קורס קוריאנית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס קוריאנית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הקוריאנית בברליץ


יותר משמונים מיליון דוברי קוריאנית חיים היום בעולם, רובם בקוריאה אך גם במדינות נוספות במזרח אסיה ומחוץ לה, וגם בישראל קיימת קהילה קוריאנית, על אף שזו קטנה למדיי. בעשורים האחרונים עולה הביקוש לשיתופי פעולה עסקיים עם קוריאה הדרומית, בעיקר בתחומי הטכנולוגיה. לאחרונה גם עולה מספר המעריצים הישראלים של להקות הפופ הקוריאני (הידוע בכינוי קיי פופ) או דרמות הטלוויזיה הקוריאניות.


למעוניינים ללמוד את השפה, בברליץ מציעים קורס קוריאנית. במוסד הלימוד מאמינים כי דרך תרגול רב וחשיפה לשפה כבר מתחילת הקורס יכולים המשתתפים לפתח ביטחון בעת השיחה וללמוד כיצד לנהל מגוון של שיחות בקוריאנית, בשלל מצבים בחיים. הקורס יכול להתאים למטרות אישיות כגון טיול או לימודים בקוריאה וכן למטרות עסקיות, למעוניינים לקחת חלק בשיתופי פעולה עם השוק הקוריאני והאפשרויות הרבות שגלומות בו.


תכנית הלימודים


מטרתו של הקורס היא לסייע לתלמידים לפתח מיומנויות שיחה קולחת בשפה הקוריאנית. בתחילת הקורס מתוודעים למבנה השפה ולעקרונות יסוד ובמהלך התכנית בונים אוצר מילים נרחב בשפה. דרך הביטויים הרבים הנלמדים ניתן גם להיחשף לתרבות הקוריאנית ולהכיר מנהגים ואמנות קוריאנית. במהלך הקורס שמים דגש על יכולות ניהול שיחה שמותאמות למצבים מחיי היום יום. התלמידים מתוודעים להגייה קוריאנית ולדקדוק בשפה זו וכך לומדים לנהל שיחות במגוון של נושאים פרקטיים.


מתכונת הלימוד


בדומה לקורסי שפות נוספים בברליץ, קורס הקוריאנית משלב מגוון של תרגילים מעשיים. המשתתפים יכולים לתרגל את אוצר המילים הנלמד דרך סימולציות שיחה, שיחות קבוצתיות עם התלמידים בכיתה וכן בעזרת תרגילי האזנה וקריאה שהם מבצעים בין המפגשים.


בברליץ מאפשרים לתלמידים להתאים את הלמידה לצורכיהם ולמטרותיהם וכך מציעים בחירה בין מסלול קבוצתי וקורס פרטני. הכיתות במסלול הקבוצתי הן קטנות למדיי וכוללות בין חמישה לשבעה משתתפים כדי לאפשר תרגול פרקטי רב וקבלת סיוע אישי מן המורים. במסלול אחד על אחד ישנה אפשרות להתאים את שעות הלימוד ואת קצב הלמידה לצורכים האישיים.


בשני המסלולים המשתתפים שומעים את השפה הקוריאנית כבר מהשיעור הראשון. המורים חושפים אותם לאוצר מילים רלבנטי ומנהלים איתם שיחות בסיסיות בקוריאנית באופן המותאם לרמתם, אשר משתכללת משיעור לשיעור.


הקורסים בברליץ משלבים גם תרגול אונליין כדי לאפשר למשתתפים לתרגל גם בין המפגשים ובהתאם ללוח הזמנים שלהם. התלמידים יכולים לבצע מטלות שמיעה, כתיבה, קריאה ושיחה דרך המערכת האינטרנטית של מוסד הלימוד. במסלולים מסוימים ניתן גם לקחת חלק בשיעורים חיים מול מורה, לצורך חיזוק יכולות השיחה.


על מוסד הלימוד


ברליץ עורכים קורסים ללימוד השפה האנגלית לצד קורסים ללימוד שפות זרות נוספות. המשתתפים יכולים לבחור מבין מגוון מסלולים ורמות לימוד וכך להתאים את הלמידה לצורכיהם. הקורסים השונים משלבים תרגולים מעשיים, סימולציות ועזרי למידה שיחד מסייעים לתלמידים לפתח יכולות שיחה בשפה הנלמדת.


בתחום לימוד האנגלית ניתן ללמוד בין היתר במסלולים כגון קורס אנגלית למתקדמים, קורס אנגלית עסקית, קורס אנגלית למתחילים וקורס אנגלית אונליין ללימוד מקוון. נוסף על כך, ניתן ללמוד בקורסים כגון קורס סינית, קורס יפנית, קורס ערבית, קורס עברית, קורס צרפתית, קורס ספרדית, קורס יוונית, קורס איטלקית ועוד מבחר של מסלולים. למוסד הלימוד שלוחות במגוון ערים בפרישה ארצית.


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל גם מי שאין ברשותם ידע קודם בקוריאנית, שכן ברליץ עורכים קורסים גם ברמת מתחילים. מי שדוברים את השפה ומעוניינים לשפר את שליטתם בה יכולים ללמוד במסלול למתקדמים יחד עם תלמידים נוספים ברמתם, או לחלופין לקחת חלק במסלול פרטני שאותו ניתן להתאים לידע ולמטרות האישיים.


תעודה


בסיום הקורס מוענקת לתלמידים תעודת גמר מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור