קורס טורקית מקוון דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס טורקית מקוון דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס טורקית מקוון בבית הספר דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה


בדיאלוג, בית הספר לשפות מבית לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה, ניתן לקחת חלק בקורס טורקית מקוון. בקורס זה מתמקדים בפיתוח של מיומנויות הדיבור, תוך שימת דגש על ניהול שיחות באופן שוטף, בשילוב עם הקניית מיומנויות הבנת הנקרא והבנת הנשמע.


במהלך הקורס יכולים המשתתפים ללמוד את השפה הטורקית באופן מקוון מבלי לצאת מהבית. יש לציין כי כיום דוברים שפה זו למעלה מ – 70 מיליון אנשים ברחבי העולם, ולאחרונה רבים מגלים בה עניין לאור החשיפה אליה בכלי התקשורת.


הקורס מתקיים במתכונת מקוונת.

 

מה לומדים?


בין מטרות הקורס ניתן למנות שיפור של מיומנויות הביטוי בעל פה של המשתתפים בשפה הטורקית, תוך ניצול מיטבי של זמני השיעורים, לצד חיזוק של הביטחון העצמי והיכולת לשוחח בטורקית בזמן אמת. נוסף על כך, המשתתפים רוכשים הבנה של מבנה השפה הטורקית, ולומדים לתקשר באופן איכותי ויעיל תוך בניית אוצר מילים מתאים והיכרות עם ביטויים שימושיים. כמו כן, נרכשת הבנה של התרבות הטורקית.

 

 

כמה זמן לומדים?


הקורס נפרס על פני 15 מפגשים שבועיים. היקפו הוא 60 שעות אקדמיות, היקף כל מפגש הינו 4 שעות אקדמיות. השיעורים נערכים בשעות הערב אחת לשבוע.


מדובר כאמור בקורס אונליין, שבו נערכים הלימודים באופן מקוון באמצעות זום. התלמידים מקבלים תמיכה וליווי של סגל הקורס לצד גישה למערכת תקשוב אשר כוללת פורומים למענה על שאלות, חומרי העשרה, הקלטות שיעורים, וחומרי לימוד שונים, כל זאת לצורך תרגול החומר הנלמד בין המפגשים וחיזוק השליטה בשפה.

 

נושאי לימוד


להלן חלק מן הנושאים הנלמדים במהלך הקורס:

  • מבנה המשפט.
  • רכישת אוצר מילים.
  • יכולות קריאה ברמה בסיסית.
  • יסודות המבנה הדקדוקי בטורקית.
  • ועוד.

 

מהו קהל היעד?


תנאי הסף הנדרשים בקורס זה הינם:

  • אנשים ללא רקע קודם בשפה הטורקית.
  • גיל 18 שנים ומעלה.
  • בעלי יכולות קריאה ברמה בסיסית בשפה האנגלית.


איזו תעודה מקבלים?


משתתפים המשלימים בהצלחה את הקורס זכאים לקבל תעודה דיגיטלית.

 

אודות מוסד הלימוד


במרכז ללימודים מקוונים של בית הספר "דיאלוג" מאפשרים לתלמידים ללמוד במתכונת אונליין גמישה, מבלי לצאת מהבית. באופן זה ניתן ללמוד שפות מגוונות, בהן אנגלית (ברמת בסיס, או מסלול ייעודי בתחום האנגלית העסקית), צרפתית, יוונית, רוסית, ערבית, גרמנית, ועוד. כמו כן, מתקיימים בבית הספר "דיאלוג" מגוון קורסים פרונטליים, אשר נערכים בשלוחות בערים השונות. בקורסים השונים מושם דגש על למידה פרקטית של השפות, תוך התנסות פעילה בשיחה כבר מן השיעור הראשון, ותרגול רב של החומר הנלמד לצורך פיתוח ביטחון ושטף בשימוש בשפה.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג