רוצה פרטים על לימודי עיצוב בלי פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי עיצוב ללא פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי עיצוב בלי פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי עיצוב בלי פסיכומטרי


מעוניינים ללמוד עיצוב ללא פסיכומטרי?


תחום העיצוב פותח דלת למגוון של אפיקים תעסוקתיים יצירתיים, מעיצוב מוצרים חדשים, דרך תכנון של החללים בהם אנו מתגוררים ועד ליצירת הבגדים שנלבשים על המסלול בתצוגות האופנה. עולם העיצוב קוסם ללא מעט אנשים שניחנו בכישרון ובחוש אסתטי, שמחפשים להפוך את האהבה הזו לקריירה.


מי שחולמים על קריירה בתחום העיצוב ומעוניינים לפנות למסלולי תואר ראשון נדרשים בדרך כלל להציג הישגים בפסיכומטרי ובתעודת הבגרות. עם זאת, ישנם מוסדות שלא דורשים מהמועמדים ציון בפסיכומטרי, או כאלה שמציעים מסלולי קבלה חלופיים שמתבססים על ההישגים בבגרויות. תנאי הקבלה ללימודי עיצוב שמים דגש רב על תיק העבודות של המועמדים ועל הביצועים שלהם בימי מיון ומבחנים פנימיים שעורכים המוסדות.


הנה תנאי הקבלה ללא צורך בפסיכומטרי ללימודי העיצוב במוסדות הלימוד השונים:


שימו לב כי תנאי קבלה משתנים מעת לעת. אנו ממליצים לפנות הישר אל מוסדות הלימוד לקבלת הפרטים המדויקים בנושא זה. כל המסמכים על המופיע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

 

מוסד הלימודים תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
מכללת סמינר הקיבוצים

תנאי קבלה לתואר ראשון בעיצוב של מכללת סמינר הקיבוצים הינם:

  • בגרות מלאה
  • ועדת קבלה
  • ראיון אישי
  • תיק עבודות
המסלול האקדמי המכללה למינהל במסלול האקדמי המכללה למינהל אפשר ללמוד בתכנית לעיצוב פנים לתואר ראשון או בתכנית לתואר ראשון בתקשורת חזותית. תנאי להגשת המועמדות הוא תעודת בגרות בממוצע של לפחות 85. מוסד הלימוד מאפשר לחלק מן המועמדים להתקבל ללא פסיכומטרי, לאחר הצגת ציון גבוה בממוצע הבגרויות ובמבחן אמי"ר.
המכללה האקדמית הדסה ירושלים במכללה מתקיימת תכנית ללימודי עיצוב תעשייתי מכליל לתואר ראשון, שמאפשרת קבלה גם ללא פסיכומטרי. המועמדים צריכים להציג תעודת בגרות מלאה בממוצע גבוה ובה בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות ומעלה, או לחלופים מכינה מתאימה. על המועמדים שמתקבלים ללא פסיכומטרי להיבחן בבחינת אמי"ר או אמיר"ם. נוסף על כך יש להגיש תיק עבודות ולבצע תרגילי בית וכן להגיע ליום מיונים שבו מבצעים כמה משימות נוספות ועוברים ראיון מול ועדה.
מכון טכנולוגי חולון HIT לצורך קבלה ללימודים במכון טכנולוגי חולון אין צורך בהכרח בציון בפסיכומטרי, המועמדים נדרשים לממוצע בגרויות גבוה ולמעבר של תהליך קבלה. תהליך זה משתנה ממסלול למסלול וכולל בדרך כלל כמה תרגילים מעשיים שמתקיימים בפקולטה, תרגיל בית וראיון אישי שבו נדרשים להציג תיק עבודות. מוסד זה מציע כמה תכניות לתואר ראשון בהן תואר ראשון בעיצוב פנים, תואר ראשון בעיצוב תעשייתי ותואר ראשון בתקשורת חזותית.
מכללת שנקר במכללת שנקר אפשר ללמוד במספר תכניות לתואר ראשון כגון תואר ראשון בעיצוב אופנה, תואר ראשון בעיצוב תכשיטים, תואר ראשון בעיצוב פנים מבנה וסביבה, תואר ראשון בעיצוב טקסטיל ותואר ראשון בעיצוב תעשייתי. עיקר תהליך הקבלה מבוסס על מבחנים מעשיים ותרגילים בפקולטה, שבודקים את היכולות בעיצוב ואת הכישורים היצירתיים. מי שעוברים את השלב הראשוני מוזמנים לראיון קבלה בו מציגים תיק עבודות. חלק מן המחלקות מזמינות את המועמדים לימי פעילות בקמפוס. מחלקות אחרות דורשות גם היבחנות במבחן פסיכוטכני.
המרכז האקדמי ויצו חיפה במסלולים השונים במרכז האקדמי ויצו חיפה יש למועמדים אפשרות להתקבל גם ללא פסיכומטרי, כשאר ממוצע הבגרויות שלהם גבוה במיוחד (לרוב מעל 90). תהליך הקבלה כולל גם מבחני מיון שמתקיימים בשלבים, כאשר בשלב השני מציגים תיק עבודות. ניתן לבחור בין מספר תכניות ובהן תואר ראשון בעיצוב אופנה, תואר ראשון בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית.
בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב המועמדים בבצלאל אינם נדרשים בדרך כלל לציון פסיכומטרי ומתבקשים להציג הישגים בתעודת הבגרות בלבד, נוסף על רקע וניסיון בתחומי העיצוב והאמנות. הם מוזמנים לראיונות ומבחנים מול ועדה שבוחנת את תיק העבודות ואת תרגילי הבית. מי שעוברים את השלב המעשי הראשוני מוזמנים לראיונות נוספים. בין המסלולים לתואר הראשון אותם אפשר ללמוד בבצלאל נכללים תואר ראשון בעיצוב קרמי וזכוכית, תואר ראשון בעיצוב תכשיטים, תואר ראשון בעיצוב תעשייתי ותואר ראשון בתקשורת חזותית.
מכללת אמונה זוהי מכללה לציבור הדתי, שמפעילה תכנית ללימודי הוראת עיצוב גרפי לנשים דתיות. המועמדות לתכנית ללימודי עיצוב לדתיים פטורות מן המבחן הפסיכומטרי והן נדרשות להציג ציון ממוצע של 92 ומעלה בבגרויות וציון בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד. כמו כן עליהן להגיש תיק עבודות ולעבור בחינות התאמה פנימיות שבודקות יכולת גרפיות ותפישה צורנית לצד ידע ביהדות.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי עיצוב בלי פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי עיצוב בלי פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור