחוזה. מרכז הלימוד נמצא בגבול שבין רעננה והרצליה והגישה אליו נוחה לתושבי שתי הערים ולמגיעים מיישובים סמוכים נוספים באזור השרון. ניתן להגיע אל מוסד הלימוד בתחבורה הציבורית וכמו כן למגיעים ברכב בפרטי ישנה חניה הזמינה לתלמידים.


שעות הפתיחה של סניף רעננה בימי החול בשבוע הן משעות הבוקר המוקדמות ועד הערב. בימי שישי הסניף פתוח בשעות הבוקר.


ברליץ אנגלית רעננה


המעוניינים ללמוד אנגלית בברליץ רעננה יכולים לעשות זאת במסגרת קורסים במספר רמות לימוד. התלמידים מחולקים לרמות בהתאם לשליטה הקודמת שלהם בשפה האנגלית, כאשר רמת מתחילים מתאימה למי שברשותם שליטה בסיסית בשפה או שאינם שולטים כלל באנגלית ורמת מתקדמים מתאימה לדוברי אנגלית שמעוניינים בחיזוק ושיפור מיומנויות השיחה והכתיבה. קיימות גם רמות ביניים בהתאם לצורכי התלמידים.


נוסף על כך פועל בברליץ קורס אנגלית עסקית. קורס זה יכול להתאים במיוחד למנהלים ולעובדים שיש ברשותם ידע קודם באנגלית אך ברצונם ללטש את השליטה בשפה ולהכיר ביטויים נפוצים וחשובים בעולם העסקי. הידע הנרכש בקורס אנגלית עסקית יכול לסייע לתלמידיו לנהל ישיבות ופרזנטציות, להתנהל מול לקוחות בחו"ל, להוביל שיתופי פעולה מול עמיתים ממדינות שונות ולכתוב מכתבים ומיילים עסקיים.


קורסי האנגלית בברליץ רעננה נפרשים ברוב המקרים על פני בין 18 - 14 מפגשים. שיעורים מתקיימים אחת לשבוע, בדרך כלל ישנה אפשרות לבחור בין קורס ערב למסלול בוקר כדי להתאים ללוח הזמנים האישי ולשילוב עם עבודה.


כחלק משיטת ברליץ שדוגלת בלימוד טבעי של שפות, הקורסים חושפים את תלמידים לשיחה באנגלית כבר מהשיעור הראשון. הם שומעים אנגלית, משוחחים באנגלית וקוראים טקסטים ברמות שונות. השיעורים הם חווייתיים ומשלבים שלל תרגילי שיחה פעילים שבהם מדמים שיחות במצבים יומיומיים כגון טיולים, פגישות עסקיות ושיחות עם חברים.

 


ברליץ רעננה לימודי שפות


ברליץ רעננה מאפשרים ללמוד מגוון של שפות ברמת מתחילים וברמה מתקדמת, רמת הלימוד מותאמת לצורכים של התלמידים והלימוד מתבצע בכיתות המחולקות בהתאם לרמת המשתתפים. כיתות הלימוד הן קטנות וכוללות לרוב בין 5 - 7 תלמידים כדי לאפשר קבלת סיוע ויחס אישי מן המורים. כמו כן, הקורסים מוצעים גם במתכונת פרטנית שיכולה להתאים במיוחד למי שמחפשים מסלול מואץ ומרוכז ללימוד שפות למטרות שונות, כגון אנשי עסקים שעומדים בפני עסקה קרובה או העומדים בפני מעבר לחו"ל או מבחן קבלה קרוב. המורים מסייעים לתלמידים ברכישת השפה דרך שיחות וסימולציות רבות, הן במסלול הפרטני והן במסלול הקבוצתי.


קורסי השפות המתקיימים בברליץ רעננה כוללים בין היתר את התכניות הבאות:


ברליץ רעננה גרמנית


קורס גרמנית בברליץ רעננה מתקיים באופן קבוצתי, פרטני או בלימוד אונליין. המשתתפים משלבים בין לימוד אוצר מילים להיכרות עם דקדוק בגרמנית ומתנסים בשימוש בשפה במצבים טבעיים. דרך מגוון של סימולציות ותרגילים הם יכולים להעלות את הביטחון בשיחה בגרמנית. התכנית משלבת עזרי מולטימדיה כגון אפליקציות ומערכות ללימוד אינטרנטי שמאפשרות להמשיך לתרגל את החומר הנלמד גם בין המפגשים.


ברליץ ערבית


קורס ערבית למתחילים מסייע לפתח ביטחון בשיחה בערבית המדוברת. הלימוד הוא חווייתי ומשלב פולקלור, פתגמים ומשפטים פופולריים כדי לתרגל מגוון של שימושים בשפה הנרכשת. המשתתפים לומדים בין היתר על זמנים והטיות פעלים בערבית, על משפטים פופולריים וכן על התרבות הערבית וההיסטוריה של שפה זו.

 

 

  • קורס איטלקית - בברליץ רעננה ניתן לקחת חלק בקורס איטלקית למתחילים וכן בקורסים פרטניים ובמסלולים למתקדמים. התלמידים מכירים מבחר ביטויים שימושיים בשפה זו ולומדים כיצד לעשות בהם שימוש נכון במסגרת שיחות.

 

  • קורס ספרדית - המעוניינים ללמוד ספרדית ולפתח כישורי שיחה בשפה זו יכולים ללמוד בקורס ספרדית של ברליץ רעננה. ניתן ללמוד בקבוצות קטנות, באופן פרטני או באופן מקוון וכך להתאים את הלמידה לצורכים האישיים.

 

  • קורס סינית - קורס סינית של ברליץ מאפשר להכי אוצר מילים שימושי בסינית מנדרינית. התלמידים לומדים את דרכי ההגייה בסינית ומקבלים כלים לניהול של שלל סוגי שיחות בעל פה.

 

  • קורס רוסית - ברליץ מציעים קורסי רוסית ברמת מתחילים וכן מסלולים פרטניים ומקוונים ללימוד השפה. במהלך הקורס לומדים מילים שימושיות ברוסית וגם מכירים ביטויים שניתן לשלב במהלך שיחות למגוון רחב של מטרות.

 

  • קורס פורטוגזית - קורס פורטוגזית יכול להתאים למעוניינים ללמוד שפה זו למטרות אישיות או עסקיות. בקורס שיחות פעילות רבות כדי להקנות ביטחון וניסיון בשיחה ולהעניק כלים להתמודדות עם שיחות אמיתיות במבחר מצבים.

 

  • קורס עברית - קורס עברית יכול להתאים לשלל אוכלוסיות, בהן גם עולים שמעוניינים להכיר את יסודות השפה העברית למטרות עבודה ולימודים. בקורס לומדים אוצר מילים פרקטי ומבוקש בעברית.

 

  • קורס יידיש - קורס יידיש נערך במתכונת פרטנית שבה מכירים מקרוב מילים רבות ביידיש וגם מתרגלים את השימוש בהן במסגרת שיחות אחד על אחד עם המדריך.

 

  • קורס יפנית - משתתפים בקורס יפנית מתרגלים באופן ממוקד שימוש במילים וביטויים שימושיים. המורים מסייעים להם בפיתוח הרגלי הגיה וניסוח נכונים וחושפים אותם לסגנונות אינטונציה, מבטאים ודרכי ביטוי.

 

  • קורס טורקית - קורס זה יכול להתאים לכל המעוניינים להכיר את השפה הטורקית או להרחיב את הידע הקיים בשימוש בשפה זו.

 

  • קורס יוונית - משתתפים שמעוניינים ללמוד לשוחח ביוונית באופן שוטף יכולים ללמוד בקורס היוונית של ברליץ, ובו להכיר אוצר מילים פרקטי ונרחב לשימוש במבחר סיטואציות יום יומיות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור