קורס אנגלית עסקית בדיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
קורס אנגלית עסקית בדיאלוג האוניברסיטה הפתוחה

קורס אנגלית עסקית בבית הספר דיאלוג - לימודי חוץ באוניברסיטה הפתוחה

 

בואו נדבר עסקים


אנגלית היא שפה בין לאומית ועל כן, רבים הם האנשים אשר שואפים ללמוד אותה לעומק ולתחזק אותה ברמה של שפת אם. כיום, חזון "הכפר הגלובלי" מתממש שעה שעולם העסקים מתנהל במסגרת חובקת עולם שמשייכת לעצמה אנשי עסקים מכל קצוות הגלובוס. רשת האינטרנט פתחה את האופציה בפני כולם לנהל אינטראקציות עם אנשים מכל מקום ובכל שעה, ובכך, פתחה גם את האופציה לקיום עסקים בינלאומיים. לפיכך, לימוד אנגלית ברמה העסקית הוא בעל חשיבה נכונה בעבור אלו המבקשים לקיים עסקים מחוץ לגבולות המדינה.


בשנים האחרונות, קשה למצוא חברה ישראלית שלא מטפחת קשרים שוטפים בחו"ל במגוון תחומים. בעקבות כך, עובדים רבים נדרשים לדעת כיצד להשתמש בשפה האנגלית בכדי לתקשר עם הקולגות שלהם מעבר לים או כדי להתקדם במדרגות ההיררכיה התעסוקתית. רובנו למעשה נשענים על הידע הקודם שלנו באנגלית, זה שרכשנו בתיכון, ולעיתים בלימודים אקדמיים, אך כשמדובר בשיחות עסקיות אנו מתקשים לשלוף את המילים הנכונות מאוצר המילים הרחב והעשיר של השפה.


כיום, חברות רבות כבר מבינות את הצורך באוצר מילים עסקי באנגלית והן מארגנות קורסים והדרכות לעובדים שלהן, לעיתים אף שולחים עובדים לקורסים באופן פרטני. על העובדים מוטלת החובה לדעת לנהל משא ומתן ולתקשר עם העמיתים מעבר לים. זוהי כבר לא פריבילגיה השמורה אך ורק לבכירים, שכן גם בתפקידים פקידותיים נדרשת הבנה של השפה, אפילו בתיאום של פגישה או בהכנת פרזנטציה. מטרת לימודי אנגלית עסקית היא להקנות מיומנויות דיקציה נכונה ולהרחיב את אוצר המילים בשפה האנגלית בכלל ובאנגלית העסקית בפרט.

 

היכן לומדים?

 

מתקיים בשלוחת תל אביב


תכנית הלימודים


מטרת קורס אנגלית עסקית של בית הספר דיאלוג היא להקנות את הכשרה מקיפה באנגלית לעולם העסקים, ולהעניק את כל הכלים הנדרשים בעבור שיפור השטף, הדיוק והדיבור בשפה האנגלית באופן כללי. הסטודנטים רוכשים את היכולת לנהל אינטראקציה עם לקוחות וקולגות, לפתח קשרים עסקיים ולהעביר מסרים – כל זאת, בשפה ברורה, נאותה ורהוטה. נוסף על כך, הקורס בוחר להתמקד בשימוש בשפה המקובלת ובשימושם של ביטויים מקובלים ומתאימים בעת כתיבת דואר אלקטרוני ומסרים כתובים שונים. כמו כן, קורס אנגלית עסקית מגביר את מודעות הסטודנטים להבדלים הרבים בין התרבויות ולקודים של התנהגות.


מתכונת הלימוד


קורס אנגלית עסקית מטעם דיאלוג נלמד במשך כ - 60 שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני 15 מפגשים לאורך ארבעה חודשים.


נושאי הלימוד

 

  • היכרות, ברכות ונימוסים
  • תרבות השיחה הטלפונית
  • גישור על הפערים התרבותיים
  • הכתיבה העסקית ושפת התכתובת
  • הצגת החברה המוצרים והשירותים   
  • "סמול טוק"
  • שיפור אוצר המילים
  • תקשורת רב לאומית
  • ניהול פגישות ושיחות   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר דיאלוג הוא בית הספר לשפות של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. הוא מציע קורסים ייחודיים להוראת שפות, בהם ישנו דגש על השפה ככלי תקשורת מרכזי. לבית ספר דיאלוג קיים מוניטין המתוחזק למעלה מ - 30 שנה בתחום הזה. ממטרותיו של בית הספר נמנים השגת שטף, דיוק ודיבור בשפה הנלמדת. הקורסים מתמקדים בפיתוח ובשיפור של מיומנויות הדיבור, בעזרת התנסות מובנית ומוכחת. כמו כן, מיומנויות הבנת הנשמע והבנת הנקרא מהוות גם הן חלק בלתי נפרד מתכניות הלימוד השונות.


תנאי קבלה


קורס אנגלית עסקית מיועד לכל אלו אשר מעוניינים לשפר את ההבנה והשליטה שלהם בשפה האנגלית העסקית לצורך קידום עסקיהם.

 


תעודה


עם סיום הלימודים סטודנטים הממלאים את כל דרישות הקורס מקבלים תעודת הסמכה מטעם דיאלוג.


אפשרויות תעסוקה


כשהם מדברים אנגלית קולחת, שוטפת ומדויקת, בוגרי הקורס יוצאים אל שוק העסקים ויכולים כעת לנהל אינטראקציה עם כל הקולגות שלהם מכל קצוות העולם, ולקדם את עסקיהם האישיים או לבצע תיווך בין חברות ישראליות לחברות מעבר לים.

למידע נוסף לחצו: דיאלוג בית ספר לשפות
עוד מסלולי לימוד - בית ספר לשפות - דיאלוג