המחזור הראשון לתקשורת באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי) יוצא לדרך

שירות אישי - צור קשר
המחזור הראשון לתקשורת באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי) יוצא לדרך

המחזור הראשון של בי"ס לתקשורת יוצא לכבוש את העולם

מאת אלינור וייסברוט
סטודנט במחזור הראשון של בית ספר סמי עופר לתקשורת

יצאנו לבדוק איך זה מרגיש להיות המחזור החלוץ, דור המייסדים של בית הספר.עומר חימי, כמעט-בוגר של המחזור הראשון, הוא מפיק מלידה, שניחן בכל התכונות הנדרשות למפיק.

 

לדבריו: "המחזור הראשון של בית ספר לתקשורת, היה מההתחלה דור שיוזם ומנסה להטביע את חותמו על המרכז הבינתחומי הרצליה. זה התחיל במגזין הסטודנטים פיוז’ן אותו ייסדו 15 סטודנטים מהמחזור שלנו ונמשך בדברים נוספים, במסגרת בית הספר והמרכז בכלל".

לרגל סיום הלימודים, נפגשו כל חברי המחזור הראשון לצילום תמונת מחזור גדולה, שתתלה בצבעי שחור לבן מול לשכתו של דיקן בית ספר סמי עופר לתקשורת, ד"ר נעם למלשטריך – לטר ותככב גם כשער המהדורה המיוחדת של פיוז’ן.

 

חימי מספר שאת הרעיון להצטלם כדור המייסדים העלה דניאל אציל, בן המחזור. מאותו רגע החלה העבודה על התמונה, שדרשה תיאומים רבים, בניצוחן של לי ברין, דנה קלמן ושלי היימן כדי שמעל 120 סטודנטים, ויותר מעשרים חברי סגל, יוכלו להשתתף בצילומים.

 

"בימי טרום מבחנים, ימי סיום תואר בהם כל הסטודנטים כבר החלו לעבוד במקומות חדשים, זה לא היה פשוט בכלל. הנדבך השני היה התפאורה. כחמש באלות של חציר, טרקטור, עשרות כלי עבודה חקלאיים, תלבושות המזכירות את תקופת קום המדינה והחלוצים הושגו בכדי לייצר אווירה מושלמת לרעיון.

על מלאכת צילום התמונה הופקד כפיר בולוטין, צלם שעובד עם המרכז הבינתחומי הרצליה ואליו נוספו עשרות סטודנטים שהביאו מצלמות סטילס כדי לתעד את הרגע ההיסטורי והמרגש.

בנוסף להפקת התמונה ומהדורה מיוחדת של פיוז’ן, מתוכנן גם קליפ פרידה מבית הספר, בהשתתפות מרבית הסטודנטים וחברי הסגל ובו הפתעה משעשעת שתהיה מורכבת מיכולות השירה של המשתתפים.

עומר חימי מסכם "במסלול שלנו יש אנשים שבאמת יובילו את עולם התקשורת בעוד כמה שנים. אנשים שיוזמים, אנשים שעושים ושאכפת להם. אנשים מוכשרים, חדשנים, מקוריים ואמיתיים. אני שמח להיות חלק מהמחזור הזה, ומחכה ליום בו המרכז הבינתחומי בכלל ובית הספר לתקשורת בפרט יוכל להתגאות בבוגריו, מנהיגות העתיד, המובילים את גם את עולם התקשורת הישראלי".

ענבר קרן, גם היא מדור המייסדים, היא אחת המפיקות שעומלות על ההפקה וההכנות למסיבת הסיום של המחזור הראשון, שתיערך ב 13.7 בפאב האוקספורד, יחד עם קרן נבר, לי שפונגין, גילי רולניצקי ואבי מזרחי. "תהיה הרמת כוסית, טקס פרידה רשמי, הקרנת קליפ הסיום והפתעה. אנחנו מקווים שגם הסגל וכל מי שאי פעם לימד אותנו יגיע. אחרי כל מה שעוללנו להם, מגיע להם קצת נחת".

ולנו לא נותר אלא לאחל לדור החלוץ המון בהצלחה בהמשך דרכם, גם בעולם המקצועי, האקדמי והאישי. הסגל נתן להם את ארגז הכלים הכי טוב, מקיף ועדכני וכל מה שנותר עכשיו זה לצאת לעולם ולהשתמש בכלים הללו, תוך שיקול דעת ולמען יצירת תקשורת טובה יותר.

בהצלחה !
 

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי)