לימודי מנהל עסקים בשנתיים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לימודי מנהל עסקים בשנתיים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לימודי מנהל עסקים BA בשנתיים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן

 

המסלול אינו פעיל

 

העולם העסקי של היום הוא מורכב ורב גוני. חברות ציבוריות או פרטיות, עסקים משפחתיים קטנים או ארגוני ענק, ארגונים שפועלים במרחב המקומי או בזירה הגלובלית ועוד רבים אחרים פועלים בו יחד בשוק תחרותי ודינמי. יש נקודות שוני רבות בין הארגונים והגופים הללו, אך בבסיסם של כולם נמצא הצורך לענות על צורכיהם של הלקוחות באופן יעיל, רווחי ומהיר. מנהלים בארגונים עומדים היום בפני לא מעט החלטות קשות ומורכבות, ולשם כך דרוש להם הידע הניהולי העדכני והנכון.


מי שמעוניינים לרכוש כלים ניהוליים רבים ומגוונים ליישום בארגונים ובחברות יכולים ללמוד בתכנית ללימודי מנהל עסקים בשנתיים אשר מתקיימת במרכז האקדמי למשפט ולעסקים. תכנית זו ללימודי מנהל עסקים חושפת את הסטודנטים לשלל תהליכים וגישות בעולם העסקי ומאפשרת ללמוד לפתח אסטרטגיה עסקית יעילה, חדשנית ורווחית. בוגרי תכנית התואר הראשון בשנתיים יכולים לעשות שימוש בכלים הרבים שנרכשים במהלך הלימודים כדי לפתח יוזמות ופרויקטים בשוק המקומי והגלובלי. כמו כן, הם יכולים להתקדם בעולם הארגוני ולהגיע לתפקידים בכירים במסגרת ארגונים במגזר הפרטי והציבורי. אפשרות נוספת שעומדת בפני הבוגרים היא להמשיך לתואר שני במנהל עסקים, בניהול או המקצועות משיקים.


תכנית הלימודים


המשתתפים בתכנית ללימודי מנהל עסקים מתחילים ורוכשים מיומנויות יסוד בתחומים כגון כלכלה, מימון, משאבי אנוש ומערכות מידע שנמצאים בבסיס העולם העסקי. לאחר מכן, הם מעמיקים בתהליכי ניהול של ארגונים מקומיים וגלובליים ולומדים לנהל היבטים פיננסיים, שיווקיים, תפעוליים וחשבונאיים בעסקים ובחברות. הם דנים בדרכים לקבלת החלטות יעילות בתנאי אי ודאות, לניהול משא ומתן ולפיתוח של אסטרטגיה עסקית מוצלחת. נוסף על כך, הם לומדים לנתח ולהבין התנהגות צרכנים ובוחנים דרכים לניהול של מותגים ולפיתוח שירותים ומוצרים חדשניים.


מתכונת הלימוד


תכנית זו נפרשת על פני כשנתיים, היא מורכבת מ - 8 סמסטרים, כאשר בכל שנה מתקיימים ארבעה סמסטרים קצרים שאורכו של כל אחד מהם הוא כ - 10 שבועות. בין הסמסטרים מתקיימות תקופות מבחנים של כשלושה שבועות. שיעורים נערכים במהלך יומיים בשבוע, באחד מימי החול בשעות הערב ובימי שישי בשעות הבוקר והצהריים.


במהלך הלימודים הסטודנטים לוקחים חלק בקורסי חובה ובחירה ובסמינריונים, חלק מן הקורסים מתקיימים באופן מתוקשב. הלימודים כוללים גם התנסות מעשית במסגרת של סדנאות שבהן הסטודנטים מתרגלים כישורי ניהול ושיווק. כמו כן מתקיימים סיורים לימודיים ומפגשים עם מנהלים ובכירים במשק. נוסף כל כך, הם לוקחים חלק בפרקטיקום שבו הם מקבלים ליווי בפיתוח של תכניות עסקיות למיזמים שונים.

 


נושאי הלימוד


במהלך התכנית נלמדים מגוון של נושאים וביניהם התחומים הבאים:

 

 • התנהגות ארגונית
 • ניתוח דוחות כספיים
 • מבוא למערכות מידע
 • אופציות ונכסים נגזרים
 • כתיבה עסקית באנגלית
 • פיתוח שירותים ומוצרים
 • קבלת החלטות בארגונים
 • עסקים בישראל ומדיניות כלכלית    
 • משפט עסקי
 • ניהול התפעול
 • אתיקה עסקית
 • שיווק בין לאומי
 • שוק ההון בישראל
 • עסקים בין לאומיים
 • יסודות החשבונאות    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מציע תכניות לימודים רבות ומגוונות אשר דרכן יכולים הסטודנטים לקבל את הכלים להשתלבות בתפקידים מבוקשים בענפי העסקים, המשפט והפיננסים. בין התכניות לתואר ראשון אשר מתקיימות במוסד זה אפשר למצוא לימודי משפטים, לימודי מנהל עסקים, לימודי חשבונאות, לימודי מערכות מידע, לימודי משפט מסחרי, לימודי משפטים ומנהל עסקים ותכניות נוספות. כמו כן, נערכים במרכז האקדמי מסלולים לתואר שני בניהול ולתואר שני במשפט מסחרי, וכן תכניות מכינה קדם אקדמית שמאפשרות למועמדים לשפר את סיכויי הקבלה ללימודים. הסטודנטים יכולים להיעזר במלגות לימודים שונות, שניתנות על סמך קריטריונים כהצטיינות לימודית או השתתפות בפרויקטים חברתיים. מוסד הלימוד שואף לחשוף את הסטודנטים שלו לתהליכים גלובליים עכשוויים וכך עורך שיתופי פעולה עם מוסדות אקדמיים מרחבי העולם ועם חוקרים ממדינות מגוונות.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לתכנית הלימודים על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. ציון של לפחות 650 בפסיכומטרי וממוצע בגרויות של 85 ומעלה מקנים קבלה אוטומטית ללימודים. כדי לקבל את המידע המלא והעדכני לגבי תנאי קבלה אנו ממליצים לפנות ישירות למוסד הלימוד.


תעודה


המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן מעניק לסטודנטים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות בתכנית תואר ראשון .B.A במנהל עסקים.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים