קורס טורקית בברליץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - קורס טורקית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה הטורקית בברליץ


השפה הטורקית מדוברת היום לא רק בטורקיה אלא גם במדינות נוספות כגון יוון, בולגריה ומקדוניה ובסך הכל דוברים אותה למעלה מ - 50 מיליון אנשים. בברליץ מציעים קורס טורקית שבו ניתן ללמוד את השפה ולהכיר שלל ביטויים שימושיים. בעזרת הכלים הנרכשים במהלך קורס זה ניתן לפתח שיחה קולחת בטורקית במגוון נושאים ולפתוח דלת לעולם שלם של תרבות והיסטוריה.

 

תכנית הלימודים


התכנית משלבת לימוד של אוצר מילים וביטויים שימושיים בשפה הטורקית לבין היכרות עם כללי הדקדוק שיכולים לסייע לנהל שיחות שוטפות בשפה זו. המשתתפים מתוודעים למבנה השפה ולמילים שימושיות ובמקביל מפתחים שליטה באופן ההגייה. דרך ההיכרות עם אוצר המילים המגוון של לומדים כיצד לנהל שיחות קולחות בטורקית במגוון של מצבים. נוסף על כך, הקורס חושף את תלמידיו ליסודות בתרבות וההיסטוריה הטורקית.


מתכונת הלימוד


משתתפי קורס טורקית יכולים לבחור מבין כמה מסלולי לימוד שמציעים בברליץ וכך להתאים את הלימוד לצורכיהם וללוח הזמנים שלהם. ניתן ללמוד במתכונת קבוצתית, במסלול פרטני או באופן מקוון.


התכנית הקבוצתית מתקיימת בקבוצות קטנות במיוחד שמאפשרות יחס אישי מן המורים וכן מסייעות להשתתפות פעילה בשיחה בכל שיעור. התלמידים לוקחים חלק במגוון של תרגילים לחיזוק השליטה בשפה כגון סימולציות שיחה ומשחקי תפקידים וכן מבצעים תרגילים באופן עצמאי בין השיעורים.


משתתפים בתכנית הפרטנית לומדים אחד על אחד עם מורה. בשיעורים אלה כמחצית מזמן השיחות ניתן לתלמידים כאשר נושאי השיחות מותאמים אישית לתחומי העניין ולמטרות הלימוד של המשתתפים. בקורסים אלה ניתן גם לרכז את התכנים הנלמדים במסלול מואץ כדי להתאים למטרות כגון נסיעה לחו"ל או פגישה עסקית.


בכלל המסלולים המשתתפים יכולים לתרגל את הנלמד באמצעות מערכות לימוד אינטרנטית ואפליקציות לימוד. עזרים אלה כוללים מגוון של תרגילים להעשרת אוצר המילים ולחיזוק יסודות בכתיבה ובקריאה בטורקית. בעזרת מערכת זו המשתתפים יכולים ללמוד מכל מקום ובכל זמן, בהתאם לצורכיהם.

 

סגל הוראה


המורים המלמדים בקורסי השפות השונים בברליץ הם דוברי השפות ברמת שפת אם. ברשותם של המורים ניסיון בהוראת השפות הללו בשלל מסגרות והם מעבירים מן הניסיון והרקע שברשותם אל התלמידים.

 

על מוסד הלימוד


בברליץ ניתן לקחת חלק במגוון של קורסים ללימוד השפה האנגלית ושפות זרות נוספות. הקורסים הללו מתמקדים בשפה המדוברת ומאפשרים לתלמידים ללמוד אוצר מילים שימושי שאותו ניתן ליישם במגוון של מצבים בחיי היום יום ובזירה המקצועית והעסקית. הקורסים יכולים להתאים למגוון של קהלי יעד, מעובדים שנדרשים לשיתופי פעולה עם עמיתים מעבר לים, דרך תלמידים שעוברים למדינות אחרות למטרות לימודים או עבודה ועד למעוניינים להכיר אוצר מילים שימושי לטיול לחו"ל.


בין הקורסים המתקיימים בברליץ ניתן למנות קורס ספרדית, קורס ערבית, קורס גרמנית, קורס רוסית, קורס איטלקית, קורס סינית, קורס עברית ועוד מגוון של הכשרות בשפות מבוקשות. בתחום לימודי השפה האנגלית ניתן למצוא קורסים כגון קורס אנגלית עסקית, קורס אנגלית למתחילים וקורס אנגלית אונליין.

 

תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס טורקית של ברליץ אין צורך בהכרח בידע קודם בשפה הטורקית. מוסד הלימוד מחלק את הלמידה לקבוצות בהתאם לרמת השליטה של התלמידים. הוא מציע קורסים למתחילים שמיועדים גם לחסרי היכרות קודמת עם השפה לצד קורסים מתקדמים יותר שבהם יכולים ללמוד מי שכבר שולטים בשפה הטורקית ומעוניינים להרחיב את אוצר המילים או לשכלל את יכולות הביטוי בעל פה. בדרך כלל נערכים מבדקים פנימיים לצורך מיון התלמידים לרמות הלימוד.


תעודה


למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל המטלות במהלכו מוענקת תעודת גמר מטעם ברליץ.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Berlitz - ברליץ לימודי שפות

כלים שיעזרו לך לבחור