קורס איטלקית בדיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס איטלקית בדיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס איטלקית בבית הספר דיאלוג לשפות באוניברסיטה הפתוחה - לימודי חוץ


איטלקית היא אחת השפות המדוברות באירופה ושליטה בה יכולה לסייע לאנשי עסקים, לסטודנטים וגם לתיירים. מבין המדינות בהן בוחרים ישראלים ללמוד בחו"ל, מהווה איטליה את אחד המיועדים המבוקשים במקצועות רפואיים שונים. כמו כן, איטליה וישראל מנהלות קשרים כלכליים וטכנולוגיים נרחבים והייצוא לאיטליה מדי שנה מגלגל מיליוני שקלים, ידע באיטלקית יכול לסייע בפיתוח קשרים כלכליים ודיפלומטיים אלה. הוא יכול גם לפתוח דלת למטען תרבותי עשיר של ספרות, סרטים, שירה ואמנות בשפה האיטלקית.


בבית הספר לשפות דיאלוג באוניברסיטה הפתוחה - לימודי חוץ נערך קורס איטלקית שבו המשתתפים יכולים לבנות אוצר מילים בשפה האיטלקית ולפתח דיוק ושטף בשיחה. מסלול זה מעניק ידע הן בשפה המדוברת והן בכתיבה וקריאה של טקסטים שונים.

 

היכן לומדים?

 

מתקיים בשלוחות רעננה, ראשון לציון, תל אביב, פתח תקווה, חיפה, ירושלים, מודיעין

 

ניתן ללמוד בקורס אונליין


תכנית הלימודים


קורס איטלקית מאפשר למשתתפיו לשפר את שליטתם בשפה ולבנות אוצר מילים לשיחות שוטפות. לאורך הקורס נלמדות מיומנויות לניהול שיחה על שלל נושאים מחיי היום יום. הקורס מחולק למספר רמות בהתאם לשליטתם הקודמת של המועמדים בשפה. מסלולי הלימוד כוללים:

 

 

 • איטלקית למתחילים: מסלול זה שם דגש על פיתוח מיומנויות שיחה בסיסיות באיטלקית ועל היכרות עם אוצר מילים בסיסי בשפה. המשתתפים מכירים גם את יסודות המבנה הדקדוקי באיטלקית ולומדים לקרוא טקסטים בסיסיים.

 

 • רמת ביניים: קורס זה מתאים לבעלי ידע קודם באיטלקית והוא מאפשר להם להעשיר את הידע בשפה ואת אוצר המילים. המשתתפים משפרים את השטף בשיחה ולומדים כיצד להפעיל יצירתיות ודמיון בשיחות בשלל נושאים. כמו כן, הם לומדים על מבנים דקדוקיים מתקדמים יותר ובוחנים טקסטים שונים בשפה האיטלקית.

 

 • איטלקית למתקדמים: מסלול זה מיועד לשולטים בשפה האיטלקית שמעוניינים לעדן וללטש את המיומנויות שלהם בשיחה ובקריאה. המסלול מאפשר לרכוש דיוק רב יותר במבנים דקדוקיים וגם בהגייה באיטלקית. כמו כן, המשתתפים מתרגלים שיחות בנושאים מורכבים יותר ומשפרים את השטף בשיחה. הקורס כולל עיון בספרים, במאמרים, בקטעי עיתונות ובטקסטים מסוגים נוספים כדי לחזק את השליטה והמיומנויות באיטלקית.


מתכונת הלימוד


קורס איטלקית נפרש על פני פרק זמן שבין שלושה לארבעה חודשים והוא כולל כ - 60 שעות אקדמיות. השיעורים משלבים תרגולים מעשיים לשיחות בין המשתתפים כדי לסייע להם לפתח ביטחון ושטף בדיבור.


נושאי הלימוד


קורס איטלקית כולל מגוון של נושאים וביניהם:

 

 • יצירתיות ודמיון בשיחה
 • הבנת הנקרא באיטלקית
 • איטלקית במאמרים וטקסטים
 • מבנה משפט ומבנים דיקדוקיים
 • טקסטים ולמידה אינטראקטיבית   
 • דיוק ושטף בדיבור
 • ביטויים באיטלקית
 • ניהול שיחות בסיסיות
 • הרחבת אוצר המילים   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


בבית הספר לשפות דיאלוג ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים נוספים, כגון קורס סינית, קורס גרמנית, קורס רוסית, קורס צרפתית, קורס ספרדית, קורס ערבית וקורס אנגלית עסקית. הקורסים מתקיימים ברמות שונות בהתאם לשליטה הקודמת של המשתתפים והם שמים דגש על פיתוח של מיומנויות שיחה שוטפת במצבים יום יומיים ועסקיים. בחלק מן הקורסים בבית הספר יכולים חיילים משוחררים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי. סגל המורים בבית הספר מורכב מדוברי השפות ברמת שפת אם שמלווים את המשתתפים לאורך הכשרתם ומסייעים להם בתרגול השוטף.


תנאי קבלה


קורס איטלקית מתאים למועמדים מעל גיל 18, ברמות שליטה שונות בשפה. בית הספר עורך מבחני מיון שנועדו לקבוע את רמת השליטה של המשתתפים באיטלקית וכך למיין אותם לקבוצות לימוד. רמת מתחילים מיועדת גם לחסרי רקע קודם בשפה.


תעודה


למשתתפים שמשלימים בהצלחה את כל הדרישות בקורס ניתנת תעודת גמר מטעם בית הספר דיאלוג לשפות - לימודי חוץ באוניברסיטה הפתוחה. כחלק מהתנאים לקבלת הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מן המפגשים לפחות.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג