תפנית האוניברסיטה הפתוחה ראשון לציון

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תפנית ראשון לציון - האוניברסיטה הפתוחה.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תפנית ראשון לציון - בית הספר למנהלים תפנית בראשון לציון


על תפנית ראשון לציון


בית הספר "תפנית" פועל זה למעלה מ - 15 שנים כמוסד ללימודי תעודה בתחום הניהול. הקורסים בניהול המתקיימים בתפנית ראשון לציון עוסקים בשלל ענפים מבוקשים בעולם העסקי והם מתאימים למנהלים, לבכירים ולעובדים אשר ברצונם לפתח את המיומנויות הניהוליות שברשותם ולהרחיב את האופקים המקצועיים, במטרה לקדם את הקריירה.


בית הספר משתייך למערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה, אשר בו מועברים שלל קורסים לתעודה בענפים שונים. קורסים אלה נבנים בגישות מתקדמות שמותאמות לצורכי המשק הישראלי, במטרה להעניק לסטודנטים כלים לפיתוח קריירה בענפים מבוקשים. בקורסי הניהול של תפנית ראשון לציון ניתן להכיר שיטות ניהול חדשות, להיחשף לכלים לייעול האסטרטגיה העסקית, להעשיר את הידע העסקי עם כלים שיווקיים וטכנולוגיים ולהיחשף להתפתחויות עדכניות מן השטח.


כדי לאפשר למשתתפים בקורסים להכיר מקרוב תהליכים וכלים פרקטיים בעולם העסקי, בקורסים משולבים פרויקטים יישומיים ותרגולים שונים. המשתתפים מיישמים את החומר הנלמד גם דרך סימולציות המדמות תהליכים בזירה הארגונית וכן באמצעות פרויקטים שונים שהם מבצעים ובהם מנתחים אירועים מהשטח. בחלק מן הקורסים נפגשים הסטודנטים עם מומחים בתחום הנלמד, אשר מעבירים להם מניסיונם בתעשייה וחושפים בפניהם התפתחויות וחידושים בענף.


במוסד הלימוד שואפים לסייע למשתתפים במהלך הלימוד, צוות המרצים מכווין ומדריך אותם בהמשך ההכשרה וכמו כן צוות יועצים מקצועי פועל בבית הספר כדי לסייע למועמדים לקורסים לקבל החלטות יעילות לגבי בחירת קורסים שיכולים לסייע להם בקידום הקריירה.

 

מכללת תפנית ראשון לציון כתובת טלפון דרכי הגעה


קמפוס תפנית ראשון לציון ממוקם במכללה למדעים אשר ברחוב אבני החושן 2 בעיר. הגישה אל מוסד הלימוד אפשרית בתחבורה הציבורית ממגוון מיקומים מרכזיים בראשון לציון וכן ברכב הפרטי.

 

קורסים תפנית ראשון לציון


סטודנטים בתפנית ראשון לציון יכולים לבחור מבין מספר קורסים בניהול. מסלולים אלה ללימודי תעודה מותאמים לדרישות המשק ובמהלכם ניתן להכיר מקרוב כלים ניהוליים עדכניים ופרקטיים. חשוב לציין כי היצע הקורסים במוסד הלימוד עשוי להשתנות מעת לעת.


בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד בתפנית ראשון לציון:


קורס מנהל עסקים


משתתפים בקורס מנהל עסקים לתעודה יכולים להכיר שלל אסטרטגיות ניהוליות לקידום פיתוח עסקי בארגונים וחברות. הם לומדים על נושאים עדכניים מהזירה העסקית המקומית והבין לאומית תוך פיתוח של ראייה עסקית וניהולית נרחבת. כמו כן הם מפתחים מיומנויות חשיבה יצירתית דרך תרגול של שלל טכניקות ומיומנויות, בין היתר נלמדים כלים לקבלת החלטות ניהוליות ולניהול של תהליכים פיננסים בחברות. כמו כן, המשתתפים מתוודעים לכלים טכנולוגיים חדשניים מענף השיווק שיכולים לסייע למנהלים לקדם את פעילות העסקים שלהם. צוות המרצים של התכנית כולל יועצים עסקיים ומנהלים מנוסים אשר מעבירים מן הניסיון שלהם בתעשייה אל הסטודנטים.


קהל היעד של הקורס הוא מגוון, הוא מתאים למנהלים ולבכירים שמעוניינים להרחיב את הידע הניהולי שבידיהם וכך לייעל את פעילות הארגונים שלהם, כמו כן הוא יכול להתאים למועמדים לתפקידי ניהול אשר ברצונם להתכונן לקראת קידום הקריירה ולהבין את האתגרים המרכזיים שעומדים בפני מנהלים. נוסף על כך, התכנית יכולה להתאים גם לבעלי עסקים קטנים שמעוניינים לקבל יתרון מול מתחרים ולפתח את העסקים שלהם.

 

קורס ניהול פרסום ושיווק


מטרתו המרכזית של קורס ניהול שיווק של תפנית ראשון לציון היא הקניית ידע אודות כלים ושיטות לניהול שיווק, שדרכם יכולים עובדים ומנהלים לייעל את הפעילות השיווקית והפרסומית שלהם. הקורס מבוסס על שלוש מודולות - יזמות עסקית וניהול עסקי, מכירות ושיווק ופרסום בעידן בדיגיטלי. שלוש המודולות הללו משולבות במהלך הקורס ודרכן נחשפים למבחר כלים שיווקיים.


המשתתפים מתוודעים לכלים שיווקיים יישומיים וכן לכלים בפרסום ובמכירות. במהלך ההכשרה הם מפתחים מיומנויות חשיבה שיווקית שיכולה לשפר את הביצועים השיווקיים בשטח. בין היתר, הם מכירים כלים מבוססי טכנולוגיה מענף הפרסום והשיווק, כגון אמצעי שיווק דיגיטלי, שיווק ברשתות חברתיות וכלים של חברת גוגל. כמו כן, הם בוחנים כיצד לכתוב תכנית שיווקית ולהטמיע בה עקרונות חדשניים ויעילים.


בקורס משולבים תכנית פרקטיים ועיוניים, הוא כולל הרצאות פרונטליות לצד דיונים, סימולציות ומשחקי תפקידים שבהם מתרגלים בפועל את הכלים השיווקיים הנלמדים. כמו כן התכנית מלווה בקורס מתוקשב סגור שכולל שלל חומרי למידה, כתבות וקישורים לחומרי קריאה מקצועיים, מה שיכול לסייע למשתתפים לתרגל את החומר הנלמד גם בין המפגשים. נוסף על כך, המשתתפים נפגשים עם בכירים מעולם השיווק שחולקים מניסיונם וחשפים אירועים מן התעשייה.


הקורס יכול להתאים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים שברצונם לפתח את הפעילות העסקית דרך ייעול תהליכי השיווק והפרסום. כמו כן, יכולים ללמוד בתכנית עובדי פרסום, מכירות ושיווק ומועמדים לתפקידים הללו שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי.

 

קורס ניהול פיננסי ומשפטי


במהלך קורס זה ניתן לרכוש ידע בניהול פיננסי ובקבלת החלטות כלכליות ומשפטיות במסגרת ארגונים. משתתפי הקורס מפתחים את הראייה העסקית ולומדים על סוגיות ניהוליות ומשפטיות עדכניות. בין היתר, הם מתוודעים להיבטים בדיני חוזים וחברות, בניתוח דוחות כספיים, בעבודה מול בנקים וכן בהיבטים שונים בעולם המיסוי. הם בוחנים גם שיטו לניהול חסכונות ופנסיה לטווח הארוך. שלל הכלים הללו יכולים לסייע למשתתפים לייעל את תהליכי עבודתם ולקדם את הפעילות הפיננסית בחברות שלהם.


תכנית זו מתאימה בעיקר למנהלים שברצונם להרחיב את הידע הניהולי, הפיננסי והמשפטי שברשותם. במהלכו הם יכולים לרכוש כלים יישומיים בעזרתם ניתן לקבל החלטות באופן יעיל ונבון יותר. נוסף על כך, המסלול יכול להתאים למועמדים לתפקידי ניהול שמעוניינים להעשיר את הידע שברשותם ולהכין עצמם לקראת אתגרי הניהול.


כדי לסייע למשתתפים להטמיע בהצלחה את החומר הנלמד ולצבור ניסיון ביישום הכלים הנלמדים, משולבים בקורס עקרונות מעשיים ועיוניים כאחד. המשתתפים לוקחים חלק בין היתר בניתוח של אירועים אקטואליים מן העולם העסקי וכך מכירים מקרוב סוגיות פיננסיות ומשפטיות חשובות.


תנאי קבלה לקורסים


תנאי הקבלה משתנים בין הקורסים. חלק מן ההכשרות מתאימות בעיקר למעוניינים להתקדם לתפקידי ניהול ולמועמדים לתפקידים בכירים בארגונים. כמו כן, ישנם קורסים שמתאימים למנהלים מנוסים יותר, שברצונם לפתח ולהרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם כדי לקבל החלטות עסקיות ביעילות רבה יותר. ישנן הכשרות שמיועדות לאקדמאים שברשותם תארים בענפים רלבנטיים בענפי העסקים או מדעי החברה, אולם קיימות גם הכשרות שיכולים ללמוד בהם מי שאין ברשותם תואר אקדמי אך מחזיקים בניסיון רלבנטי בעולם העסקי.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: תפנית | האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה, מתאים לך?

עוד מסלולי לימוד - מכללת תפנית

כלים שיעזרו לך לבחור