קורס איטלקית אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס איטלקית אונליין דיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס איטלקית אונליין בבית הספר דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה

 

איטלקית היא בין השפות המדוברות באירופה וכן דוברים אותה כשפה שנייה במספר מדינות נוספות בעולם. המעוניינים להכיר את השפה יכולים לקחת חלק בקורס איטלקית אונליין שנערך בדיאלוג, בית הספר ללימוד שפות של האוניברסיטה הפתוחה - לימודי חוץ. בקורס מתקיימת למידה מקוונת, כאשר התלמידים לומדים באמצעות ZOOM ללא צורך להגיע באופן פיזי לכיתה, וכך יכולים ללמוד במסלול נוח לשילוב עם עבודה ושגרת החיים. ניתן ללמוד את השפה לצורכי תיירות, לפיתוח קשרים אישיים, למטרות עסקים וכן לטובת לימודים אקדמיים באיטליה, שבה ישראלים רבים בוחרים ללמוד מקצועות כגון רפואה או וטרינריה.

 

תכנית הלימודים


זהו קורס איטלקית ברמת מתחילים, שמתאים גם למי שאין ברשותם רקע קודם בשימוש בשפה זו. במהלך הקורס מושם דגש על השפה המדוברת, ועל פיתוח שיחה זורמת וקולחת. המשתתפים מכירים אוצר מילים שימושי וביטויים מחיי היום יום שבהם ניתן להשתמש במגוון של מצבים, הם גם מתרגלים אוצר מילים זה בפועל בשיחות המתנהלות במהלך השיעורים. במוסד הלימוד שואפים לעודד את המשתתפים להתמודד עם מחסומים בדיבור ולבנות את הביטחון העצמי בעת השיחה, וזאת דרך תרגול מתמיד של החומר הנלמד.


נוסף על כך, המשתתפים רוכשים מיומנויות יסוד בקריאה ובהאזנה, שיכולים לסייע להם בלימוד יסודות האיטלקית. הם מכירים את מבנה השפה, את ההגייה הייחודית שלה וכן עקרונות בסיסיים מן התרבות האיטלקית ודרך כל אלה לומדים לתקשר באופן יעיל יותר.

 

מתכונת הלימוד


הקורס כולל 60 שעות אקדמיות והוא מחולק ל - 15 מפגשים שבועיים, שהיקף כל אחד מהם 4 שעות אקדמיות.


זהו קורס אונליין הנלמד באמצעות ZOOM, המשתתפים זוכים לתמיכה ומעקב של סגל הקורס, ומקבלים גישה לחומרי הקורס המוקלטים כדי שניתן יהיה לתרגל גם בין המפגשים וכן לאחר תום הקורס. במערכת המקוונת ניתן לבצע תרגילים ומטלות וכן לקבל מענה לשאלות בפורומים ייעודיים.


כדי לסייע למשתתפים לחזק את השטף בדיבור, השיעורים כוללים שיחות פעילות כבר מתחילת הקורס. המשתתפים משוחחים על נושאים שימושיים מחיי היום יום באופן שעושה שימוש באוצר המילים הנלמד בכל שיעור, כך שהשיחות הולכות והופכות למורכבות יותר לאורך הקורס.


נושאי הלימוד

 

משתתפים בתכנית זו לומדים נושאים שונים, הנה כמה מהם:

 

 

  • יכולות קריאה
  • מבנים דקדוקיים
  • בניית אוצר מילים
  • ביטויים שימושיים
  • ניהול שיחה בסיסית
  • מבנה המשפט באיטלקית
  • ועוד

 

סגל הוראה


צוות המורים של דיאלוג מורכב מדוברי השפות כשפת אם. המורים מנוסים בהוראת שפות במסגרות שונות והם מעבירים מן הידע שברשותם לתלמידים במהלך ההכשרות ומסייעים להם בתהליך ההיכרות עם השפה החדשה הנלמדת.

 

על מוסד הלימוד


בבית הספר דיאלוג פועל המרכז ללימודים מקוונים שבו ניתן למצוא קורסים נוספים ללימוד שפות אונליין. קורסים אלה מתאימים למתחילים ובהם ניתן ללמוד את השפה החדשה ללא צורך לצאת מהבית, באמצעות ZOOM ומערכת לתמיכת הלמידה. בין השפות שאותן ניתן ללמוד במתכונת אונליין אפשר למנות אנגלית, ערבית, צרפתית, רוסית ועוד.


נוסף על כך, תלמידים בדיאלוג יכולים לקחת חלק בקורסים פרונטליים שמתקיימים בכיתה פיזית במרכזי הלימוד בערים שונות בארץ. חלק מן הקורסים בבית הספר מיועדים לאנשי עסקים ובהם ניתן לרכוש אוצר מילים ייעודי לעולם הארגוני, כגון קורס אנגלית עסקית.

 

תנאי קבלה


הקורס מתאים לבני 18 ומעלה, שלהם שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית. אין צורך בידע קודם בשפה האיטלקית כדי ללמוד בקורס, שכן מדובר בתכנית ברמת מתחילים שבה רוכשים את יסודות השפה.

 

תעודה


בסיומו של הקורס מוענקת לבוגריו תעודת גמר דיגיטלית מטעם דיאלוג בית הספר לשפות של לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג