רוצה פרטים על מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מדעי ההתנהגות בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי


איך מתקבלים למדעי ההתנהגות בלי פסיכומטרי?


הדרך בה פועלים המוח, הנפש והאישיות הם תעלומה לא קטנה, שמעסיקה חוקרים זה שנים רבות וגם היום. לימודי מדעי ההתנהגות מאפשרים לצלול אל העולם המרתק של ההתנהגות האישית, החברתית והארגונית של בני האדם. גורמים שמשפיעים על קבלת החלטות, טיפוח מוטיבציה אצל עובדים, בנייה של הרגלי למידה והבדלים תרבותיים הם רק חלק מהנושאים שהסטודנטים דנים בהם במהלך הלימודים.


לימודי מדעי ההתנהגות מוצעים לרוב בתכניות חד חוגיות ולעיתים מציעים לסטודנטים לבחור בין התמחויות כגון פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, משאבי אנוש ובריאות הנפש. תנאי הקבלה למדעי ההתנהגות משתנים בין המוסדות, אך ברובם יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובציון בפסיכומטרי, ציון ההתאמה הנדרש נע בין 530 - 650. עם זאת, ישנם לא מעט מוסדות שמאפשרים למועמדים להתקבל ללימודים בלי בפסיכומטרי. במסלול קבלה זה בדרך כלל נדרשים להציג ממוצע בגרויות גבוה וברוב המקרים גם הישגים גבוהים בבגרות במתמטיקה ובאנגלית.


להלן תנאי הקבלה בלי פסיכומטרי ללימודי מדעי ההתנהגות במוסדות הלימוד:


לתשומת ליבכם, תנאי הקבלה משתנים מעת לעת, מומלץ לפנות הישר למוסדות הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים לגבי תנאי קבלה.

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
המסלול האקדמי המכללה למינהל במסלול האקדמי המכללה למינהל מתקבלים ללא פסיכומטרי מי שממוצע הבגרויות שלהם גבוה מ - 85. כמו כן, הם צריכים להציג ציון של לפחות 185 בבחינת אמי"ר לסיווג רמת האנגלית.
המרכז האקדמי רופין במרכז האקדמי רופין, ניתן להתקבל למדעי ההתנהגות בלי פסיכומטרי כשממוצע תעודת הבגרות המשוקלל, ללא בונוסים, הוא 100 ומעלה. מועמדים אלה צריכים להבחן במבחן אמי"רם או אמי"ר.
המכללה האקדמית נתניה מי שברשותם ממוצע בגרויות שגבוה מ - 90 יכולים להתקבל ללימודי מדעי ההתנהגות במכללה האקדמית נתניה גם בלי פסיכומטרי. מוסד הלימוד מעניק חשיבות מיוחדת לציון בבגרות במתמטיקה ובבגרות באנגלית. מועמדים שבידיהם ניסיון ארגוני משמעותי יכולים לקבל יתרון בתהליך הקבלה.
המרכז האקדמי פרס כדי להתקבל למדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי במרכז האקדמי פרס, יש צורך בבגרות מלאה בממוצע של לפחות 90. מועמדים שממוצע הבגרויות שלהם נע בין 85 - 90, יכולים גם הם להתקבל בלי פסיכומטרי בכפוף להצגת בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה ובגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לפחות בציון מעל 70. בעלי ממוצע בגרויות שבין 90 - 83 יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי במעמד 'על תנאי' ולעבור לסטטוס מן המניין לאחר הצגת ממוצע 75 בסמסטר הראשון ללימודים.
המכללה האקדמית לחברה ולאמנויות מועמדים שממוצע הבגרויות שלהם הוא 90 לפחות אינם חייבם בציון פסיכומטרי כדי להתקבל ללימודי מדעי ההתנהגות במכללה האקדמית לחברה ולאמנויות. הם נדרשים לציון בבחינת מיון בשפה האנגלית, כגון בחינת אמי"ר.
אוניברסיטת אריאל בשומרון אוניברסיטת אריאל מקבלת מועמדים ללימודי מדעי ההתנהגות גם ללא פסיכומטרי, על סמך בגרות מלאה בממוצע של 93 ומעלה. נוסף על כך, יש צורך בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 80 לפחות ובגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד בציון 85 לפחות. הקבלה למוקד ההתמחות בבריאות הנפש הוא לבעלי ממוצע 97 ומעלה, שעוברים ראיונות קבלה לבדיקת התאמתם לתכנית.
המכללה האקדמית עמק יזרעאל מכללת עמק יזרעאל מציעה מספר מסלולים לקבלה ללימודי מדעי ההתנהגות, בהם גם מסלול בגרויות בו אין צורך בהצגה של הציון בפסיכומטרי. במסלול זה מתייחסים לממוצע הגולמי של תעודת הבגרות, ללא שקלול הבונוסים, או לחלופין בתעודת מכינה קדם אקדמית של המכללה.
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב באוניברסיטת בן-גוריון מקבלים ללא פסיכומטרי מועמדים בממוצע בגרות 113, שברשותם בגרות באנגלית ברמת 5 יחידות בציון 80 ומעלה.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי