קורס צרפתית בדיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס צרפתית בדיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס צרפתית בבית הספר דיאלוג באוניברסיטה הפתוחה - לימודי חוץ

 

צרפתית היא בין השפות הנבחרות שנפרשות על פני יבשות שלמות. בין השאר, הודות למאמצים הקולוניאליים ההיסטוריים של צרפת, השפה הצרפתית מדוברת בכל חמש היבשות. לדברי ממשלת צרפת, כ - 220 מיליון דוברי צרפתית מסתובבים ברחבי העולם כשהמספר צפוי לעלות לכדי 700 מיליון עד שנת 2050 על פי הערכות. כמו כן, שיעור הילודה הגבוה בצרפת מצביע על כך שצרפתית הולכת להיות השפה המדוברת ביותר באירופה עד שנת 2025.


צרפתית היא לשון מטיילים אותנטית. בין אם אתם מבקרים במרוקו, מונאקו, קנדה או וייטנאם, אם אתם אוחזים בידע של השפה הצרפתית תוכלו להסתדר בלי ללמוד שפות מקומיות מסובכות יותר. ידע בצרפתית זהו יתרון ברור עבורכם אם אתם נהנים מנסיעות למקומות מרוחקים, אבל בנוסף לכל, זוהי גם הזדמנות נהדרת מנקודת מבט עסקית. רבות מ - 29 המדינות בהן השפה מדוברת נמצאות באפריקה שמדרום לסהרה, אזור המיועד לצמיחה כלכלית משמעותית בעתיד הקרוב. לפיכך, ללמוד צרפתית זהו רעיון טוב גם עבור מטיילים וגם עבור אנשי עסקים למיניהם.

 

היכן לומדים?

 

הקורס מתקיים בשלוחות רעננה, ראשון לציון, פתח תקווה, תל אביב, חיפה, ירושלים, נתניה, מודיעין

 

ניתן ללמוד אונליין


תכנית הלימודים


קורס צרפתית מטעם בית הספר דיאלוג השייך למערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה, מקנה למשתתפיו את יכולות הדיבור, הבנת הנקרא והבנת הנשמע של השפה הצרפתית. במסגרת הקורס הסטודנטים נחשפים למבנים דקדוקיים ומבנים של משפטים בצרפתית, משפרים את הדיוק והשטף בשיחה וחולשים על פני ניבים וביטויים שונים. מטרת העל של הקורס הינה להביא את הסטודנטים למצב שבו הם מפגינים שליטה מלאה בשפה הצרפתית.


מתכונת הלימוד


קורס צרפתית מטעם בית הספר דיאלוג נמשך כ - 60 שעות לימוד אקדמיות, אשר מתפרשות על פני שלושה עד ארבעה חודשים.


נושאי הלימוד

 

  • יסודות המבנה הדקדוקי
  • מבנים דקדוקיים בצרפתית
  • קריאה שוטפת של מאמרים
  • שיפור השטף והדיוק בשיחה
  • יכולת לשוחח בנושאים שונים   
  • רכישת אוצר מילים
  • רכישת יכולת קריאה
  • הכרת ניבים וביטויים
  • הבנה מלאה בצרפתית   
  • ועוד


על מוסד הלימודים


לבית הספר דיאלוג יותר מ-30 שנות ניסיון בהוראת שפות והדרכה. בית הספר מציע עבור הסטודנטים שלו סביבת לימוד מהנה ותומכת, כאשר הלימודים נערכים בקמפוסים גדולים של האוניברסיטה הפתוחה. שיטת הלימוד של דיאלוג כוללת בין היתר מעקב מתמיד אחרי כל סטודנט, וכן ייעוץ אישי. סגל המרצים של בית הספר הם דוברי שפת אם, המחזיקים בתואר אקדמי, וניסיון רב ומרשים בכל הנוגע ללימוד שפות זרות. אנשי הסגל של בית הספר מוודאים שתוכלו להחזיק ביכולת להתבטא בחופשיות ובביטחון עצמי, זאת הודות לתכניות לימוד עדכניות אשר מספקות את הקרקע הפורייה עבור הסטודנטים ללמוד שפות בצורה נכונה, יעילה וחווייתית.


תנאי קבלה


הקורס מקבל מגוון המועמדים אליו, זאת כמובן בהתאם למקום הפנוי ולשיקולי בית הספר. יש צורך לעבור מבחן מיון בעת הקבלה למסלול, במסגרת מיון רמות לימוד שעורך בית הספר.

 


תעודה


גמר הלימודים מזכה את בוגרי קורס צרפתית בתעודה מטעם דיאלוג - בית הספר ללימוד שפות מבית לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.


אפשרויות תעסוקה


בוגרים אשר שולטים בשפה הצרפתית יכולים לפנות ללימודים מתקדמים הן בגבולות הארץ והן ברחבי העולם. כמו כן, שליטה בשפה הצרפתית מאפשרת השתלבות במגוון מוסדות, החל ממשרדים ממשלתיים כמו למשל משרד החוץ או משרד התיירות, דרך תרגום או כתיבה עצמאית, וכלה בפנייה אל המגזר העסקי מול הכלכלה הצרפתית. כמו כן, מקומות עבודה מעניקים יתרון משמעותי למועמדים השולטים בשפה הצרפתית.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג