רוצה פרטים על לימודי משאבי אנוש בלי פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ניהול משאבי אנוש ללא פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי משאבי אנוש בלי פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי משאבי אנוש בלי פסיכומטרי


איך אפשר להתקבל לניהול משאבי אנוש בלי פסיכומטרי?


ההכרה בחשיבות של ההון האנושי להצלחה ולרווחיות של הארגון הולכת וגדלה וכך גם מתעצמת החיוניות של תחום ניהול משאבי האנוש בשוק העבודה. זירת העסקים היום היא תחרותית ומתקדמת באי פעם וגם תהליכי גיוס ומיון העובדים השתנו ללא היכר. מנהלי משאבי אנוש הם היום תפקיד חשוב בשדרה הניהולית של ארגונים והם צריכים לשלוט בכלים יצירתיים, אנושיים וכלכליים מגוונים כדי לסייע להעלאת היעילות של החברה.


מי שמתעניינים בעולם העסקי ובעלי יחסי אנוש מצוינים יכולים לקבל כלים לקריירה באמצעות לימודי משאבי אנוש. תנאי הקבלה למשאבי אנוש משתנים בין מוסדות הלימוד השונים אך ברובם יש צורך בציון התאמה, שהוא ממוצע משוקלל של הבגרויות והציון בפסיכומטרי. עם זאת, קיימים מספר מוסדות לימוד שבהם אפשר להתקבל גם ללא פסיכומטרי. בחלק מהמקרים הקבלה נעשית על סמך ממוצע בגרויות גבוה ובמקרים אחרים בהתאם להישגים במכינה מתאימה.

 


לפניכם תנאי הקבלה בלי צורך בפסיכומטרי ללימודי ניהול משאבי אנוש במוסדות הלימוד:


שימו לב! תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. אנו ממליצים לפנות למוסדות הלימוד ישירות כדי לקבל את הפרטים המדויקים והעדכניים ביותר בנוגע לתנאי קבלה. כל המסתמכים על המידע בעמוד זה, עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

מוסד הלימודים תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א במרכז ללימודים אקדמיים אין צורך בציון בפסיכומטרי כדי להתקבל ללימודי ניהול משאבי אנוש. המועמדים נדרשים לתעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל של 80 לפחות. גם בעלי תעודת מכינה קדם אקדמית ששקולה לתעודת הבגרות יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי לפי ממוצע 80 ומעלה. מועמדים מעל גיל 30 שאינם זכאים לבגרות או שלא עומדים ברף הנדרש נדרשים ללמוד במכינה קדם אקדמית.
האקדמית רמת גן לימודי משאבי אנוש באקדמית רמת גן מתקיימים במסלול דו חוגי. יכולים להתקבל מי שברשותם תעודת בגרות מלאה בממוצע 80 לפחות. יש להגיע לרמת פטור בשפה האנגלית דרך קורסי אנגלית או מבחן אמיר"ם. המכללה מציעה למועמדים שלא עומדים בדרך הקבלה ללמוד בקורסי הכנה באנגלית או בקורס הכנה לבגרות 30+.
האקדמית גליל מערבי באקדמית גליל מערבי אפשר ללמוד משאבי אנוש במסגרת הלימודים הרב תחומיים. ניתן ללמוד במסלול מדעי המדינה ומשאבי אנוש או בתכנית כלכלה, מנהל עסקים ומשאבי אנוש. מוסד הלימוד מאפשר להתקבל בלי פסיכומטרי, על סמך תעודת הבגרות שבה ממוצע ציונים 82 לפחות, או מכינת 30+ בממוצע 82 ומעלה. גם בוגרי מכינה קדם אקדמית של מוסד הלימוד שלהם ממוצע 82 ומעלה מתקבלים ללא הפסיכומטרי. יש לציין כי מי שלומדים במסגרת דו חוגית נדרשים לעמוד גם בדרישות של החוג השני.
אוניברסיטת בר אילן המעוניינים ללמוד משאבי אנוש באוניברסיטת בר אילן יכולים לעשות זאת במסגרת תכניות ייחודיות ללימודים רב תחומיים שמותאמות לאנשים עובדים, אלה כוללות את תכניות "ינשופים" ו - "יהלום". ישנה אפשרות להתקבל ללא פסיכומטרי, כאשר בידי המועמדים בגרות מלאה בממוצע 82 ומעלה וציון של לפחות 85 בבחינת אמי"ר. יש להציג בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות. כמו כן, בוגרי מכינת 30+ יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי אם בידיהם ממוצע של 80 ומעלה במכינה, ציון בבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות וציון 85 ומעלה במבחן אמי"ר.
המכללה האקדמית ספיר המכללה מציעה תכנית לימודי ניהול המשאב האנושי, אליה אפשר להתקבל בכמה מסלולים. המכללה מאפשרת קבלה לפי הציון בבגרויות ובבחינת אמי"ר, ממוצע הבגרות המבוקש הוא 90 ומעלה, כאשר בתעודת יש צורך בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 60 ומעלה ובגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד בציון לפחות 60. בוגרי 3 יחידות במתמטיקה צריכים להשלים קורס מבוא במתמטיקה במהלך שנה א'. נדרש גם ציון של 185 בבחינת אמי"ר. אפשרות נוספות לקבלה בלי פסיכומטרי היא לבוגרי מכינת רוח וחברה או מכינת 30+, שלהם ממוצע 90 ומעלה ועומדים בדרישות הנ"ל באנגלית ובמתמטיקה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי משאבי אנוש בלי פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי משאבי אנוש בלי פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי משאבי אנוש בלי פסיכומטרי