קורס הולנדית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס הולנדית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה ההולנדית בברליץ


כיום ישנם כשלושים מיליון דוברי הולנדית בעולם ורבים נוספים שדוברים אותה כשפה שנייה. עיקר דוברי ההולנדית מרוכזים בהולנד ובבלגיה, שם היא מכונה גם פלמית. כמו כן ניתן למצוא דוברי הולנדית במדינות נוספות ברחבי העולם.


המעוניינים להכיר את השפה ההולנדית, או לשפר את שליטתם הקיימת בשפה זו יכולים ללמוד בקורס הולנדית שמציעה ברליץ. זהו קורס מעשי באופיו שבמהלכו רוכשים מיומנויות לניהול שיחה קולחת בהולנדית תוך העלאת הביטחון בעת השיחות. קורס זה יכול להתאים למגוון של קהלי ידע וקבוצות גיל, כגון אנשים העומדים בפני מעבר להולנד או בלגיה, מועמדים ללימודים במדינות אלה, אנשים המעוניינים לטייל במדינות דוברות הולנדית וכן יוצאי הולנד שברצונם להכיר את השפה והתרבות.


תכנית הלימודים


קורס הולנדית של ברליץ מתמקד בשפה ההולנדית המדוברת ובמסגרתו מתוודעים לאוצר מילים שימושי בשלל נושאים. התלמידים מכירים את מבנה השפה ואת אופן ההגייה הנכון בהולנדית ובוחנים שלל ביטויים שבהם ניתן להשתמש בשיחות בחיי היום יום. דרך ההיכרות עם שלל המילים והביטויים לומדים המשתתפים גם יסודות בתרבות ההולנדית.


מתכונת הלימוד


משתתפי הקורס יכולים לבחור מבין כמה מתכונות בהתאם ללוח הזמנים שלהם ולמטרותיהם האישיות. ברליץ מציעים מסלול ללימוד קבוצתי וכן מסלול פרטני ללימוד אחד על אחד. המסלול הקבוצתי כולל שיעורים פרונטליים בכיתה וכן תרגולים עצמאיים שהמשתתפים מבצעים בין המפגשים. תכנית זו משלבת שלל תרגילים לשיפור מיומנויות השיחה, לרבות סימולציות שיחה וקטעי האזנה שמאפשרים לבנות ביטחון בעת השיחה. מורי הקורס משוחחים עם התלמידים בהולנדית כבר מהשיעור הראשון כדי להרגיל אותם בשמיעת השפה.


המעוניינים ללמוד בתכנית פרטנית יכולים ללמוד אחד על אחד עם מורה. מסלול זה מאפשר להתאים את נושאי הלימוד לתחומי העניין האישיים וכן למטרות אישיות או עסקיות של התלמידים. בתכנית זו ישנה אפשרות להתאים את שעות הלימוד ללוח הזמנים האישי וכן לקבוע את קצב הלימוד הרצוי. כך ניתן ללמוד תוך זמן קצר יחסית לקראת עמידה ביעדים אישיים.


ברליץ מאפשרים גם לימוד אונליין דרך מערכות למידה מקוונת. המשתתפים מקבלים גישה לאתר ובו שלל תרגילים ללימוד השפה וכן אפליקציה לתרגול אוצר המילים. המסלול המקוון כולל גם מפגשים חיים מול מורה לצורך תרגול של שיחה בעל פה.

 

סגל הוראה


המורים בקורס הם בעלי ניסיון בהוראת שפות והם דוברי השפה ברמת שפת אם. בעזרת הידע שלהם בשפה הם מסייעים לתלמידים לפתח מיומנויות שיחה שוטפת וקולחת וכן עוקבים אחרי ההתקדמות האישית שלהם לאורך הקורס.


על מוסד הלימוד


בברליץ נערכים מגוון של קורסים ללימוד שפות זרות. בהם ניתן למצוא קורסים ללימוד אנגלית שבהם מתמקדים בין היתר באנגלית מדוברת. קורסי האנגלית מתקיימים ברמות שונות כגון קורס אנגלית למתחילים וקורס אנגלית למתקדמים. כמו כן פועל במוסד זה קורס אנגלית עסקית שבו ניתן לרכוש אוצר מילים רלבנטי למסגרות עסקיות.


הקורסים הנוספים המתקיימים בברליץ מוצעים בדרך כלל במתכונת קבוצתית או פרטנית. ביניהם נכללים קורס גרמנית, קורס צרפתית, קורס ספרדית, קורס איטלקית, קורס פורטוגזית, קורס רוסית, קורס סינית, קורס ערבית וכן קורס עברית שבו יכולים ללמוד עולים חדשים וותיקים או המעוניינים לשפר את השליטה בשפה.


תנאי קבלה


הקורס מתאים למשתתפים במגוון של רמות שליטה בשפה ויכולים ללמוד בו גם מי שאין ברשותם ידע קודם בשפה כלל. מוסד הלימוד מציע קורסים למתחילים למטרת היכרות ראשונית עם השפה ולימוד אוצר מילים בסיסי. תלמידים שמגיעים עם רקע קודם בשפה יכולים ללמוד במסלולים למתקדמים או במסלול מותאם אישית.


תעודה


ברליץ מעניקים תעודת סיום למשתתפים שמשלימים בהצלחה את כל חובותיהם במהלך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור