קורס ייעוץ משכנתאות תפנית האוניברסיטה הפתוחה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תפנית - קורס ייעוץ משכנתאות - האוניברסיטה הפתוחה.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס יועצי משכנתאות - תפנית האוניברסיטה הפתוחה


המדריכים המקצועיים בדרך אל הבית


המשכנתא מלווה אותנו לפרק זמן ארוך ביותר וכרוכה בהתחייבות כספית משמעותית. מסיבה זו, רבים מחליטים לפנות למומחים ולהיעזר בהם בדרך לקבלת החלטה הנכונה ומציאת המשכנתא המתאימה ביותר לצרכיהם. יועצי משכנתאות צריכים להיות בעלי ידע מקיף בפיננסים, בתחום הנדל"ן וגם בעולם הייעוץ, על מנת לספק את ההדרכה הטובה ביותר למי שנמצאים בתהליך רכישת הדירה.


בבית הספר למנהלים "תפנית" של האוניברסיטה הפתוחה מתקיים קורס ייעוץ משכנתאות, בו מכשירים מומחים להדרכת משפחות בתהליך לקיחת המשכנתא וליזמים ומשקיעים בענף הנדל"ן. המסלול מעניק כלים פרקטיים לניתוח של מסלולי המשכנתאות השונים שמוצעים ללקוחות ולהענקת הדרכה פיננסית מקצועית. הבוגרים יכולים להשתלב במגוון מוסדות פיננסיים כמו בנקים וחברות תיווך ואף לעסוק בענף כעצמאיים.

 

 

היכן לומדים?

 

הקורס נערך בשלוחות רעננה, תל אביב, חיפה, פתח תקווה. נערך גם במתכונת קורס מקוון.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מתוודעים לענף האשראי בארץ, לסוגי המשכנתאות השונים ולמסלולים הרבים שמוצעים ללקוחות. בהמשך, הם לומדים על כלים פיננסיים דרכם אפשר לזהות צרכים של משפחות שמעוניינות לקחת משכנתא ולהכין תמהיל מתאים עבורן. הם גם מכירים מושגים מרכזיים בתחום הנדל"ן, כמו למשל שמאות, מיסוי, תיווך והשבחת נכסים. בנוסף, הם רוכשים מיומנויות הנחייה וייעוץ, שיכולות לעזור להם גם להקים עסק עצמאי לייעוץ משכנתאות.


מתכונת הלימוד


קורס הכשרת יועצי משכנתאות בבית הספר תפנית כולל כ - 50 שעות לימוד. השיעורים כוללים הרצאות עיוניות פרונטליות, סימולציות, דיונים כיתתיים ותרגולים מעשיים באמצעות מחשבוני הלוואות ומשכנתאות. בנוסף, המשתתפים צריכים לבצע פרקטיקום מעשי, בו הם מתנסים בבניית תמהיל וייעוץ משכנתאות למשפחה, בליווי והדרכת צוות הקורס.


נושאי הלימוד

 

 • ביטוח משכנתא
 • בניית תמהיל משכנתא
 • אשראי והלוואות
 • מחשבוני משכנתא
 • טכניקות הנעה ושכנוע
 • הקמת עסק לייעוץ
 • תקציבי השבחת נכסים ושיפוץ
 • חוקים ומיסוי בנדל"ן
 • לוחות סילוקין ומסלולי משכנתא
 • סוגי זכאויות ולקוחות  
 • טפסים בתהליך לקיחת משכנתא  
 • ועוד


סגל הוראה


מרכזת הקורס היא יועצת כלכלית בעלת תואר דוקטור, שעוסקת בתחום הייעוץ הכלכלי וייעוץ נדל"ן. כמו כן, היא בעלת הכשרה וניסיון בתחום החינוך, הדרכת הקבוצות והייעוץ לכלכלת המשפחה.


על מוסד הלימוד


בית הספר למנהלים "תפנית" הוקם לפני יותר מ - 15 שנים על ידי האוניברסיטה הפתוחה כמוסד להכשרה מקצועית בתחומי הניהול השונים. בבית הספר ניתן ללמוד בקורסים רבים, בענפים כמו ייעוץ ארגוני, ניהול פיננסי, ייעוץ עסקי, שיווק ופרסום. בית הספר מפעיל שלוחות בפרישה ארצית, בין היתר בירושלים, בחיפה, בתל אביב, בבאר שבע, בנתניה ובמודיעין.


תנאי קבלה


קורס ייעוץ משכנתאות בבית הספר תפנית מתאים במיוחד לבעלי ניסיון מקצועי בענפי הכלכלה והנדל"ן. למסלול מתקבלים, בין היתר, משקיעים ויזמי נדל"ן, יועצים עסקיים ואנשי ביטוח. כמו כן, יכולים ללמוד בקורס גם מועמדים העוסקים בתחומי הייעוץ וההדרכה, כמו מאמנים ויועצים לכלכלת המשפחה, ומי שמעוניינים לעבור הסבה לעבודה במוסדות פיננסיים. מתאימים מוזמנים לראיון קבלה.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את המסלול מקבלים תעודת גמר, שניתנת על ידי "תפנית" - בית הספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה. כדי לקבל את התעודה, התלמידים צריכים להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהשיעורים, להגיש את מטלת הסיכום ולבצע את שעות הפרקטיקום המעשי בייעוץ משכנתאות למשפחות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: תפנית | האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה, מתאים לך?

עוד מסלולי לימוד - מכללת תפנית

כלים שיעזרו לך לבחור