קורס יזמות נדל"ן באקדמיה לפיננסים

קורס יזמות נדל"ן באקדמיה לפיננסים

קורס יזמות נדל"ן - האקדמיה לפיננסים BDO

 

המסלול אינו פעיל

 

המעוניינים להפוך את תחום הנדל"ן למקור הכנסה יכולים לקבל כלים לכך בקורס יזמות נדל"ן המתקיים באקדמיה לפיננסים. מסלול זה מאפשר לתלמידיו לרכוש ידע וכלים לפעילות בשוק הנדל"ן המקומי והוא חושף את תלמידיו לשלל סוגי עסקאות שבהן ניתן להגיע לרווחים משמעותיים. בין היתר הקורס מקנה ידע אודות איתור מידע על נכסים פוטנציאליים כדי לקבל החלטות על השקעות נבונות ורווחיות, מהן ניתן להגיע להכנסה שוטפת.


תכנית הלימודים


לאורך קורס נדל"ן זה המשתתפים מקבלים שלל כלים לניהול עסקאות נדל"ן גם ללא הון עצמי או בהון עצמי מצומצם, התכנית מקנה ידע במימון ויכולות לרכישת נכסים והשבחתם כדי למכור אותם ברווחים גבוהים במסגרת עסקאות אקזיט. הם סוקרים מגמות מרכזיות בשוק של היום ולומדים לזהות נכסים כדאיים לרכישה במחירים נמוכים כדי להגיע לרווחים משמעותיים ולזיהוי של הזדמנויות ליצירה של רווח פסיבי.


המשתתפים בקורס יזמות נדל"ן לומדים על תהליכי הבדיקה והניתוח של עסקאות פוטנציאליות ומקבלים כלים לזיהוי של השקעות כדאיות. כמו כן, הם לומדים על עקרונות מקצועיים החשובים למי שנמצאים בפני החלטות על רכישתם של נכסים מסוגים שונים, כגון מגרשים, משרדים, דירות או חנויות. נוסף על כך, הקורס חושף את תלמידיו לסוגיות משפטיות ועסקיות ולהיבטים במיסוי שרלבנטיים לעוסקים בתחום הנדל"ן ומאפשרות חיסכון בעלויות של עסקאות.


מתכונת הלימוד


קורס יזמות נדל"ן נפרש על פני כ - 12 מפגשים אשר נערכים אחת לשבוע. המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות וגם בתרגולים פרקטיים שבהם ניתן להתנסות בכלים הנלמדים ולתרגל בפועל תהליכי יזמות כדי להגיע מוכנים יותר אל ביצוע עסקאות אמת לאחר תום הקורס.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך קורס יזמות נדל"ן כוללים בין היתר את התחומים הבאים:

 

  • נכסים להכנסה פסיבית
  • השבחת נכסים ושיפוצם
  • עקרונות לתכנון עסקאות
  • מימון השקעות והון עצמי
  • הגנה משפטית בעסקת נדל"ן
  • בדיקת שווקים וסביבת נכסים   

 

על מוסד הלימוד


במכללה מתקיימים קורסים בתחום שוק ההון, קורסים בתחומי הנדל"ן והעסקים וקורסים בהנהלת חשבונות. בענף הנדל"ן ניתן ללמוד גם בקורס השקעות נדל"ן ובקורס תמ"א 38. כמו כן, מתקיימים במוסד הלימוד קורסים כגון קורס ניהול תיקי השקעות, קורס יזמות עסקית, קורס אימון אישי, קורס שוק ההון, קורס הנהלת חשבונות וקורס להכשרת סוכני ביטוח.


הקורסים הנערכים באקדמיה לפיננסים מתמקדים בהיבטים הפרקטיים שנחוצים לאנשים המקצוע בעולם העסקי של היום. רבים מן הקורסים כוללים התנסות מעשית ותרגולים שונים שדרכם המשתתפים יכולים לפתח ידע וכלים פרקטיים לקראת היציאה לשוק העבודה. חלק מן הקורסים שנערכים במוסד זה מכינים את התלמידים לקראת מבחנים ממשלתיים לצורך קבלה של דיפלומות רשמיות.


תנאי קבלה


מסלול זה מיועד למעוניינים לפתח קריירה כיזמי נדל"ן. יכולים ללמוד בו משקיעים פרטיים שברשותם סכומי כסף פנויים, שברצונם ליצור רווחים דרך השקעות בנדל"ן. כמו כן, הוא מתאים ליזמים שברצונם להקים פרויקטים בנדל"ן ולקדם תהליכי פינוי בינוי ותמ"א 38. תכנית זו יכולה להתאים גם לאנשי מקצוע מנוסים בתחום הנדל"ן, כגון מתווכי נדל"ן, עורכי דין, שמאי מקרקעין, רואי חשבון ויועצי נדל"ן שברצונם לפתח את הידע המקצועי שברשותם בתחום היזמות כדי להרחיב את מנעד ההכנסות שלהם.


תעודה


תלמידים שעומדים בהצלחה בכל דרישות המסלול זכאים לקבל עם סיומו תעודת גמר מטעם האקדמיה לפיננסים. כמו כן, באפשרותם לבצע שילוב עם הכשרה בתיווך נדל"ן, בסיומה ניתן לגשת למבחנים חיצוניים שעורך משרד המשפטים להכשרת מתווכי נדל"ן.