רוצה פרטים על לימודי חינוך ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי חינוך בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי חינוך ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי חינוך והוראה ללא פסיכומטרי


איך מתקבלים לחינוך בלי פסיכומטרי?


לימודי החינוך נקשרים לא אחת לתחושת שליחות וכך רבים שמעוניינים להשפיע וליצור שינוי חברתי מתעניינים בהם. תנאי הקבלה ללימודי ההוראה כוללים בדרך כלל שקלול של ממוצע הבגרויות עם הציון בפסיכומטרי (ציון התאמה) שאינו גבוה במיוחד ונע ברוב המקרים בין 500 - 550.


עם זאת, ישנם מוסדות שמקבלים מועמדים ללימודים גם בלי פסיכומטרי. במסלולים אלה יכולים להתקבל ללימודי החינוך בעלי בגרות מלאה בממוצע ציונים גבוה במיוחד. בחלק ממסלולי החינוך מושם דגש על הציון בבגרות באנגלית או במתמטיקה ובמקצועות מדעיים.


להלן תנאי הקבלה בלי פסיכומטרי ללימודי החינוך בחלק מן המוסדות:


שימו לב כי תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. לקבלת הפרטים המדויקים ביותר בנוגע לתנאי קבלה מומלץ לפנות למוסד הלימוד.

 

 

מוסד הלימוד תנאי הקבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
מל"א - המרכז ללימודים אקדמיים כדי להתקבל ללימודי החינוך במרכז ללימודים אקדמיים אין צורך בציון בפסיכומטרי. המכללה דורשת בגרות מלאה בממוצע 75 לפחות. כמו כן יכולים להתקבל בוגרי מכינה קדם אקדמית בממוצע של לפחות 75.
תל חי - קמפוס חדשנות בחינוך ובהוראה (לשעבר מכללת אוהלו בקצרין) מתקבלים ללימודי החינוך מועמדים עם תעודת בגרות איכותית גם בלי פסיכומטרי. יש צורך בממוצע של 95 לפחות ובבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות ומעלה. כמו כן המועמדים נדרשים לבגרות במקצוע מורחב ברמת 5 יחידות, למסלולי הוראת מדעים והוראת חינוך גופני יש צורך בבגרות במקצוע ריאלי. קבלה ללימודי הוראת מתמטיקה תלויה בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות.
המכללה האקדמית דוד ילין המכללה מעניקה פטור מפסיכומטרי למועמדים ללימודי חינוך שלהם בגרות בממוצע ציונים שבין 92 - 95, בהתאם למסלול הנבחר. אין אפשרות להתקבל ללימודי חינוך בלתי פורמלי או להוראה לעל יסודי ללא פסיכומטרי. במסלול ללא פסיכומטרי המועמדים חייבין בבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות, 5 יחידות במקצוע מורחב בהתמחויות המדעיות גם ב - 5 יחידות בבגרות במתמטיקה. כל המועמדים נדרשים להיבחן בבחינת אמי"ר.
המכללה האקדמית לחינוך אורנים ללימודי החינוך במכללת אורנים מתקבלים ללא פסיכומטרי מועמדים שברשותם ממוצע בגרויות של מעל 93, או בוגרי מכינה בציון זהה. עליהם להציג בגרות במתמטיקה ובאנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ובמקצוע מורחב נוסף בציון עובר.
מכללת גורדון במכללת גורדון אפשר להתקבל ללימודי חינוך במסלולי לימודי הוראת אנגלית וחינוך יסודי בלבד בלי פסיכומטרי, אם ממוצע הבגרות הוא לפחות 92. בתכנית הוראת אנגלית יש לעבור גם מבחני כניסה וראיון.
מכללת גליל מערבי כדי להתקבל ללא פסיכומטרי ללימודי חינוך במכללת גליל מערבי המועמדים צריכים להיות בעלי ממוצע של לפחות 85 בתעודת הבגרות או במכינה קדם אקדמית. כמו כן הם צריכים להיות עלי ציון של לפחות 60 בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות. יש לציין שלימודי החינוך במכללה מקנים תואר BA בחינוך, ללא תעודת הוראה.
מכללת בית ברל בבית ברל מקבלים מועמדים ללא פסיכומטרי ללימודי החינוך, לפי ממוצע הבגרויות. לעל יסודי נדרש ממוצע 92; לחינוך יסודי, לימודי חינוך הגיל הרך, חינוך מיוחד והוראת אנגלית - ממוצע 90; לחינוך בלתי פורמלי וקידום נוער ממוצע 87 ומעלה. יש לעבור מבחן אמי"ר. להוראת מדעים ולהוראת מתמטיקה יש צורך בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות ומעלה או בבגרות ברמת 3 יחידות בציון 85 ומקצוע מדעי נוסף ברמת 5 יחידות.
המכללה האקדמית אחוה ניתן להתקבל למסלולים השונים ללימודי חינוך במכללת אחוה גם ללא פסיכומטרי, בהצגת ממוצע בגרויות גבוה. הציון הדרוש משתנה בין המסלולים - ממוצע 90 לחינוך לגיל הרך, ממוצע 92 להוראת אנגלית ולחינוך על יסודי וממוצע 93 לחינוך מיוחד. כל המועמדים צריכים בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ומקצוע מורחב נוסף.
אוניברסיטת בן גוריון ללימודי החינוך בבן גוריון מתקבלים ללא פסיכומטרי בעלי ממוצע בגרויות 104 לפחות, שברשותם בגרות באנגלית ברמת 5 יחידות בממוצע 80 ומעלה. יש להציג ציון במבחן אמי"ר.
האוניברסיטה העברית ללימודי חינוך באוניברסיטה העברית אפשר להתקבל על סמך ממוצע בגרויות 10 ומעלה גם ללא פסיכומטרי. יש להיבחן במבחן אמי"ר או אמיר"ם.
אוניברסיטת תל-אביב אוניברסיטת תל-אביב מקבלת מועמדים ללימודי חינוך גם ללא פסיכומטרי, לפי בגרות מלאה בממוצע של מעל 100 וציון במבחן אמי"ר.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי חינוך ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי חינוך ללא פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי חינוך ללא פסיכומטרי