תואר שני במנהל עסקים Global MBA בהתמחות יזמות וחדשנות באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי)

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במנהל עסקים Global MBA בהתמחות יזמות וחדשנות באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי)

תואר שני במנהל עסקים Global MBA בהתמחות חדשנות ויזמות באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי)


יזמות מסביב לגלובוס


כדי להצליח בזירת היזמות נדרש רעיון חדשני ומבריק, אך גם סל רחב של כישורים ומיומנויות כדי לקדם את הרעיון לסטארט אפ פעיל ורווחי. יזמים שמעוניינים לבלוט בין המתחרים הרבים צריכים לפעול בזירה הגלובלית ולהבין את המאפיינים הייחודיים של השווקים השונים.


באוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי) אפשר ללמוד בתכנית תואר שני במנהל עסקים Global MBA עם התמחות בחדשנות ויזמות. זוהי התמחות שנלמדת במסגרת תכנית ה - Global MBA, מסלול בינלאומי לתואר שני במנהל עסקים ששואף להכשיר את דור העתיד של המנהלים והמנהיגים העסקיים להתמודדות עם אתגרים בזירה העסקית הגלובלית. ההתמחות ביזמות ובחדשנות היא פרי שיתוף פעולה בין בית הספר ליזמות והמעבדה לחדשנות במדיה MiLAB של בית הספר לתקשורת. התכנית לתואר שני במנהל עסקים במסלול זה שמה דגש על התנסות פרקטית ומכשירה את התלמידים להנהיג מיזמים חדשניים בארגונים ולפתח מיזמים משלהם.


תכנית הלימודים


התכנית בהתמחות יזמות וחדשנות מספקת לסטודנטים כלים ליצירה ולקידום של רעיונות עסקיים במסגרת ארגונים וכיזמים עצמאיים. במהלך התכנית הם מפתחים את הידע והמיומנויות דרך ניתן לפתח מיזמים משלל סוגים והם דנים בהיבטים כגון שיווק, תקשורת עסקית, פיננסים והפן המשפטי של עולם היזמות.


מתכונת הלימוד


זוהי תכנית בין לאומית שנלמדת באנגלית ובה לומדים יחד סטודנטים ישראלים וסטודנטים משלל מדינות בעולם. התכנית נמשכת כ - 18 חודשים והיא מחולקת לשישה מיני סמסטרים. שיעורים מתקיימים באחד הערבים בשבוע ובימי שישי.


במהלך התכנית לתואר השני, הסטודנטים יכולים לקחת חלק בפרקטיקום, בו הם מקבלים הזדמנות להשתתף בעבודה באקסלרטורים ובסטארט אפים בשלבים הראשונים בתכנית בהיקף של כ - 4 חודשים. כמו כן, הם יכולים להתנסות במעבדה שבה מפתחים רעיונות למיזמים טכנולוגיים חדשניים כגון מוצרים, שירותים ומיזמי מדיה.


מתקיימים גם מפגשים עם יזמים ובכירים בעולם העסקי מן הארץ ומהעולם. המסלול משלב גם סיורים לימודיים שמתקיימים בחו"ל.

 


על מוסד הלימוד


באוניברסיטת רייכמן ניתן ללמוד גם בהתמחות אסטרטגיה ופיתוח עסקי במסגרת התכנית לתואר שני GMBA. פועלות גם תכניות נוספות לתואר השני במנהל עסקים, אלה כוללות מסלולים בעברית כגון תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות נדל"ן, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול מבוסס ביג דאטה ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון. נוסף על כך, אפשר ללמוד במסלול תואר שני MBA Healthcare Innovation ובתכנית One Year MBA שנלמדות בשפה האנגלית.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לתכנית התואר השני הבינלאומי GMBA, על המועמדים להציג תואר ראשון בתחום כמותי. לחלופין ניתן להציג ציון כמותי במבחן GMAT. נדרש גם ניסיון תעסוקתי של לפחות שלוש שנים מסיום התואר הראשון. הקבלה מותנית במעבר ראיון עם ראש ההתמחות. במקרים חריגים נידונות הבקשות על ידי וועדת הקבלה.


תעודה


לבוגרים ניתן תואר שני MBA במנהל עסקים על ידי אוניברסיטת רייכמן.

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת רייכמן (הבינתחומי)