קורס פינית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס פינית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הפינית בברליץ


אחת השפות הייחודיות בקרב המדינות הסקנדינביות היא השפה הפינית. פינית היא שפתה הרשמית של פינלד, לצד השפה השוודית שגם היא נחשבת רשמית במדינה. כיום דוברים אותה כ - 6 מיליון אנשים כשפת אם. אחת מנקודות הייחוד בשפה זו הוא ההבדל בין השפה המדוברת לזו הכתובה, המשמשת בעיקר באירועים רשמיים.


בברליץ מאפשרים ללמוד את השפה במסגרת קורס פינית. מטרת העל של הקורס היא להעניק לתלמידים את הכלים הנדרשים לשוחח בביטחון בשפה הפינית במגוון סיטואציות. ניתן להשתמש באוצר המילים הנלמד בקורס לשלל מטרות, כגון לתיירות, לעסקים עם חברות בפינלנד ומסגרות נוספות.

 


תכנית הלימודים


קורס פינית של ברליץ מאפשר להכיר שלל ביטויים שימושיים לשיחה שוטפת בפינית, במגוון של מצבים יום יומיים. בתחילתו של הקורס מכירים את עקרונות השפה והגייתה ומכירים מילים בסיסיות אותן ניתן לשלב בשיחה. עם התקדמות הקורס מתרחב אוצר המילים הנלמד, תוך היכרות עם עקרונות מתקדמים יותר בדקדוק וניסוח. במהלך התכנית נחשפים המשתתפים גם לנושאים מרכזיים בהיסטוריה ובתרבות הפינית שיכולים לסייע להרחבת אוצר המילים ולהעשרת נושאי השיחה שברשות התלמידים.


מתכונת הלימוד


הקורס מתקיים במספר מסלולים כדי להתאים לרמת השליטה של המשתתפים בשפה וכדי לסייע להם לשלב בין התכנית ללוח הזמנים שלהם. באפשרותם לבחור בין קורס קבוצתי לקורס פרטני. בכל אחד מן המסלולים הללו מתקיימות שיחות רבות בשפה הפינית עם המורה. כבר מהשיעור הראשון משוחחים באופן בסיסי בשפה הפינית ולאורך המפגשים משתכללת יכולת השיחה תוך הרחבה של אוצר המילים. נערכים תרגילים רבים במהלך השיעור כגון סימולציות שיחה ומשחקי תפקידים שבהם מדמים סיטואציות שיחה שונות.


כדי לסייע לתלמידים בהטמעת החומר הנלמד, הם יכולים להמשיך לתרגל את החומר הנלמד באמצעות מערכת מולטימדיה הכוללת אתר לימוד ואפליקציה שבהם אפשר להרחיב את אוצר המילים ולתרגל קריאה והאזנה בפינית.


תלמידים בברליץ יכולים גם ללמוד במסלול לימוד מקוון. זהו קורס אונליין המשלב תרגילים שמבוצעים אונליין דרך המחשב עם שיעורים אינטרנטיים חיים מול מורה לתרגול השיחה באופן מעשי. קורסים אלה יכולים להתאים לאנשים עובדים שמעוניינים לשלב רכישת שפה חדשה עם לוח הזמנים הצפוף שלהם.


נושאי הלימוד


תלמידים בקורס פינית בברליץ עוסקים בין היתר בנושאים הבאים -

 

  • כללי הדקדוק הפיני
  • זמנים והטיות פעלים
  • עקרונות הגייה בפינית
  • תרבות ומנהגים בפינלנד   
  • אוצר מילים
  • ביטויים יום יומיים
  • שיחות בנושא טיולים   
  • ועוד

 

סגל הוראה


מורי קורס פינית הם מנוסים בהוראת השפה במבחר מסגרות והם דוברים את השפה ברמת שפת אם, מה שמאפשר להם לסייע לתלמידים בתהליך לימוד השפה באופן המדמה רכישה טבעית של שפה.


על מוסד הלימוד


ברליץ עורכים קורסים ללימוד שפות, אלה מתקיימים בשלוחות מוסד הלימוד בערים שונות ברחבי הארץ. בין הקורסים הללו נכללים קורסים ללימוד אנגלית וכן מסלולים בשפות נוספות, כגון קורס השפה הצרפתית, קורס השפה השוודית, קורס השפה ההולנדית, קורס השפה הגרמנית, קורס השפה האיטלקית, קורס השפה העברית, קורס השפה ההונגרית ועוד מבחר של מסלולים. הקורסים מתקיימים ברמות שונות ובמתכונות מגוונות כדי להתאים לצורכי הלומדים. תלמידים המעוניינים במסלול מרוכז יכולים לקבל הכנה ממוקדת לקראת אירועים כגון פגישה קרובה או מעבר לחו"ל.


מוסד הלימוד שואף לסייע לתלמידים ללמוד לשוחח בנוחות ובאופן קולח בשפות הנלמדות. משום כך הקורסים משלבים שיחות כבר משלביהם הראשונים וכן עקרונות הכתיבה והקריאה נלמדים מתוך אוצר המילים המדובר במהלך השיעורים.


תנאי קבלה


אין צורך בהיכרות קודמת עם השפה הפינית כדי ללמוד בקורסים של ברליץ, שכן מוסד הלימוד עורך קורסים ברמת מתחילים שבהם ניתן להכיר את יסודות השפה. המעוניינים ברמת לימוד מתקדמת יותר יכולים גם הם ללמוד בברליץ, במסגרת קורסים למתקדמים. מוסד הלימוד עורך גם מסלולי לימוד פרטניים שבהם רמת הלימוד ותכני הקורס מותאמים לשליטה הקודמת של התלמידים עם השפה.


תעודה


תעודת גמר מטעם ברליץ מוענקת לתלמידי הקורס שעומדים בהצלחה בכל חובותיהם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור