ברליץ חיפה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ חיפה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ברליץ חיפה קריון - ברליץ קריון


תושבי חיפה והקריות יכולים למצוא שלל קורסי שפות בברליץ חיפה. שלוחת ברליץ קריון מציעה מגוון של מסלולים לתעודה, שבהם ניתן ללמוד שפות מבוקשות, בהן אנגלית, צרפתית, ספרדית ועוד מבחר שפות מרחבי העולם. שיטת הלימוד של ברליץ מתמקדת בשימוש מעשי בשפה המדוברת באופן המדמה רכישת שפה טבעית דרך תרגול שיחות במצבים יום יומיים. ברליץ חיפה שואפים לסייע לתלמידים לשוחח בביטחון בשפה הנלמדת לצורך שלל מטרות עסקיות ואישיות.


מוסד הלימוד מפעיל כמה מסלולי לימוד, בהם קורסים קבוצתיים, קורסים פרטניים ומסלולים ללימוד מקוון. דרך החלוקה לרמות ומסלולים ניתן למקד את הלמידה בהתאם למטרות והיעדים שהתלמידים מציבים לעצמם בלמידת השפה החדשה. הקורסים כוללים מגוון של תרגולים מעשיים לצורך תרגול מיומנויות השיחה, התלמידים יכולים לתרגל את החומר הנלמד גם בין המפגשים בעזרת לומדות, אפליקציות ועזרים טכנולוגיים נוספים. חלק מן השפות ניתן ללמוד גם במסלולים ללימוד אונליין. כבר מהמפגש הראשון בקורס הם מתנסים בשיחה בעל פה עם המורים כדי לאפשר חשיפה רבה ככל שניתן לשפה.


בברליץ מלמדים מורים דוברי השפות ברמת שפת אם. המורים הם אקדמאים שברשותם ניסיון רב בלימוד שפות לקהלי יעד שונים. הם מסייעים לתלמידים במהלך הקורסים ומבצעים מעקב אחרי קצב ההתקדמות שלהם ומציעים מענה לבעיות שעולות לאורך הלימוד.


ברליץ חיפה כרמל טלפון כתובת דרכי הגעה


ברליץ חיפה ממוקם בדרך עכו 194. הסניף נמצא במתחם הקריון, בקומה השלישית של בניין ביאליק סיטי. הגישה אל הסניף נוחה מרחבי העיר חיפה וכן מיישובים נוספים בסביבה, כגון הקריות וערים שונות בצפון. קיימת תחנת רכבת בסמוך למוסד הלימוד וכן קווי התחבורה הציבורית מגיעים לאזור. לתלמידים המגיעים למקום ברכב הפרטי קיימת חנייה באזור מוסד הלימוד.


ברליץ קריון שעות פתיחה


ברליץ חיפה פתוחים בכל ימי השבוע, החל משעות הבוקר ועד הערב. נוסף על כך, הסניף בחיפה פתוח גם בימי שישי בבקרים. יש לציין כי שעות הפעילות של השלוחה יכולות להשתנות מעת לעת.


קהל יעד ותנאי קבלה


הקורסים המתקיימים בברליץ חיפה מיועדים למגוון רחב של אוכלוסיות. קורסים ללימוד שפות זרות יכולים להתאים לעובדים שנדרשים לשוחח בשפתם של עמיתים מעבר לים ולנהל עמם משא ומתן, לסטודנטים ומועמדים ללימודים בחו"ל, למעוניינים לטייל במדינות שונות בעולם ולקהלי יעד נוספים.


הקורסים הקבוצתיים מתקיימים תוך מיון לרמות, בהתאם לשליטה עמה מגיעים התלמידים. במרבית השפות קיימים קורסים למתחילים וקורסים למתקדמים ברמות שונות. בדרך כלל מתקיים מבחן מיון בסיסי לפני תחילת הקורס, לצורך חלוקה יעילה לרמות.

 

קורסים בברליץ חיפה קריון


קורס אנגלית


הקורסים ללימוד השפה האנגלית של ברליץ חיפה נערכים בכמה רמות לימוד כדי לסייע לתלמידים ללמוד בהתאם לרמתם ולקצב הלימוד שלהם. ניתן למצוא קורסים החל מרמת מתחילים ועד לקורסים מתקדמים ומסלולים באנגלית עסקית. בכל הקורסים שמים דגש על אנגלית מדוברת ומתוך ההיכרות עם אוצר המילים בעל פה לומדים גם עקרונות בכתיבה ובקריאה. קורסים אלה כוללים גם:

 

 

 • קורס אנגלית למתחילים - קורס אנגלית למתחילים מתמקד בהקנייה של אוצר מילים בסיסי ובבניית יכולות הגייה ושיחה שוטפת באנגלית. הקורס יכול להתאים גם למי שאין ברשותם ידע קודם באנגלית, אשר מעוניינים לרכוש כלים שימושיים לשיחה, כתיבה וקריאה בשפה זו.

 

 • קורס אנגלית למתקדמים - הקורס מתאים למי שכבר דוברים את השפה האנגלית אך מעוניינים לחזק ולפתח את הידע בשפה. בקורס אנגלית למתקדמים משולבים עזרים רבים לתרגול בשיעורים וביניהם, כדי לפתח מיומנויות ביטוי בעל פה ובכתב. קבוצות הלימוד נבנות בהתאם לרמת התלמידים כדי לסייע ללימוד יעיל של נושאים רלבנטיים.

 

 • קורס אנגלית עסקית - במהלך קורס אנגלית עסקית מתמקדים בשיפור ושכלול של כישורים ספציפיים שנחוצים לאנשי עסקים. התכנים בשיעורים מאפשרים למשתתפים לפתח את הפוטנציאל המקצועי דרך היכרות עם שלל ביטויים שימושיים באנגלית, שבהם ניתן לעשות שימוש בפגישות, בפרזנטציות, בתכתובת עסקית ובעוד אפיקים רבים נוספים בעולם הארגוני הגלובלי.

 

קורסים נוספים בברליץ חיפה

 

 • קורס ספרדית - המעוניינים ללמוד את השפה הספרדית, בין אם ברמת מתחילים ובין אם ברמה מתקדמת יותר, יכולים ללמוד בקורס ספרדית שמתקיים בברליץ. במהלך הקורס לומדים ביטויים שימושיים ומתרגלים שיחה במבחר מצבים מחיי היום יום. הלימוד יכול להתבצע בקבוצות קטנות או באופן פרטני בתכנית ללימוד ספרדית אחד על אחד.

 

 • קורס צרפתית - קורס צרפתית מאפשר ללמוד את אחת השפות המדוברות באירופה, שאותה מדברים גם במדינות נוספות בעולם. בקורס לומדים ביטויים שימושיים, עקרונות דקדוק והגייה ומתמקדים בשיפור של שטף השיחה ובניית ביטחון במהלך השיחה.

 

 • קורס גרמנית - תלמידי קורס גרמנית יכולים ללמוד במסלול קבוצתי או בתכנית פרטנית. במסלול הקבוצתי לומדים יחד בין 5 - 7 תלמידים באותה רמת לימוד ומתרגלים שלל שיחות וסימולציות יחד. המסלול הפרטני כולל לימוד מותאם אישית עם מורה תוך מגוון של תרגילי שיחות בגרמנית.

 

 • קורס ערבית - במסגרת קורס ערבית של ברליץ שמים דגש על הערבית המדוברת ומתרגלים שיחה במגוון של מצבים. המורים מסייעים לתלמידים לפתח שטף וביטחון בשיחה דרך חשיפתם לשלל ביטויים פופולריים, פתגמים ומילים נפוצות.

 

 • קורס רוסית - קורס רוסית מתקיים במגוון של מתכונות כדי להתאים לרמת הלימוד של המשתתפים וללוח הזמנים שלהם. המשתתפים משוחחים ברוסית כבר מן השיעור הראשון ולאורך התכנית מרחיבים את אוצר המילים ולומדים כיצד לנהל שיחות למגוון של מטרות, מטיולים ועד פגישה עסקית.

 

 • קורס עברית - קורס עברית יכול להתאים למגוון של קהלים, מעולים חדשים או ותיקים שמעוניינים ללמוד את השפה ברמת מתחילים ועד לתלמידים שברצונם לחזק את שליטתם הקיימת בשפה, להרחיב את אוצר המילים ולפתח ביטחון בשיחה בעברית.

 

 • קורס איטלקית - הקורס מתמקד בהקנייה של ידע נרחב בשפה האיטלקית בדגש על זו המדוברת. התלמידים לומדים ביטויים שיכולים לשמש אותם במצבים מגוונים. השיעורים כוללים תרגילים, סימולציות ודיונים שמתקיימים כולם בשפה האיטלקית, מה שמסייע לחשוף את התלמידים לשמיעת השפה ולדיבור פעיל.

 

 • קורס סינית - קורס סינית מאפשר ללמוד את אחת השפות המדוברת ברחבי העולם ולרכוש מיומנויות שיחה שאותם ניתן ליישם הן במסגרות עסקיות והן למטרות תיירות. התלמידים מכירים אוצר מילים פרקטי ומתרגלים את אופן ההגייה הנכון בסינית מנדרינית.

 

 • קורס יפנית - הקורס מתמקד בשיחה מדוברת בשפה היפנית והוא מכין את משתתפיו לשוחח באופן קולח ביפנית בשלל מצבים, בין אם לצורכי תיירות ובין אם למטרות עסקיות ומקצועיות. אוצר המילים הנלמד בקורס הוא נרחב מאוד והוא מותאם לרמת הידע של הקבוצה.

 

 • קורס יידיש - קורס היידיש של ברליץ מתקיים במתכונת פרטנית המאפשרת לתלמידיו להכיר אוצר מילים נרחב ביידיש תוך התאמה לתחומי העניין האישיים ולמטרות הלימוד האישיות. התלמידים יכולים לתרגל את הנלמד באמצעות אפליקציות לימוד ועזרים נוספים.


ניתן ללמוד עוד מגוון רחב של קורסי שפות בברליץ חיפה. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המלא אודות הקורסים המוצעים לתלמידים כעת בסניף זה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור