קורס רוויט לקונסטרוקטורים SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר
קורס רוויט לקונסטרוקטורים SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון לימודי חוץ

קורס רוויט לקונסטרוקטורים ביחידה ללימודי חוץ SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון

 

ביחידה ללימודי חוץ של SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון מתקיים קורס רוויט. קורס זה מותאם במיוחד לקונסטרוקטורים, כלומר מהנדסי בניין והנדסאי בניין המומחים בתכנון שלד של מבנים בהתאם לתקנים. תכנית הקורס מותאמת במיוחד לצורכיהם של מהנדסי והנדסאי בניין העוסקים בתחום הקונסטרוקציה, ובמהלכו הם יכולים להכיר את התוכנה, המשמשת להדמיה ותכנון בתלת ממד, ואת היתרונות שלה במקצוע.


לתוכנת Revit יש חשיבות רבה בתהליך התכנון של מבנים ומשתמשים בה כיום במשרדי מהנדסים, אדריכלים וקבלנים רבים בארץ. בין יתרונותיה של התוכנה בתחום הבנייה היא האפשרות ליצור תכנון ישירות בתלת ממד תוך הפקה של רשימות ממוחשבות באופן פשוט וברור יותר לעומת יישומים אחרים. כמו כן, יתרון נוסף הוא היכולת לארגון של משימות עבור מספר משתמשים תוך חלוקת עבודה באופן מוגדר ומובנה בין כל בעלי התפקידים בעבודות כגון מהנדסים, אדריכלים, קבלנים ויזמים. מהנדסים המשתמשים בתוכנה זו במסגרת עבודתם יכולים לחסוך זמן ומשאבים רבים לאורך התכנון, וכן לייעל את הפרויקטים.

 

הקורס מתקיים באופן מקוון באמצעות ZOOM 

 

תכנית הלימודים

 

במהלך הקורס המשתתפים מכירים מקרוב את תוכנת ההדמיה רוויט (REVIT), תוך שימת דגש על הצורכים הייעודיים של מהנדסי בניין וקונסטרוקטורים לאורך תהליך התכנון. הם לומדים על הכלים והאפשרויות המוצעות בתוכנה זו ועל האופן שבו אנשי המקצוע יכולים להשתמש בה כדי לתכנן, להפיק חתכים, ליצור רשימות ולערוך פרטים.

 

מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא 12 מפגשים. במהלכו מתקיימים שיעורים עיוניים וכן תרגולים פרקטיים שבהם המשתתפים מתנסים הלכה למעשה בתכנון והפקת הדמיות ותכניות באמצעות התוכנה, וכך יכולים לצבור ניסיון בשימוש בה.

 

סגל הוראה


מרצה הקורס הוא מהנדס בניין מנוסה, המומחה בתחום הקונסטרוקציה.

 

על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ של SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון ניתן לקחת חלק במגוון לימודי תעודה בתחומים כגון חשמל, אלקטרוניקה, מחשבים ומכונות. מסלולים אלה להכשרה מקצועית מותאמים במיוחד לצורכים של מהנדסים, טכנאים והנדסאים המעוניינים לקדם את הקריירה. במסגרת הקורסים מכירים שיטות עבודה, מתוודעים לתוכנות ויישומים ונחשפים לטכנולוגיות עכשוויות, כל זאת כדי לסייע למשתתפים להרחיב את הידע והכלים שברשותם ולפתח מיומנויות מבוקשות בשוק העבודה.


את הקורסים מעבירים מומחים בתחומים הנלמדים אשר חושפים את הסטודנטים לתהליכים וכלים מתוך ניסיונם בתעשייה. התכנים הנלמדים גם מותאמים להתפתחויות עכשוויות, מה שיכול לסייע למשתתפים להתעדכן בשינויים בתעשייה ולהישאר רלוונטיים במקצוע. בין ההכשרות שאותן ניתן למצוא במוסד זה נכללים גם קורס אוטוקאד המותאם למהנדסים, ובו ניתן להכיר את תוכנת ההדמיה בדו ממד; קורס מנהל עבודה בבניין המתקיים במתכונת מקוצרת למהנדסים בתחום הבנייה; קורס תכנון מעגלים Board Design המתאים למהנדסים בתחום החשמל; קורס מורשה נגישות מתו"ס שבו ניתן לקבל את ההכשרה הנדרשת לתפקידי רכזי נגישות בתשתיות ובמבנים; קורס תכנון מדידות ואלמנטים אשר מותאם במיוחד לצורכיהם של העוסקים בתחום המשאבות; ועוד מסלולים נוספים.

 

תנאי קבלה


קורס זה מיועד למהנדסי בניין ולהנדסאי בניין, שברצונם להכיר את תוכנת רוויט וללמוד כיצד לשלבה בפרויקטים במסגרת עבודתם השוטפת בתחום הקונסטרוקציה. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת הפרטים המדויקים ביותר אודות תנאי הקבלה.

 

תעודה


בסיום הקורס מוענקת לבוגרים שעומדים בכל הדרישות תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי חוץ SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון.