קורס גרמנית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס גרמנית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הגרמנית בברליץ


ברליץ מציעים קורס גרמנית שבו ניתן ללמוד את אחת השפות המדוברות באירופה. גרמנית נחשבת היום לאחת השפות הרשמיות באיחוד האירופי ומדברים אותם יותר מ - 100 מיליון אנשים כשפת אם, שהם כמעט רבע מכל התושבים באירופה. גרמנית לא מדוברת רק בגרמניה אלא גם במדינות נוספות, כמו למשל בשווייץ.


היום הביקוש לידע בשפה הגרמנית הולך ועולה. יותר ויותר ישראלים רוצים לשלוט בגרמנית כדי לטייל בגרמניה או כדי לקדם עסקים עם חברות ועמיתים באחת מן הכלכלות החזקות והדומיננטיות בעולם. קורס הגרמנית של ברליץ מתמקד במיומנויות שיחה בעל פה ומאפשר לתלמידים גם ללא ידע קודם בשפה זו להכיר אותה באופן פרקטי ונגיש. שיטת הלימוד מתמקדת בתהליכי רכישת השפה כשפת אם דרך כלים טבעיים ומצבים מחיי היום יום עד לפיתוח ביטחון בעת השיחה.


תכנית הלימודים


קורס גרמנית בברליץ מתמקד בפיתוח של יכולות שיחה בשפה הגרמנית ושם דגש על מיומנויות בשפה המדוברת. המשתתפים לומדים אוצר מילים שימושי שאותו ניתן ליישם באופן פרקטי במגוון של מצבים מחיי היום יום. הם לומדים בין היתר על דקדוק גרמני שמותאם למצבים שימושיים ועל עקרונות ההגיה בשפה זו, כדי לפתח מיומנויות לניהול שיחה קולחת ואיכותית. דרך היכרות זו עם הגרמנית המדוברת מתוודעים גם לעקרונות יסוד בתרבות הגרמנית שיכולים לסייע למשתתפי הקורס בעת ניהול שיחות במצבים שונים.


מתכונת הלימוד


מוסד הלימוד שואף להתאים את לימוד השפה לצורכים של התלמידים וכך מציע קורס זה במספר מתכונות. המשתתפים יכולים ללמוד בקורס קבוצתי שמתקיים בכיתות קטנות של בין 5 - 7 תלמידים. קורס זה מתקיים במתכונת נוחה לאנשים עובדים, השיעורים משלבים תרגולים, סימולציות ומשחקי מילים כשלכל אחד מן המשתתפים יש הזדמנות לתרגל בפועל שיחה בגרמנית ולקבל יחס אישי וסיוע מן המורים.


לחלופין, תלמידים יכולים לבחור בקורס אישי בשפה הגרמנית. קורס זה ניתן להתאים ללוח הזמנים האישי, לרמת השליטה בשפה ולצורכים האישיים בשימוש בה. במסגרת קורס אחד על אחד מתמקדים ביכולות האישיות של התלמידים וכ - 50 אחוזים במהלך השיעורים בו מוקדש לדיבור על ידי התלמיד כדי לתרגל את החומר הנלמד ולחזק את השליטה בשפה הגרמנית.


בקורסים הללו המשתתפים מתמקדים בשיחה פעילה בגרמנית, הקורסים מתקיימים בעיקר בשפה זו והם מועברים על ידי מורים דוברי גרמנית כשפת אם. בכיתה מתקיימים תרגילים, משחקי תפקידים, סימולציות שיחה, תרגילי כתיבה, תרגילי קריאה ועוד מגוון של תרגולים שדרכם המשתתפים יכולים לחזק את השליטה בשפה וללמוד כיצד לנהל בביטחון שיחות שוטפות. המשתתפים גם יכולים להמשיך ולתרגל מהבית בין המפגשים דרך הלומדות והכלים הטכנולוגיים שמספק להם מוסד הלימוד.


נוסף על הקורסים הפרונטליים, ברליץ מציעים גם קורס אונליין ללימוד גרמנית. הקורס המקוון מאפשר ללמוד את השפה מכל מקום ולהתאים את הלימוד וקצב הלמידה ללוח הזמנים ולצורכים האישיים. הלמידה נעשית במערכת EBerlitz שפיתח מוסד הלימוד, בה ניתן להתחיל ללמוד מהבסיס ולהמשיך לפתח ביטחון בשפה. האפליקציה מאפשרת צפייה בסרטוני לימוד, קריאת מאמרים ותרגול במשחקים ולומדות שמותאמים לתחומי העניין של הלומדים.


על מוסד הלימוד


בברליץ מתקיימים קורסי שפות רבים ושונים שמאפשרים להכיר את השפות המבוקשות בעולם. בין היתר מתקיימים קורסים בשפה האנגלית, ברמות שונות ולמטרות מגוונות בהם קורס אנגלית למתחילים וקורס אנגלית עסקית. כמו כן ניתן ללמוד עוד שלל שפות בברליץ, במסגרת קורס השפה הצרפתית, קורס השפה הספרדית, קורס השפה האיטלקית, קורס השפה הרוסית ועוד.


תנאי קבלה


ברליץ מציעים קורס גרמנית למתחילים שבו יכולים ללמוד גם חסרי ידע קודם בשפה זו. כמו כן, בעלי שליטה ברמה גבוהה יותר בגרמנית יכולים ללמוד בקורסים מתקדמים יותר או במסלולים אישיים שמותאמים לצורכיהם. בברליץ עורכים מבחני מיון והתאמה כדי לקבוע את רמת השליטה של המשתתפים בשפה.


תעודה


בסיום הקורס משתתפים שעומדים בכל הדרישות מקבלים תעודת גמר מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור