רוצה פרטים על לימודי עיצוב פנים ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון בעיצוב פנים ללא פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי עיצוב פנים ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי עיצוב פנים לתואר ראשון בלי פסיכומטרי


איך מתקבלים לעיצוב פנים ללא פסיכומטרי?


מי שיש ברשותם ראיה מרחבית ייחודית, חוש יצירתי והשקפה מקורית ומעוניינים לקדם את האהבה הזו ולהפוך אותה לקריירה יכולים לעשות זאת דרך תואר ראשון בעיצוב פנים. במסלולים אקדמיים אלה לומדים לעומק על זרמים וסגנונות בעיצוב של מבנים וחללים פרטיים ומסחריים, מדירות ובתים ועד למבחני ציבור וחנויות. הלימודים עוזרים לסטודנטים לפתח סגנון ואסתטיקה ייחודית כדי שיוכלו לצאת לשוק העבודה ולפרוץ דרך כמעצבים עצמאיים או שכירים.


תנאי הקבלה לעיצוב פנים משלבים במקרים רבים בין דרישה לבגרות מלאה וציון בפסיכומטרי לבין הצגת תיק עבודות שמעיד על הרקע הקודם בתחום העיצוב. דגש רב מושם על היכולות העיצוביות של המועמדים, שנבחנות דרך מבחני כניסה, ימי מיון וראיונות אישיים. ישנם מוסדות לימוד שמקבלים מועמדים לתואר הראשון בעיצוב פנים גם ללא פסיכומטרי. במקרים אלה, המועמדים נדרשים לעיתים להציג ציון בבחינת אמי"ר לצורך הסיווג באנגלית, במקרים אחרים הקבלה מתבססת על ההישגים בעיצוב ועל הציונים בבגרויות בלבד. יש לציין כי לא כל המוסדות דורשים רקע קודם באמנות ובעיצוב, חלקם גם מציעים מכינות לעיצוב פנים, שמיועדות למועמדים שמעוניינים לשפר את היכולות שלהם ולבנות תיק עבודות מקצועי.

 


לפניכם תנאי הקבלה לתואר ראשון בעיצוב פנים ללא פסיכומטרי במוסדות השונים:


שימו לב, תנאי הקבלה עלולים להשתנות בעת לעת. כדי לקבל את הפרטים המדויקים ביותר בנוגע לתנאי קבלה אנו ממליצים לפנות הישר למוסד הלימודים. כל המסתמכים על המידע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

מוסד הלימוד תנאי הקבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
המסלול האקדמי המכללה למינהל כדי להתקבל לתואר בעיצוב פנים במסלול האקדמי המכללה למינהל יש צורך בתעודת בגרות מלאה בממוצע 85 ומעלה, ובה בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 60 לפחות, כאשר מועמדים שברשותם ציון גבוה במבחן אמי"ר יכולים במקרים מסוימים להתקבל גם ללא פסיכומטרי. במסגרת תנאי הקבלה יש צורך גם לעבור מבחני כניסה, אשר בוחנים את התפישה העיצובית והחשיבה היצירתית של המועמדים. במעמד הבחינות מתקיימים גם ראיונות אישיים שבהם יש צורך להציג תיק עבודות.
מכללת שנקר למסלול לתואר ראשון בעיצוב פנים מבנה וסביבה מתקבלים גם ללא צורך בפסיכומטרי. על המועמדים להיות בעלי בגרות מלאה. תהליך הקבלה מתבסס ברובו על מבחני מיון שמתקיימים בשלבים. בתחילת התהליך מתקיים יום פעילות בו מגישים מספר תרגילים ומשתתפים בסדנאות בסטודיו. לאחר מכן מתקיימים שלבי מיון נוספים. אלה כוללים מבחנים ברישום, בחינה שבודקת את כושר הניתוח המרחבי, עבודה מעשית בסטודיו בהנחיה של מרצים וכן תרגיל בית להגשה.
מכון טכנולוגי חולון HIT מועמדים שמעוניינים להתקבל לתואר בעיצוב פנים במכון טכנולוגי חולון HIT אינם זקוקים ברוב המקרים לציון בפסיכומטרי, הקבלה מתבססת על שילוב ההישגים בתעודת הבגרות ומבחני קבלה מעשיים שעורכת הפקולטה. המועמדים צריכים להשתתף בתרגיל מעשי במוסד הלימוד וכן להגיש תרגיל בית. אלו שעוברים את השלב המעשי מוזמנים ליום מיון נוסף שבו עליהם להציג תיק עבודות ולעבור ראיונות אישיים.
מכללת ביטוי המכללה מציעה תכנית בתחום עיצוב הפנים אשר משולבת בתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה, בתחום מדעי הרוח. משכך, אין צורך בציון בפסיכומטרי כדי להתקבל לתכנית. המכללה מתבססת על הרקע הקודם באמנות ובעיצוב ועל הצגת תיק עבודות במסגרת תהליך קבלת המועמדים לתכנית. לרוב מתקיימים גם ראיונות אישיים או בפני ועדת קבלה.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי עיצוב פנים ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי עיצוב פנים ללא פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי עיצוב פנים ללא פסיכומטרי