תנאי קבלה המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

שירות אישי - צור קשר
תנאי קבלה המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

תנאי קבלה במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן


כיצד מתקבלים למרכז האקדמי למשפט ולעסקים?


המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ממוקם בעיר רמת גן והוקם בשנת 1995. מדי שנה לומדים במוסד זה אלפי סטודנטים. המרכז שואף להכשיר את הדור הבא של עורכי הדין, המנהלים ורואי החשבון בארץ ולשם כך הוא מעניק לסטודנטים ידע נרחב ושלל כלים מעשיים. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם אוניברסיטאות ומוסדות מחקר בארץ ובעולם ואף מציע לסטודנטים תכניות בין לאומיות שכוללות התמחות והכשרה בחו"ל.


במרכז מציעים מגוון מסלולי לימוד, כגון לימודי משפטים, לימודי מנהל עסקים ולימודי חשבונאות. בלימודי המשפטים ניתן לבחור מבין מספר התמחויות ובהן משפט מסחרי, משפט פלילי וקרימינולוגיה וזכויות האדם. ההתמחויות המוצעות בלימודי מנהל עסקים כוללות משאבי אנוש, שיווק ומימון וכן תכנית ייעודית למנהלים. כל תכניות הלימוד כוללות תרגולים מעשיים וסמינרים שמאפשרים לסטודנטים להכיר מקרוב ובאופן פרקטי את ההיבטים הנלמדים במהלך התואר.


אלה הם תנאי הקבלה ללימודים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים:


שימו לב, נכונות המידע בנוגע לתנאי הקבלה עלולה להשתנות מעת לעת בהתאם להנחיות המל"ג והמרכז האקדמי למשפט ולעסקים. אנו ממליצים לפנות הישר למוסד הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים ביותר בקשר לתנאי קבלה. כל המסתמכים על מידע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד. לעיתים תנאי קבלה משתנים על סמך נתונים אישיים.


משפטים


תנאי הקבלה למשפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים מתבססים על הציון בפסיכומטרי ועל ממוצע הציונים בתעודת הבגרות. כדי להתקבל, המועמדים צריכים להיות בעלי בגרות מלאה, בממוצע ציונים של 90 ומעלה.

 

מוצעת מכינה קדם אקדמית עבור מועמדים שאינם עומדים ברף הנדרש.

 

מנהל עסקים


במסגרת תנאי קבלה למנהל עסקים במוסד זה, יש צורך בבגרות מלאה בממוצע 95 ומעלה. בעלי ממוצע שבין 85 - 95 מתבלים במעמד מן המניין, מעברם לשנה ב' מותנה בממוצע של לפחות 70 בקורסי הליבה. מועמדים בני 30 ומעלה שברשותם תעודת בגרות מלאה מתקבלים אוטומטית. מועמדים מעל גיל 30 שאין ברשותם בגרות מלאה מתקבלים אחרי מעבר של מכינה 30+


חשבונאות


כחלק מתנאי הקבלה לחשבונאות, על המועמדים להציג תעודת בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. ממוצע הבגרויות המשוקלל הנדרש לקבלה הוא 70 לפחות. כמו כן, על המועמדים להציג ציון בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד לפחות. מי שאינם עומדים בתנאי הקבלה יכולים להשתתף במכינות שמציע מוסד הלימוד, כאשר מועמדים מעל גיל שלושים יכולים לקחת חלק במכינת 30+.

 

 

מדעי המחשב

 

מועמדים שמעוניינים ללמוד מדעי המחשב במרכז האקדמי למשפט ולעסקים, נדרשים להציג תעודת בגרות בממוצע 84 לפחות, שבה ציון 85 ומעלה ב - 4 יחידות במתמטיקה, או ציון 75 ומעלה ב - 5 יחידות במתמטיקה. מועמדים בעלי ממוצע בגרות נמוך מ - 84 יכולים להתקבל אם ציון הפסיכומטרי שלהם גבוה מ - 600. 


מועמדים שאינם עומדים בדרישות הסף, יכולים להירשם למכינה הקדם אקדמית שמוצעת במרכז.

 


מערכות מידע

 

על המועמדים להציג ממוצע בגרויות של 85 לפחות, שכולל ציון 75 ומעלה ב - 5 יחידות מתמטיקה או ציון 85 לפחות ב - 4 יחידות מתמטיקה. מועמדים שלא עומדים בתנאי הקבלה נדרשים להירשם למכינה קדם אקדמית במתמטיקה.

 

פסיכולוגיה

  • תעודת בגרות בממוצע 75 ומעלה: קבלה אוטומטית.
  • תעודת בגרות בממוצע 65-75: קבלה על תנאי מעבר שנה א' בממוצע 70 ומעלה. מי שאינם עומדים בתנאי, יעברו אל דיקן הפקולטה, או מי מטעמו, לבחינת תיק לפני הדחה.
  • תעודת בגרות בממוצע 65 ומטה: המעוניינים ללמוד בתנאי מכינה 20+ או 30+, בתלות בגילם.
     
עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים