קורס רוויט לאדריכלים SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר
קורס רוויט לאדריכלים SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון - לימודי חוץ

קורס Revit לאדריכלים ב - SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון - המרכז ללימודי חוץ

 

במרכז ללימודי חוץ של SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון מתקיים קורס רוויט ייעודי לאדריכלים. במסלול זה יכולים אדריכלים להכיר מקרוב את התוכנה וללמוד כיצד לעשות בה שימוש כדי לייעל את עבודתם השוטפת.


Revit היא תוכנת הדמיה ושרטוט שמותאמת לאדריכלים, משתמשים בה גם אנשי מקצוע נוספים כגון מהנדסים ומעצבים. מטרת התוכנה הוא תכנון ישיר בתלת ממד, באמצעותה ניתן להפיק באופן קל ומיידי מגוון תכניות, פרטים וחתכים. בתוכנה זו משתמשים כיום במרבית משרדי האדריכלות, היא נחשבת לכלי עבודה יעיל ונוח שבו אנשי המקצוע יכולים להשתמש לתכנון מדויק, איכותי ומהיר יותר.

 

הקורס מתקיים באופן מקוון באמצעות ZOOM


מה לומדים?


משתתפים בקורס זה לומדים על תהליכי התכנון בתלת ממד באמצעות תוכנת Revit. התכנים מותאמים במיוחד לעולמם של האדריכלים, וכך אנשי המקצוע יכולים ללמוד שיטות פרקטיות לייעול עבודתם. הם בוחנים כיצד משתמשים בתוכנת רוויט לצורך הפקה של חתכים ורשימות באופן שיכול לסייע לייעול ורווחיות בתהליכי תכנון ופרויקטים מסוגים שונים.

 

 

כמה זמן לומדים?


הקורס מתקיים ב - ZOOM במתכונת מקוונת. הוא כולל 8 מפגשים אשר נערכים אחת לשבוע.


במסגרת ההוראה המקוונת, המשתתפים מקבלים גישה למערכת המודל של מוסד הלימוד, אליה מעלים את חומרי הלימוד. השיעורים בקורס מוקלטים וזמינים למשתתפים במהלך הלימוד לצורך תרגול החומר וחזרה על הנושאים הנלמדים בין המפגשים. כמו כן, המשתתפים מקבלים גישה לשולחן עבודה מרחוק, מה שמאפשר להם לתרגל את העקרונות הנלמדים בתוך תוכנת REVIT.

 

על מוסד הלימוד


ב - SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון פועל המרכז ללימודי חוץ שבו מתקיימים לימודי תעודה במגוון ענפים. מסלולי לימוד אלה מותאמים במיוחד לאנשי מקצוע כגון מהנדסים, מעצבים ובעלי מקצוע אקדמאים נוספים ודרכם יכולים אותם אנשי מקצוע להרחיב את סל הכלים שברשותם ולפתח את הקריירה. במסגרת אותן הכשרות וקורסים יכולים המשתתפים להכיר חידושים טכנולוגיים, להתעדכן במתרחש בתעשייה ולבחון את הדרישות העכשוויות בתעשייה ובמשק. המרצים בקורסים השונים כוללים את חברי הסגל האקדמי של המכללה ולצידם מרצים מן החוץ, להם ניסיון פרקטי בתחום הנלמד והם מעבירים מן הניסיון והידע שברשותם אל המשתתפים.


במרכז ללימודי חוץ ניתן לקחת חלק בקורסים נוספים, בהם מסלול רוויט ייעודי לקונסטרוקטורים. מדובר במסלול המותאם במיוחד למהנדסי קונסטרוקציה ומהנדסי בניין וכן להנדסאים באותם ענפים. במהלך הקורס יכולים אנשי המקצוע להכיר את שימושי תוכנת REVIT הנוגעים לתחום העיסוק שלהם וכך לייעל תהליכי שרטוט והדמיה.


כמו כן נלמדים במרכז ללימודי חוץ קורס אוטוקאד ייעודי למהנדסים, הכשרת מורשי נגישות מתו"ס (מבנים, תשתיות וסביבה), תכנית להכשרת ממונה אנרגיה, קורס סולידוורקס, הכשרת מנהלי עבודה בבניין המיועדת למהנדסים, הנדסאים וטכנאים בתחום ההנדסה האזרחית, והכשרות נוספות.

 

מהם תנאי הקבלה?


קורס זה מיועד לאדריכלים ולהנדסאי אדריכלות. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המלא והעדכני אודות תנאי קבלה למסלול.

 

איזו תעודה מקבלים?


בסיום הקורס מקבלים המשתתפים העומדים בכל הדרישות תעודת גמר מטעם SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון - המרכז ללימודי חוץ.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


כאמור, זהו קורס ייעודי לאנשי מקצוע בתחומי האדריכלות. הם יכולים להשתמש בכלים הנלמדים לקידום העשייה השוטפת. את הידע הייעודי הנרכש בשימוש בתוכנה הם יכולים ליישם בפרויקטים במסגרת עבודתם השוטפת וכך לחסוך במשאבים ובזמן ולהגדיל את התפוקה. תוכנה זו מבוקשת כיום בתעשייה ואנשי מקצוע רבים עושים בה שימוש יום יומי במסגרת עבודתם.