רוצה פרטים על תואר שני במשפטים בשרון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני במשפטים באזור השרון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני במשפטים בשרון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במשפטים LLM בשרון


מחפשים תואר שני במשפטים בנתניה ובשרון?


עולם המשפטים של היום הוא דינמי ותחרותי ביותר. עורכי דין ומשפטנים שמעוניינים לקדם את הקריירה ולהגיע לתפקידי ניהוליים נדרשים לא רק להרחיב את הידע שברשותם, אלא גם להתעדכן במגמות העדכניות והאחרונות בתחומי המשפט השונים. ידע נרחב וכלים פרקטיים יכולים להוות יתרון על פני מועמדים אחרים בשוק העבודה, ואף יכול לסייע להעלות את רמת השכר בהמשך הדרך.


אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות תואר שני במשפטים. תכניות התואר השני הללו מוצעות בהתמחויות ובדגשים שונים, מה שמאפשר להתמקצע בתחום העיסוק הקיים מצד אחד ומצד שני להתרחב ולפנות לתחום משפטי חדש ומבוקש.


באזור השרון ישנם כמה מוסדות לימוד שמציעים תכניות לתואר שני במשפטים, אלה ממוקמים בערים כגון נתניה, הרצליה והוד השרון. המסלולים מותאמים במתכונתם לאנשים עובדים וכך באים לסייע למשפטנים לשדרג את הקריירה.

 


שערי מדע ומשפט


התואר השני במשפטים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט מציעה לסטודנטים להרחיב את אופקיהם בענפים מגוונים בעולם המשפט. בין היתר ניתן ללמוד בתואר שני במשפטים בהתמחות משפט עסקי, בתואר שני במשפטים בהתמחות משפט פרטי או במסלול כללי ללא התמחות. דרך הכלים הנלמדים בתואר השני ניתן להעמיק את השליטה בתחום העיסוק ולהתבסס בענפים שהופכים למבוקשים ונחוצים בזירה המשפטית של היום.


היקפה של התכנית הוא כארבעה סמסטרים. שיעורים מרוכזים באחד מימי השבוע בשעות אחר הצהריים באופן שמתאים לאנשים עובדים.


המכללה האקדמית נתניה


במכללה האקדמית נתניה מציעים תכנית לתואר שני במשפטים בהתמחות משפט עסקי ומסחרי. המסלול מעניק ידע משפטי וכן הבנה עסקית מעמיקה ונרחבת. הסטודנטים עוסקים בסוגיות כגון דיני עבודה, מיסוי, חוזים מסחריים ועסקאות בין לאומיות. התכנית גם מספקת כלים בתחום יישוב הסכסוכים והיא כוללת קורס גישור וקורס בוררות, שמעניקים דיפלומות מקצועיות לבוגרים.


לסטודנטים מצטיינים ישנה אפשרות ללמוד בתכנית לתואר שני במשפטים עם תזה, שמאפשרת המשך לתואר שלישי במשפטים באוניברסיטאות שונות. כמו כן, מוצעת תכנית לתואר שני במשפטים ללא משפטנים. המסלול מעניק תואר שני MA ומתאים לבוגרי לימודי מדעי החברה, מנהל עסקים, חשבונאות וכלכלה שמעוניינים לבסס את הידע המשפטי שלהם.

 

 

אוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי)

 

התכנית לתואר שני במשפטים באוניברסיטת רייכמן שמה דגש על תחום המשפט הכלכלי. היא משלבת דיון בהיבטים כגון זכויות יוצרים, ניתוח כלכלי של משפט ועוולות מסחריות, לצד דיון במשפט באזורי סחר בין לאומיים ובפרט באיחוד האירופי. סטודנטים מצטיינים יכולים ללמוד במסלול מחקרי לתואר שני, בו הם עורכים עבודת מחקר ומבססים את המשך דרכם באקדמיה. כמו כן, ניתן להשתתף גם במסלול לתואר שני במשפטים ללא תזה.


מסלול התואר השני במוסד זה מותאם לאנשים עומדים והוא נפרש על פני כארבעה סמסטרים. הסטודנטים יכולים לקחת חלק בהשתלמות בתחום המשפט העסקי באירופה שכוללת גם נסיעה לימודית לגרמניה. תלמידים מצטיינים יכולים גם לזכות במלגות לימוד שונות. במוסד הלימוד מציעים גם תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בממשל, תואר שני בפיתוח ארגונים ומסלולים נוספים לתואר שני.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני במשפטים בשרון?

רוצה לדעת יותר על תואר שני במשפטים בשרון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תואר שני במשפטים בשרון