קורס פולנית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס פולנית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הפולנית בברליץ

 

המעוניינים ללמוד את השפה הפולנית יכולים לקחת חלק בקורס פולנית שנלמד בברליץ. קורס זה שם דגש על הפולנית המדוברת והוא יכול להתאים למגוון של אוכלוסיות. בקורס יכולים ללמוד המעוניינים לטייל בפולין או ללמוד במוסדות אקדמיים במדינה, אנשי עסקים שלהם קשרים מקצועיים עם עמיתים בפולין וכן יוצאי פולין שברצונם להכיר מקרוב את המורשת האישית דרך לימוד השפה.


הקורסים בברליץ נלמדים בשלל רמות במטרה להתאים לתלמידים משלל קהלים ורקעים. מתוך הנחה כי רכישת שפה חדשה מתבצעת באופן מיטבי באמצעות תרגול רב, הקורס כולל מגוון של עזרים וסימולציות שמטרתן לסייע לבניית הביטחון בשיחה קולחת בפולנית כבר במהלך הקורס וגם לאחריו.


תכנית הלימודים


תלמידים בקורס פולנית מתחילים בהיכרות ראשונית עם מבנה השפה ועם מילים בסיסיות וממשיכים בלימוד של מגוון ביטויים שימושיים ויום יומיים. אוצר המילים הנרכש בקורס הולך ומשתכלל משיעור לשיעור בהתאם לרמת הלימוד של הלומדים. כדי לאפשר לימוד חווייתי ומעשיר, הקורסים גם נוגעים בעקרונות יסוד בתרבות הפולנית ובהיסטוריה הפולנית.


מתכונת הלימוד


ברליץ מאפשרים ללמוד בקורס פולנית במספר מתכונות. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס קבוצתי שנערך בכיתות קטנות לבין שיעורים פרטניים. את המסלול הפרטני ניתן להתאים ללוח הזמנים האישי וכך לבנות קצב למידה שמותאם למטרות והיעדים האישיים בלימוד השפה החדשה.


במסלולים השונים נכללים שלל תרגולים פרקטיים לחיזוק מיומנויות השיחה. התלמידים משתתפים בדיונים ושיחות בכיתה, לוקחים חלק בסימולציות וגם מבצעים תרגילי בית שונים לחיזוק השמיעה והקריאה. המורים עורכים מעקב אחרי ההישגים שלהם לאורך הקורס ומסייעים במקרה של קושי או בעיה.


נוסף על כך, הקורסים כוללים עזרי למידה המאפשרים תרגול החומר גם בין המפגשים. ניתן לבצע תרגילים אלה מהמחשב או הטלפון החכם בכל שעה וכך להמשיך לבנות את אוצר המילים ולשפר את המיומנויות הנרכשות במהלך התכנית.


נושאי הלימוד


לאורך הקורס המשתתפים דנים במגוון של נושאים, כגון:

 

  • דקדוק פולני
  • תרבות פולנית
  • אוצר מילים בפולנית
  • מבנה השפה הפולנית
  • בניית ביטחון בעת השיחה   
  • ועוד


סגל הוראה


המורים בקורס זה הם אקדמאים שברשותם ניסיון בהוראת השפה הפולנית בשלל מסגרות. בשל היותם דוברי פולנית ברמת שפת אם הם יכולים לחשוף את התלמידים לדרכי הגייה מגוונות, לאינטונציות טבעיות בפולנית ולמבטאים שונים מה שיכול לסייע להם ברכישת השפה.


על מוסד הלימוד


ברליץ עורכים שלל תכניות ללימוד השפה האנגלית ושפות נוספות. בית ספר זה פועל במשך עשרות שנים והוא מפעיל שלוחות במספר ערים בארץ. בין היתר, ניתן ללמוד שפות זרות משלל מדינות ויבשות בהן שפות אסייתיות, שפות אירופיות, שפות סקנדינביות ועוד. הקורסים המתקיימים בברליץ כוללים בין היתר קורס רוסית, קורס גרמנית, קורס הונגרית, קורס רומנית, קורס ספרדית, קורס צרפתית, קורס יידיש, קורס עברית, קורס ערבית ועוד מבחר רחב של הכשרות.


המעוניינים ללמוד את השפה האנגלית יכולים לבחור מתוך כמה הכשרות, בהתאם לרמת הידע הקודם שברשותם באנגלית. בין היתר נערכים קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית למתקדמים, קורס אנגלית מדוברת וקורס באנגלית עסקית. ישנה גם אפשרות ללימוד מקוון בשפה האנגלית המשלב שיחות מול מורים דרך המחשב עם הרצאות מוקלטות ותרגילים לחיזוק השיחה והקריאה.


תנאי קבלה


הקורס יכול להתאים לשלל קהלים, יכולים ללמוד בו מי שאין ברשותם רקע קודם בפולנית במסגרת קורס המתחילים. כמו כן, דוברי פולנית שברצונם לשדרג את השליטה בשפה ולהרחיב את אוצר המילים יכולים ללמוד בקורסים למתקדמים או במסלולים פרטניים שאותם ניתן להתאים לרמה וליעדים האישיים.


תעודה


בוגרי ההכשרה זכאים לתעודת גמר מטעם ברליץ לאחר השלמת כל חובותיהם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור