ברליץ תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ תל אביב.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ברליץ תל אביב - סניף ברליץ בתל אביב


ברליץ מפעילה מגוון שלוחות בפרישה ארצית, הוותיקה שבהן היא שלוחת תל אביב אשר נוסדה בשנת 1992. השלוחה בתל אביב ממוקמת במרכז העיר וניתן ללמוד בה במגוון של קורסים ללימוד שפות. בשלוחה מציעים מגוון קורסים ללימוד השפה האנגלית וכן קורסים ללימוד שפות זרות מבוקשות.


סניף תל אביב של ברליץ עורך קורסים בשלל רמות לימוד, כדי להתאים לרמות השליטה הקודמת של המשתתפים בשפות השונות. מתקיימים קורסים למתחילים, קורסים למתקדמים ומסלולים ברמות נוספות. כדי לסייע לתלמידים לאתר את המסלול המתאים ביותר להם ולצורכיהם מציעים ייעוץ ראשוני שבו מבררים את מטרות הלימוד ואת רמת השליטה בשפה.


הקורסים בשלוחה זו מתקיימים בשיחה ייחודית שמטרתה לסייע לתלמידים לרכוש שליטה בשפה המדוברת והכתובה כדי לנהל שיחות בשלל נושאים. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות, כאשר השיעורים משלבים מגוון של עזרים וטכנולוגיות בהן שירותי מולטימדיה שמאפשרים לתלמידים להמשיך לתרגל גם בין המפגשים.


צוות המורים של ברליץ מורכב מדוברי השפות השונות ברמת שפת אם. הם בעלי ניסיון בהוראת שפות אלה בשלל מסגרות. דרך הלימוד עם מספר מורים, התלמידים יכולים להיחשף למבטאים שונים ולדרכי ביטוי ואינטונציה שונות וכך לשפר את שליטתם בשפה הנלמדת. המורים מסייעים לתלמידים לכל אורך הלימוד ומנחים אותם בדרך לפיתוח שליטה בשפות השונות, תוך מעקב אחרי ההתקדמות האישית של כל אחד מן התלמידים במהלך ההכשרה.


נוסף על הקורסים המגוונים המתקיימים בשלוחה זו, היא עורכת קורסים ייעודיים לחברות ישראליות ובין לאומיות שבהן נדרשים לימודי שפות.

 

ברליץ תל אביב כתובת טלפון דרכי הגעה


סניף תל אביב של ברליץ ממוקם ברחוב החשבונאים 100. שלוחה זו ממוקמת במרכז העסקים של העיר, היא סמוכה לדרכי גישה מרכזיות ולתחנות הרכבת וההגעה אליה נוחה בתחבורה הציבורית. בקרבת מוסד הלימוד פועלים חניונים, חלקם ללא תשלום ואחרים בתשלום.


ברליץ תל אביב שעות פתיחה


שלוחת תל אביב של ברליץ פועלת בכל ימי החול בשבוע, משעות הבוקר ועד הערב. בימי שישי פועל הסניף בשעות הבוקר והצהריים. מומלץ לפנות ישירות אל השלוחה לצורך קבלת המידע אודות שעות הפתיחה וקבלת השירות בסניף זה.


ברליץ תל אביב קורסים


בשלוחת תל אביב של ברליץ ניתן ללמוד במגוון קורסים. אלה מתמקדים הן בשפה המדוברת והן ביסודות בכתיבה ובקריאה. חלקם מתקיימים במתכונת קבוצתית ואחרים גם במסלולים פרטניים או פרטניים למחצה. תכניות הקורסים הקבוצתיים מאפשרים ללמוד בסביבה המורכבת מתלמידים באותה רמת ידע וכך לנהל מגוון של שיחות ודיונים בכיתה בשפה הנלמדת. בדרך כלל כוללות הכיתות במסלול זה בין 5 - 7 לומדים.


בתכניות הלימוד הפרטניות לומדים אחד על אחד עם מרצה דובר השפה ברמת שפת אם. מסלולים אלה מאפשרים לרכז את החומר הנלמד בהתאם למטרות וליעדים האישיים וכן לקבוע את לוח הזמנים וקצב הלמידה בהתאם לצורכים האישיים ושילוב עם העבודה.
השפות הנלמדות בברליץ כוללות:

 

אנגלית - קורסי האנגלית של ברליץ נערכים בכמה רמות לימוד. במהלכם שמים דגש על פיתוח מיומנויות שיחה שוטפת בשפה האנגלית, בהתאם לרמה הנלמדת תוך התמקדות באנגלית מדוברת. במהלך הקורסים שמים דגש על ניסוח, דקדוק וביטוי נכון ומכירים אוצר מילים נרחב. לרוב קורסי האנגלית נפרשים בין 14 - 18 מפגשים שמתקיימים אחת לשבוע.

 

 

 • קורס אנגלית למתחילים - קורס אנגלית למתחילים מתאים לבעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית וכן למי שאין ברשותם היכרות קודמת עם השפה ומעוניינים ללמוד יסודות בשיחה באנגלית.

 

 • קורס אנגלית עסקית - קורס אנגלית עסקית יכול להתאים במיוחד למנהלים, לבכירים ולעובדים שנדרשים לשפר את יכולות הביטוי באנגלית למטרות עסקיות. במהלך הקורס לומדים אוצר מילים שיכול לשמש את המשתתפים באירועים כגון ישיבות עסקיות ופרזנטציות וכן ביטויים שימושיים לתכתובות ומיילים עסקיים.

 

 • קורס צרפתית - קורס השפה הצרפתית מתקיים במתכונת קבוצתית, פרטנית או מקוונת. הוא מאפשר להכיר אוצר מילים פרקטי בצרפתית. המשתתפים מתרגלים את השיחה בפועל בצרפתית כבר מהשיעור הראשון בסיוע המדריכים.

 

 • קורס ספרדית - במהלך קורס ספרדית ניתן להכיר אוצר מילים נרחב ושימושי בשפה המדוברת וגם להכיר יסודות בכתיבה ובקריאה. הקורס משלב במהלכו מגוון תרגולים, סימולציות ומשחקי תפקידים כדי לסייע בחיזוק השליטה בשפה בשלל מצבים.

 

 • קורס איטלקית - במהלך קורס איטלקית ישנה אפשרות ללמוד מגוון של ביטויים שימושיים לשלל מטרות, כגון לצורך נסיעות לחו"ל, פגישות עסקיות ומטרות נוספות.

 

 • קורס גרמנית - משתתפי הקורס יכולים להכיר לעומק את השפה השלישית בשכיחותה בלימוד ברחבי העולם. ברליץ מציעים מסלול קבוצתי שבו לומדים בכיתות קטנות, או תכנית פרטנית ללימוד השפה הגרמנית.

 

 • קורס רוסית - בברליץ ניתן ללמוד בקורס רוסית למתחילים וכן בקורסים שמתאימים למתקדמים שלהם היכרות קודמת עם השפה הרוסית.

 

 • קורס ערבית - קורס ערבית מאפשר לימוד של השפה הערבית באופן חווייתי, תוך התמקדות בשפה המדוברת והיכרות עם אוצר מילים שימושי למבחר מצבים בחיי היום יום.

 

 • קורס פורטוגזית - ניתן ללמוד בקורס פורטוגזית למתחילים, בקורסים קבוצתיים או במסלול פרטני. כמו כן, מוסד הלימוד מציע קורס ללימוד אונליין של השפה הפורטוגזית.

 

 • קורס סינית - המעוניינים ללמוד את השפה הסינית יכולים ללמוד בקורס זה בו שמים דגש על פיתוח שטף בשיחה בסינית ועל הגייה נכונה.

 

 • קורס יפנית - קורסי היפנית של ברליץ מתקיימים במתכונת אונליין או במסלול פרטני, שאותו ניתן להתאים באופן אישי לצורכים ולמטרות הלימוד. הקורס מאפשר להכיר מגוון של ביטויים שימושיים בשפה היפנית.

 

 • קורס יידיש - ברליץ מאפשרים למעוניינים ללמוד את השפה היידיש ללמוד במסלול מותאם אישית שבו מכירים שלל ביטויים ומרחיבים את אוצר המילים. הקורס גם חושף את התלמידים לתרבות היידיש העשירה.

 

 • קורס עברית - קורס השפה העברית של ברליץ נערך ברמות שונות בהתאם להיכרות הקודמת של קבוצות התלמידים עם השפה. הקורס יכול להתאים במיוחד לעולים חדשים או ותיקים שברצונם לחזק את השליטה בעברית ולהכיר אוצר מילים שיכול לשרת אותם במבחר סיטואציות בחיי היום יום. הקורס משלב שלל תרגילים לשיפור יכולות ההגיה והשיחה בשפה העברית.

 

 • קורס טורקית - קורס השפה הטורקית מאפשר להכיר מילים שימושיות והוא נערך במתכונות שונות בהתאם למטרות הלימודים ולרמת השליטה הקודמת שלהם בשפה.

 

 • קורס יוונית - במסגרת קורס יוונית בברליץ מפתחים את יכולות הביטוי בעל ולומדים אוצר מילים בשלל תחומים, שבו ניתן לעשות שימוש בחיי היום יום במגוון של מטרות.

 

 • קורס הולנדית - קורס זה מתמקד במגוון של תרגולים פעילים בכיתה ובין השיעורים כדי לסייע לתלמידים לפתח מיומנויות שיחה שוטפת בשפה ההולנדית, המסלול מתאים גם לחסרי היכרות קודמת עם השפה.


בברליץ מתקיימים עוד מבחר מסלולי לימודי תעודה בשפות נוספות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור