קורס סינית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס סינית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הסינית בברליץ


סינית היא היום השפה המדוברת בעולם כולו ומליארדי אנשים דוברים אותה. השפה הסינית מורכבת מ - 14 שפות וניבים, המוכר והפופולרי מהם הוא הסינית המנדרינית. שפה זו הפכה לכלי חשוב בעולם העסקי עקב שיתופי פעולה שעורכות חברות סיניות עם גורמים בארץ ובעולם. רבים מן המעוניינים לפתח שיתופי פעולה עם השוק הסיני פונים ללימוד השפה המנדרינית.


בברליץ ניתן ללמוד בקורס סינית שבו ניתן לפתח יכולות שיחה בסינית מנדרינית ולהכיר שלל ביטויים שימושיים. את הידע הנרכש בקורס יכולים המשתתפים ליישם בשלל מסגרות, מפגישה עסקית עם עמיתים בחברות בסין ועד לטיול במחוזות סין השונים.


תכנית הלימודים


תכנית זו שמה דגש על הסינית המנדרינית המדוברת. המשתתפים מכירים אוצר מילים שימושי וגם מתוודעים לכללי דקדוק בסיסיים בשפה הסינית וכך מפתחים יכולות שיחה בשלל מצבים בחיי היום יום. התכנית שמה דגש על לימוד סינית באופן בו לומדים שפת אם וכך המשתתפים מקבלים כלים טבעיים לשימוש בסינית במצבים שונים תוך פיתוח הביטחון בעת השיחה. נוסף על לימוד הסינית המדוברת, בקורס גם מקבלים יסודות בכתיבה ובקריאה. התלמידים מתרגלים קריאה של טקסטים שונים ברמת קושי בסיסית וכן כתיבה ברמת יסוד.

 


מתכונת הלימוד


קורסי הסינית של ברליץ נפרשים על פני כמה חודשים. הם מתקיימים במתכונת קבוצתית שבה כיתות הלימוד קטנות במיוחד וכוללות בין 5 - 7 משתתפים. מטרת הלימוד בקבוצות הקטנות היא לסייע לתלמידים לתרגל בפועל שיחה במהלך השיעורים וכן לאפשר להם קבלת סיוע ועזרה אישית מן המרצה. הקורס מתנהל כך שהמשתתפים שומעים ומשוחחים בסינית כבר מהשיעור הראשון, בסיוע המורים.


המשתתפים בקורס לוקחים חלק במגוון של תרגולים פרקטיים בכתב ובעל פה שיכולים לסייע לפתח את הביטחון בשפה. הם מתנסים במשחקי תפקידים, סימולציות ותרגילים נוספים אשר מדמים שיחה בסינית בשלל מצבים מחיי היום יום.


נוסף על המסלול הקבוצתי, ניתן ללמוד גם בקורס פרטני ללימוד סינית. קורס זה מאפשר להתאים את הלימוד לקצב ולשעות הנוחות לתלמידים וכן להתאים את התכנים הנלמדים לרמה האישית של כל אחד מן הלומדים. כמחצית מזמן השיעור בתכנית הפרטנית מוקדש לשיחה בפועל של התלמידים.


משתתפים בקורסים השונים יכולים לתרגל את הכלים הנלמדים באמצעות הקורסים המקוונים של ברליץ. הקורס אונליין משלב שיעורים חיים עם מורה וכן תרגולים פרקטיים שניתן לפתור בכל מקום וזמן. במסגרת הקורס מתקיימים תרגולי שיחות וכן תרגילים לפיתוח השמיעה, הכתיבה והקריאה.

 


סגל הוראה


המורים בקורס סינית של ברליץ הם דוברי השפה הסינית כשפת אם. הם מעבירים מן הידע והניסיון שלהם בשפה אל התלמידים ומסייעים להם במהלך השיעורים.


על מוסד הלימוד


ברליץ עורכים מגוון של קורסים ללימוד שפות ששמים דגש על פיתוח שטף בשיחה ועל לימוד באופן המדמה רכישת שפת אם. במהלך הקורסים השונים מכירים אוצר מילים יום יומי ושימושי שאותו ניתן ליישם בשלל מצבים בעולם העסקי וכן במהלך טיולים בעולם ומפגשים חברתיים.


בברליץ ניתן ללמוד במספר קורסים ללימוד אנגלית, בהם קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית עסקית וכן קורס אנגלית אונליין שמתאים למי שמעוניינים לשפר את השליטה בשפה האנגלית בקצב וזמנים המותאמים לצורכיהם. ניתן ללמוד גם שפות זרות נוספות במוסד זה, במסגרת קורס רוסית, קורס צרפתית, קורס ספרדית, קורס איטלקית, קורס ערבית ועוד מגוון של הכשרות.


תנאי קבלה


קורס סינית למתחילים מיועד למעוניינים לרכוש ידע בסיסי בשפה הסינית המנדרינית. הוא מתאים למי שברצונם ללמוד את השפה לשלל מטרות, הן למסגרות עסקיות והן מסיבות אישיות ותיירותיות. תכנית זו יכולה להתאים גם למי שאין ברשותם רקע קודם בסינית או היכרות עם השפה. משתתפים שברשותם שליטה מתקדמת יותר בשפה הסינית יכולים ללמוד בתכנית המותאמת לצורכיהם, בין היתר במסגרת הקורס הפרטני או הקורס המקוון שמציע מוסד הלימוד.


תעודה


תעודת גמר מטעם ברליץ מוענקת למשתתפים אחרי השלמת כל חובותיהם במהלך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור