תפנית האוניברסיטה הפתוחה חיפה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תפנית חיפה - האוניברסיטה הפתוחה.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בית ספר תפנית לניהול חיפה


על בית הספר תפנית חיפה - מכללת תפנית חיפה

 

בבית הספר "תפנית" חיפה מתקיימים שלל קורסים בתחום הניהול והפיננסים. הקורסים הללו מתאימים לתושבי חיפה שמעוניינים לקדם את הקריירה, להתקדם לתפקידים בכירים בארגונים או להרחיב ולהעשיר את סל הכלים העסקי שברשותם. הם מתאימים למגוון רחב של משתתפים, החל ממנכ"לים ומנהלים בכירים, דרך מועמדים לניהול וכן לעובדים בתפקידים מגוונים בשורות ארגונים פרטיים וציבוריים שברצונם להתמקצע בענפים מבוקשים.


בתכניות הלימוד שמים דגש על הקניית הכלים הפרקטיים שיכולים לסייע לאנשי העסקים לשדרג את הפעילות המקצועית. הקורסים מותאמים להתפתחויות עדכניות במשק, בחלקם סוקרים המשתתפים התפתחויות טכנולוגיות לקידום ביצועים עסקיים או עזרים שדרכם ניתן לקבל החלטות עסקיות ביעילות רבה יותר.


בפני בוגרי הקורסים בניהול בתפנית חיפה עומדים שלל אפשרויות לפיתוח הקריירה. הם יכולים להשתמש בידע שברשותם כדי להתקדם בסולם הארגוני לתפקידים בכירים יותר, או לעשות שימוש בכלים הנרכשים כדי לפתוח דלת לאפיק קריירה חדש. נוסף על כך, מנהלים ובכירים יכולים להשתמש בכלים הנלמדים כדי לשפר את הביצועים העסקיים ולהוביל צמיחה ומצוינות בשורות הארגונים שלהם.


תפנית חיפה כתובת טלפון דרכי הגעה


בית הספר תפנית חיפה ממוקם בבית בירם שבשדרות אבא חושי 15. הגישה אל מוסד הלימוד נוחה בתחבורה הציבורית או ברכב הפרטי ממגוון נקודות מרכזיות בחיפה.


קורסים תפנית חיפה


סטודנטים בבית הספר תפנית חיפה יכולים לבחור מבין מגוון של תכניות ללימודי תעודה. מסלולים אלה עוסקים בענפים מבוקשים בזירה העסקית, כגון מקצועות ייעוציים, כלים לפיתוח מנהלים מקצועות פיננסיים ושיווקיים או ענף הנדל"ן. בעזרת הידע הנרכש באותן הכשרות המשתתפים יכולים לייעל את תהליכי העבודה, להרחיב את סל הכלים המקצועי ואף לפתוח דלת לאפיקים תעסוקתיים חדשים.


בין ההכשרות המתקיימות בתפנית חיפה:

 

קורס ייעוץ כלכלת המשפחה - במהלך הקורס רוכשים המשתתפים כישורי ייעוץ וליווי כלכלי דרכם ניתן לסייע למשפחות לנהל שגרה כלכלית יעילה ולקבל החלטות משמעותיות בתחומים כגון חסכונות, משכנתאות או תכנון תקציבים. הידע הנלמד בקורס יכול לסייע לבוגריו להדריך שלל סוגי משפחות ולפתוח אפיק לקריירה כיועצים לכלכלת המשפחה, תחום שהביקוש לו עולה לאחרונה. בקורס זה משולבת למידה עיונית עם סימולציות ודיונים. המשתתפים מקבלים חומרי למידה בהם דוחות מובנים שבהם הם יכולים להשתמש בניהול תקציבים עם לקוחות.

 

קורס יועץ מנטלי - משתתפים בקורס יועצים מנטליים רוכשים כלים פרקטיים דרכם ניתן לשפר ביצועים בסביבות תחרותיות ולקדם שינוי בחיי לקוחות. התכנית מיועדת בין היתר למאמנים, מנחים ומטפלים וכן לבוגרי קורסים בענפי הייעוץ הארגוני והנחיית הקבוצות שמעוניינים לרכוש כלים להשגת תוצאות בתנאי לחץ. משתתפי התכנית מתוודעים גם להיבטים מנטליים הרלבנטיים לספורטאי העילית בעת ההתמודדות עם לחצים ומשברים.

 

קורס יועץ משכנתאות - מטרתו של קורס ייעוץ משכנתאות של תפנית חיפה להכשיר את המשתתפים למתן ייעוץ משכנתאות מקצועי פרטי. המשתתפים בקורס לומדים בהרחבה על היבטים במיסוי ומימון, בביטוח ובשיווק הרלבנטיים ליועצים. כמו כן, הם מכירים את ההיבטים הרגולטוריים ואת סוגי המשכנתאות והתמהילים הרלבנטיים בשוק של היום. הם בוחנים גם שיטות בהן ניתן לסייע ללקוחות לבחור את מסלול המשכנתא המתאים להם ולצורכיהם וסוקרים את תהליך הכנת והגשת הבקשות למשכנתאות. כמו כן, הם מקבלים כלים להקמת עסקים עצמאיים כיועצי משכנתאות.

 

קורס יזמות והשקעות בנדל"ן - קורס יזמות והשקעות נדל"ן מתאים למעוניינים להכיר מקרוב את שלל התגרים העומדים בפני יזמי נדל"ן בעת ביצוע של עסקאות. הם מקבלים שלל כלים לייזום של עסקאות רווחיות ומכירים היבטים במיסוי, מימון וחקיקה הייחודיים לתחום הנדל"ן. כמו כן, הם בוחנים כיצד יכולים יזמי נדל"ן לרתום את יתרונות הטכנולוגיה לשיפור ההישגים. קורס זה מתאים הן לעובדים מנוסים בענף הנדל"ן והן למי שאין ברשותם ניסיון מקצועי קודם המעוניינים להשתלב בתחום באופן מקצועי.

 

קורס מנהל עסקים לתעודה - בקורס מנהל עסקים לתעודה יכולים המשתתפים להכיר כלים ואסטרטגיות לשיפור עבודת הניהול ולקידום פיתוח עסקי. בין היתר נלמדים כלים יצירתיים אותם ניתן ליישם בניהול לצורך שיפור ההישגים בשטח. כמו כן, מכירים המשתתפים כלים לקבלת החלטות פיננסיות ביעילות רבה יותר. התכנית כוללת מפגש ייעוץ שבו המשתתפים יכולים להתייעץ עם מרצה בכיר בתחום אחד לפי בחירתם - קידום דיגיטלי, תחום הכספים או שיווק.

 

קורס ניהול שיווק ופרסום - משתתפים בקורס ניהול שיווק ופרסום יכולים להכיר שלל כלים חדשניים בתחום השיווק ולשפר את הביצועים המקצועיים לצורך קידום חברות וארגונים. המשתתפים נפגשים עם בכירים מן התעשייה ומחברות גדולות שחולקים עמם מניסיונם בהתמודדות עם אתגרים שיווקיים. התכנית מתאימה במיוחד לבעלי עסקים קטנים או בינוניים שמעוניינים לקדם את הפעילות השיווקית שלהם וכן לעובדים בניהול שיווק ומכירות שברצונם לשדרג את הכישורים המקצועיים.

 

קורס ניהול פיננסי ומשפטי - מסלול זה מאפשר למנהלים להתמחות בכלים פיננסיים ומשפטיים חשובים שיכולים לסייע בעת קבלת החלטות משמעותיות בחברות וארגונים. לאורך התכנית המשתתפים מרחיבים את הידע התיאורטי והכלים היישומיים שברשותם בענפים פיננסיים ומשפטיים וכך יכולים לייעל את הפעילות הניהולית. בין המרכיבים הפיננסיים הנלמדים נכללים תהליכי ניהול השקעות, פנסיה, עבודה מול בנקים, ניתוח דוחות פיננסיים ועוד. כמו כן, נלמדות סוגיות משפטיות כגון דיני חברות, משפט עסקי ודיני חוזים.


קהל ידע ותנאי קבלה


מרבית הקורסים בבית הספר תפנית תל חיפה מתאימים למנהלים ולעובדים בעולם העסקי, שברצונם לפתח את הכלים הניהוליים שברשותם. תנאי הקבלה לקורסים משתנים מתכנית לתכנית, יש להדגיש גם כי תנאי הקבלה עשויים להשתנות מעת לעת.


חלק מן התכניות מיועדות לאקדמאים בעלי תואר ראשון או שני מענפים רלבנטיים, כגון משאבי אנוש, ניהול, מנהל עסקים, כלכלה ועוד. כמו כן, פועלים בבית הספר קורסים שבהם יכולים ללמוד מנהלים ועובדים שאינם אקדמאים אך ברשותם ניסיון עסקי משמעותי ומתאים בתחום הנלמד. ישנם גם קורסים שיכולים להתאים לעוסקים בענפים אחרים שמעוניינים לעבור הסבה מקצועית לתחומים מבוקשים כגון ייעוץ והנחייה בעולם העסקים. בחלק מן המקרים מתקיימים ראיונות קבלה אישיים לבחינת מידת ההתאמה של המועמדים למסלול.


מתכונת הקורסים


הקורסים בתפנית חיפה מתקיימים במתכונת המותאמת למנהלים ולאנשים עובדים והם נערכים במסלולים אותם נוח לשלב עם העבודה. המפגשים לרוב נעריכם בשעות הערב או אחר הצהריים.


בבית הספר תפנית מאמינים כי התנסות פרקטית יכולה לסייע למשתתפי הקורסים לצבור כלים יישומיים להמשך דרכם. בקורסים השונים משולבים פרויקטים, תרגילים בכיתה, סימולציות, ניתוחי מקרי בוחן עסקיים ותכנים יישומיים נוספים שיכולים לסייע להכיר מקרוב את התחום הנלמד. בחלק מן התכניות המשתתפים נפגשים עם בכירים מהעולם העסקי החושפים אותם לדילמות מן השטח ולהתפתחויות עדכניות בתחומם.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: תפנית | האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה, מתאים לך?

עוד מסלולי לימוד - מכללת תפנית

כלים שיעזרו לך לבחור