תפנית האוניברסיטה הפתוחה נתניה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תפנית נתניה - האוניברסיטה הפתוחה.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תפנית נתניה - בית הספר לניהול תפנית נתניה


אודות תפנית נתניה


תפנית נתניה הוא מוסד לימודי תעודה שבו מתקיימים מגוון קורסים בתחום הניהול והפיננסים. הקורסים מיועדים לתושבי נתניה שברצונם לקדם ולהעמיק את הידע הניהולי והעסקי שברשותם, כדי לפתח את הקריירה. ניתן למצוא קורסים המתאימים למנהלים, קורסים לעובדים בתחומים כגון שיווק ופרסום, קורסים למועמדים לתפקידי ניהול ועוד.


בית הספר תפנית פועל במסגרת לימודי החוץ וההמשך של האוניברסיטה הפתוחה. מערך זה מתמקד בתכניות לימודי תעודה בענפים מבוקשים המאפשרות רענון ופיתוח הידע המקצועי ופתיחת דלת לאפשרויות מקצועיות חדשות. בלימודי החוץ וההמשך שואפים לסייע לעובדים ומנהלים להרחיב את האופקים, להעשיר את סל הכלים המקצועי ולהתעדכן בתמורות המתחוללות בשוק של ימינו.


הקורסים המתקיימים בבית הספר תפנית נתניה מותאמים במתכונתם ובתכניהם לצורכים של עובדים בעולם העסקי. רוב ההכשרות מתאימות ללוח הזמנים של מנהלים ובכירים וכך מתאפשר למשתתפים לשלב בנוחות בין הלימודים לקריירה. נוסף על כך, בקורסים משולבת עשייה פרקטית באמצעות שלל תרגילים, דיונים, סימולציות, הרצאות אורח ופרויקטים יישומיים. כל אלה מסייעים לסטודנטים להכיר לעומק את התחום הנלמד ולצבור בו ניסיון כבר במהלך ההכשרה.


בית הספר תפנית נתניה ממוקם ברחוב יהושע שטמפפר 4. הקמפוס נמצא בלב העיר נתניה ובסמוך לאתרים מרכזיים בעיר. בין היתר, הוא נמצא בסמוך למרכז הצעירים של נתניה. ההגעה למוסד הלימוד נוחה בתחבורה הציבורית מרחבי נתניה.

 

מסלולי לימוד תפנית נתניה


סטודנטים בבית הספר תפנית נתניה יכולים לבחור בין מספר קורסי ניהול. קורסים אלה מתאימים לקהל יעד רחב של משתתפים ומטרתם המרכזית היא הרחבת סל הכלים המקצועי והניהולי כדי לסייע לייעול עבודת הניהול.

 

בין הקורסים המתקיימים בתפנית נתניה:

 

קורס מנהל עסקים לתעודה


מנהלים בשוק הדינמי של היום נדרשים להתמודד עם לא מעט אתגרים כדי לספק פתרונות יעילים לקידום העסק שלהם. אחד המרכיבים החשובים להצלחתם של מנהלים הוא הניסיון המעשי שברשותם ויכולתם לתרגם את הידע שברשותם להחלטות יעילות ורווחיות. מנהלים המעוניינים לפתח את אסטרטגיות הניהול שלהם יכולים ללמוד בקורס מנהל עסקים לתעודה שמתקיים בבית הספר תפנית נתניה. במהלכו יכולים המשתתפים להכיר תכנים עסקיים עדכניים ולשכלל את כישורי הפיתוח העסקי שלהם.

 

נוסף על כך, המשתתפים יכולים לפתח ראייה רחבה יותר על העולם העסקי דרך חשיפה לטכניקות ניהוליות חדשות ולהתפתחויות עסקיות וטכנולוגיות שעוברות על המשק. המשתתפים אף מתרגלים הלכה למעשה את הכים הנלמדים, כגון בהתנסות בכתיבתה של תכנית עסקית, בניתוח אירועים ניהוליים ובסימולציות המדמות תהליכי קבלת החלטות עסקיות. כל אחד מן המשתתפים לוקח חלק במפגש ייעוץ עם מרצה בכיר. במהלך מפגש זה באפשרותם לתרגל מיומנויות באחד התחומים - ניהול עסקי ושיווק, שיווק דיגיטלי או תחום הכספים.

 

קורס ניהול שיווק ופרסום


בקורס זה שואפים לסייע למנהלים ולעובדים בתחום השיווק להתמודד עם השינויים התכופים בשוק זה, בין היתר דרך פיתוח סל מיומנויות רב תחומיות שאותן ניתן ליישם בעבודה בשטח. במוסד הלימוד סבורים כי מנהלי שיווק מוצלחים הם מי שמסוגלים להתמודד בהצלחה עם קשת רחבה על תהליכים, מתכנון אסטרטגי של קמפיינים, דרך ניתוח של מצב השוק ועד הוצאה לפועל של הפרויקטים וביקורת על פעילותם. משום כך, בקורס ניהול שיווק ופרסום ניתן לפתח סל כלים מקצועי לשיפור הביצועים השיווקיים, כישורים אשר יכולים לתרום להצלחתו של הארגון כולו.


במהלך הקורס המשתתפים נחשפים לתהליכים עדכניים בזירת השיווק והפרסום ומתוודעים לאסטרטגיות עכשוויות לניהול מכירות ושיווק. הם מפתחים את החשיבה השיווקית ולומדים כיצד לעשות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לקידום של עסקים ברשת ולשיווק דיגיטלי. נוסף על כך הם לומדים כיצד לכתוב תכניות שיווקיות בעזרת הידע אותו הם רוכשים במהלך התכנית. הם אף מתנסים בפועל בכתיבת תכניות אלה בליווי של מרצה. כמו כן, הסטודנטים יכולים להיחשף לתהליכים אקטואליים בתעשייה במהלך מפגש מרצים שבו הם נפגשים עם בכירים מתעשיית השיווק והפרסום המשתפים מניסיונם בחברות גדולות.

 

קורס ניהול פיננסי ומשפטי


כדי להתמודד בהצלחה עם אתגרים עסקיים בשוק של היום, מנהלים נדרשים להבנה רב תחומית, בין היתר בענפי הפיננסים והמשפט. במסגרת קורס ניהול פיננסי ומשפטי יכולים המשתתפים להכיר תיאורטיות וכלים פרקטיים באותם ענפים לצורך ייעול תהליכי קבלת ההחלטות שלהם. הם יכולים לפתח את הראייה העסקית דרך היכרות עם שלל סוגיות עכשוויות בניהול פיננסי ובעולם המשפט. בין ההיבטים המשפטיים הנלמדים בקורס נכללים דיני חוזים ודיני חברות. כמו כן, המשתתפים נחשפים לסוגיות פיננסיות בניתוח דוחות כספיים, בעבודה מול בנקים וגופים פיננסיים, בתכנון של חסכון לטווח הארוך ובניהול יעיל של השקעות החברה.

 

תכנית זו מתאימה במיוחד למנהלים מנוסים שברצונם לרענן את הידע שברשותם כדי לייעל את ההתנהלות הפיננסית של החברות שלהם. כמו כן, יכולים ללמוד בקורס מועמדים לתפקידי ניהול שברצונם להתכונן לקראת שלל אתגרים מקצועיים בתחום הפיננסי והמשפטי.

 

כדי לסייע למשתתפים בהטמעת החומר הנלמד, משולבים בקורס תכנים פרקטיים לצד ההרצאות העיוניות הפרונטליות. בין היתר, הם מנתחים אירועים פיננסיים ומשפטיים מן העולם העסקי ובאמצעותם לומדים אסטרטגיות התמודדות עם אתגרים מגוונים.


מתכונת הלימוד

 

מתכונת הקורסים המתקיימים בתפנית נתניה משתנה מתכנית לתכנית. מרבית הקורסים מתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים, כדי להתאים ללוח הזמנים של מנהלים ועובדים שברצונם לשלב בין הקריירה לבין ההכשרה המקצועית.

 

במוסד הלימוד שבורים כי אחת הדרכים היעילות עבור מנהלים להטמעה של מיומנויות חדשות היא באמצעות חשיפה לניסיונם של מנהלים מנוסים אחרים במשק. באופן זה, רבים מן הקורסים המתקיימים במוסד הלימוד משלבים הרצאות אורח של מומחים המשתפים מתוך ניסיונם בתחום ההתמחות שלהם. כמו כן, בחלק מן הקורסים נערכים מפגשים אישיים עם מרצים ומומחים שבהם יכולים מנהלים ליישם את החומר הנלמד על הארגונים שלהם ולבנות תכניות עסקיות או שיווקיות שמותאמות לצורכיהם האישיים.

 

למי מתאימים הקורסים?


תכניות הלימוד הנערכות בתפנית נתניה מתאימות במיוחד למנהלים ולמועמדים לניהול. בחלק מן הקורסים על המועמדים להיות אקדמאים ולהציג תואר ראשון לפחות בענפים רלבנטיים בעלי זיקה לעולם העסקי. בקורסים אחרים ישנה עדיפות למועמדים אקדמאים אולם יכולים להתקבל גם מי שאין ברשותם תואר אקדמי אך מחזיקים בניסיון ניהולי משמעותי ומתאים.


ברוב המקרים, נערכים ראיונות אישיים או קבוצתיים כחלק מתהליך הקבלה לקורס, מטרת ראיונות אלה היא להעריך את המתאמת המועמדים לתכנית ולבחון את הרקע המקצועי שברשותם. חשוב לציין כי תנאי הקבלה עשויים להשתנות מעת לעת, מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת הפרטים אודות תנאי הקבלה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: תפנית | האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה, מתאים לך?

עוד מסלולי לימוד - מכללת תפנית

כלים שיעזרו לך לבחור