ללמוד במכללת אורט ירושלים

שירות אישי - צור קשר
ללמוד במכללת אורט ירושלים

מכללת אורט ירושלים - הנדסאים ולימודי תעודה


על מוסד הלימוד


מכללת אורט ירושלים נוסדה לפני כ - 50 שנה, היא ממוקמת בסמוך למרכז עיר הבירה. מוסד הלימוד שם לו למטרה להעניק השכלה יישומית בתחומי הטכנולוגיה והמדעים לסטודנטים שלו וכך הוא מציע מגוון של מסלולי לימוד, אשר באים לענות על הדרישות העכשוויות של התעשייה הישראלית דרך הכשרת הבוגרים להשתלבות בשלל אפיקי תעסוקה מבוקשים, כהנדסאים, כטכנאים וכמעצבים בענפים שונים.


במכללה מתקיימות שלל תכניות ללימודי הנדסאים המוכרים על ידי מה"ט. כמו כן, נערכות בה תכניות להכשרה מקצועית אשר נוגעות לענפים מרכזיים במשק הישראלי, לרבות מחשוב, ניהול ועיצוב. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם ארגונים וגופים מובילים בתעשייה וגם עורך ירידי תעסוקה במטרה לסייע לבוגרים בהשתלבות במשק בתום הלימודים.


מסלולי לימוד במכללה


לימודי הנדסאים

 

 

  • הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים: הלימודים מכינים את הסטודנטים לחתימה על תכניות למבנים עד ארבע קומות ולפתיחה של משרד עצמאי. אורכם של לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים כשנתיים וחצי במסלול יום וחצי שנה נוספת לפרויקט הגמר.

 

 

  • הנדסאי אדריכלות נוף: במהלך לימודי הנדסאי אדריכלות נוף לומדים על עקרונות תכנון עירוני, פרטי וציבורי ומקבלים כלים לתכנון שלל סוגי פרויקטים. הלימודים מתקיימים במסלול ערב וימי שישי שאורכו כשלוש שנים.

 

 

  • הנדסאי עיצוב מדיה: הלימודים חושפים את הסטודנטים לסגנונות להקמה ולעיצוב אתרים, משחקים ומולטימדיה. הלימודים, שאורכם כשנתיים, מעניקים כלים מעולמות העריכה, הווידאו, הגרפיקה הממוחשבת והשיווק הדיגיטלי.

 

 

  • הנדסאי תוכנה: אורכם של לימודי הנדסאי תוכנה הוא כשנתיים במסלול לימודי יום. לאורך התכנית הסטודנטים דנים בהרחבה בטכנולוגיות תקשורת, ברשתות, במערכות מידע, במסדי נתונים ובגרפיקה ממוחשבת, תוך שהם מכירים מספר שפות תוכנה.

 

 

  • הנדסאי אלקטרוניקה: המסלול ללימודי הנדסאי אלקטרוניקה מתקיים בהתמחות מיקרו מחשבים. במסגרתו הסטודנטים לומדים על ענפים כמחשוב, בקרה, מערכות אנלוגיות ומערכות ספרתיות.

 

 

  • הנדסאי מכונות: המכללה מציעה לימודי הנדסאי מכונות, ניתן ללמוד גם בתכנית להנדסאי מכונות בהתמחות מכטרוניקה. הלימודים מתקיימים במסלול משולב ללימודי ערב וימי שישי שאורכו כשלוש שנים.

 

 

  • הנדסאי תעשייה וניהול: לימודי הנדסאי תעשייה וניהול מתקיימים עם התמחות ניהול מערכות טכנולוגיות, התמחות אשר מכינה את הסטודנטים להשתלבות בארגונים מסחריים ובחברות תעשייה. נלמד בלימודי בוקר בהיקף של שנתיים.

 

 

  • הנדסאי חשמל: הסטודנטים בלימודי הנדסאי חשמל לומדים לתכנן, לתחזק ולנהל מערכות הספק חשמלי ואנרגיה וכן מערכות פיקוד ובקרה ממוחשבות בתעשייה. אפשר ללמוד במסלול יום שהיקפו כשנתיים או במסלול משולב שאורכו שלוש שנים.

 

 

  • הנדסאי בניין: לימודי הנדסאי הנדסה אזרחית מורשים לחתום על תכניות מבנים וניהול בניה בתור עצמאיים או שכירים. הלימודים מתקיימים במסלול יום באורך שנתיים או במסלול משולב ללימודי ערב ושישי שאורכו שלוש שנים.

 

 

  • מסלול הנדסאי + BA: זוהי תכנית שמאפשרת לבוגרי לימודי הנדסאים להשלים לתואר ראשון בניהול טכנולוגי או בתואר ראשון בלוגיסטיקה באוניברסיטת בר אילן. ניתן להשלים עד חמש שנים מסיום הלימודים.

 

 

חוות דעת של סטודנטים על אורט ירושלים
התקבלו 44 דירוגיםבציון ממוצע: 3.9 מתוך 5
אליסף
25/12/2023
5/ 5

אורט ירושלים

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב מאוד את היחס המסור של סגל המכללה לסטודנטים ואת הכיתות הקטנות ביחס לאוניברסיטאות.

על הקמפוס

קמפוס בסגנון עתיק קצת מבחינת המבנה, אבל זה גם היתרון שזה לא כיתות הרצאה ותרגול ענקיות אלא יותר בסגנו קרא עוד...

טיפים

פשוט תגיעו, המכללה תדאג לכם לנחיתה רכה. זה לא כמו במקומות אחרים שיש חוסר ידיעה מוחלט והרבה דברים לא  קרא עוד...

ישראל
20/07/2020
5/ 4

אורט ירושלים

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב את הדרך שבה מעובר התוכן, ומרגיש שבחרתי את המסלול הנכון במוסד הנכון

על הקמפוס

קמפוס שקט ורגוע עם אווירה נעימה וחברה טובה

טיפים

לבוא בראש פתוח שיאפשר לתוכן החדש להיכנס בכייף ובקלילות, ולא פחות חשוב , לשמור על רצינות ולזכור שתחום קרא עוד...

איתן
14/11/2019
5/ 5

אורט ירושלים

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

כרגע אני מתחבר למערכת

על הקמפוס

אווירה טובה


לכל חוות הדעת