קורס צ'כית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס צ'כית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הצ'כית בברליץ

 

למעלה מ - 12 מיליון דוברי צ'כית מתגוררים בעולם, כיום מרבית דוברי השפה מתגוררים ברפובליקה הצ'כית, שהייתה ידועה בעבר בשם רפובליקת צ'כוסלובקיה. ישנן סיבות רבות ללימוד השפה, בהן הגירה למדינה, שיתופי פעולה עסקיים ומסחריים עם חברות צ'כיות, לימודים במוסדות אקדמיים בצ'כיה וכן טיול בערים שונות במדינה.


המעוניינים ללמוד את השפה ולקבל את הכלים לנהל שיחות בביטחון בשלל מצבים יכולים ללמוד בקורס צ'כית שנערך בברליץ. תלמידי קורס זה לומדים לשוחח באופן קולח בצ'כית דרך שלל תרגילים ושיעורים חווייתיים ומכינים עצמם לקראת שיחות בחיי היום יום בשפה זו.

 

תכנית הלימודים


במהלך קורס צ'כית המשתתפים מכירים את מבנה השפה, את כללי ההגיה והניסוח ושמים דגש על פיתוח וניהול שיחות קולחות בשפה. הם מתוודעים למילים וביטויים שימושיים במגוון של תחומים, בהם ניתן לעשות שימוש במצבים עסקיים, אישיים ותיירותיים. במקביל הם לומדים עקרונות בדקדוק צ'כי דרך אוצר מילים פרקטי ומדובר וניהול שיחות. השיחות המתנהלות בשיעור עוסקות בין היתר גם בתרבות הצ'כית, מה שיכול לסייע לפתוח דלת להיכרות עם ההיסטוריה העומדת מאחורי שפה זו וגלגוליה לאורך הדורות.

 

מתכונת הלימוד


תלמידים בקורס צ'כית יכולים לבחור בין כמה מסלולי לימוד, בהתאם לצורכים האישיים שלהם, ללוח הזמנים שלהם ולמטרותיהם בלימוד השפה. באפשרותם ללמוד בתכנית קבוצתית שבה לומדים בקבוצה קטנה ומתנסים בשלל שיחות ותרגילים בקבוצה. לחלופין, ישנה אפשרות ללימוד במסלול אישי שכולל לימוד פרטני עם מורה הכולל לימוד ממוקד של נושאים שנכללים בתחומי העניין או העיסוק של התלמיד.


ברליץ שואפים לסייע לתלמידים לרכוש את השפה החדשה באופן טבעי וכך לימוד הדקדוק, הניסוח ואוצר המילים דרך שיחה בנושאים מחיי היום יום. המורים והתלמידים משוחחים ביניהם בצ'כית כבר משלבי הקורס הראשונים, בהתאם לרמת הלימוד. הם משתתפים בתרגילים, סימולציות ומשחקי תפקידים שבהם מתנסים בשיחה בסיטואציות שונות בחיים האישיים והעסקיים.


נוסף על כך, התלמידים יכולים לתרגל את הכלים הנלמדים באמצעות מערכת מולטימדיה מקוונת. מערכת זו כוללת תרגילים און ליין שניתן לבצע דרך המחשב או הטלפון החכם וכך להמשיך לתרגל את החומר הנלמד גם בין המפגשים.

 

 

נושאי הלימוד

 

במהלך קורס צ'כית, המשתתפים לומדים על מגוון רחב של נושאים, הנה כמה מהם:

 

  • שיחות בחיי היום יום
  • מבנה השפה הצ'כית
  • טכניקות הגייה נכונה
  • תרבות והיסטוריה צ'כית   
  • כללי דקדוק
  • אוצר מילים שימושי
  • מצבים במהלך טיול   
  • ועוד


סגל הוראה


צוות המורים בקורס זה מורכב מדוברי השפה הצ'כית ברמת שפת אם. המורים מנוסים בהוראת השפה במסגרות מגוונות ולאוכלוסיות שונות. הצוות מורכב מכמה מורים שיחד חושפים את תלמידיהם לכמה סגנונות הגייה, אינטונציה ומבטא כדי להעשיר את הידע שלהם בצ'כית.


על מוסד הלימוד


בברליץ ניתן ללמוד במגוון של קורסים לשפות, בהם קורסים ללימוד השפה האנגלית וקורסים נוספים, כגון קורס גרמנית, קורס רוסית, קורס רומנית, קורס הונגרית, קורס צרפתית, קורס ספרדית, קורס יידיש, קורס עברית ועוד מגוון של תכניות לימודי תעודה בהן ניתן להכיר שפה חדשה או לשפר שליטה בשפה קיימת.

 

תנאי קבלה


קורס זה יכול להתאים למגוון אוכלוסיות, ברליץ עורכים קורסים ללימוד צ'כית ברמת מתחילים שמתאימים גם למי שאין ברשותם ניסיון קודם בשפה זו וכן קורסים ברמות מתקדמות יותר שבהם יכולים ללמוד גם מי שכבר דוברים את השפה אף מעוניינים לשפר את כישורי השיחה והכתיבה.


הקורסים מתאימים בין היתר למי שנמצאים בפני מעבר לצ'כיה או לימודים במדינה זו, לאנשי עסקים שנדרשים לשיתופי פעולה עם חברות דוברות צ'כית, למטיילים שמעוניינים לטייל במדינה ולקהלי יעד נוספים.


תעודה


לבוגרי הקורס שעומדים בהצלחה בכל הדרישות ניתנת תעודת גמר מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור