קורס חשבי שכר באקדמיה לפיננסים

שירות אישי - צור קשר
קורס חשבי שכר באקדמיה לפיננסים

קורס חשבי שכר באקדמיה לפיננסים


קורס חשבי שכר המתקיים באקדמיה לפיננסים מתמקד בהכשרת אנשי מקצוע איכותיים למקצוע חשבות השכר. במהלך קורס זה, המשתתפים מקבלים את ההכנה הנדרשת לקראת מבחני ההסמכה לחשבי שכר, אשר נערכים על ידי לשכת יועצי המס. מבחנים אלו הם אחד השלבים שאותם יש לעבור כדי לקבל את תעודת חשב שכר בכיר, אשר נדרשת למעוניינים לעסוק במקצוע.


חיילים משוחררים יכולים ללמוד בקורס זה על חשבון הפיקדון.

 

מה לומדים?


מטרתו של קורס חשבי שכר היא להקנות למשתתפיו כלים מקצועיים להכשרה בענף חשבות השכר, תוך רכישת ידע בענפים רלוונטיים לרבות ביטוח לאומי, מיסוי, ביטוח פנסיוני, ודיני עבודה. המשתתפים לומדים בהרחבה על בעיות מתקדמות בתחום השכר, אשר עולות במסגרת התפקיד והעבודה השוטפת של החשבים. כמו כן, המשתתפים מפתחים מיומנויות בהיבטים משפטיים רלוונטיים לעולם השכר, וכן ידע בהיבטים בתחום המיסוי. המשתתפים מקבלים הכנה לקראת מבחני ההסמכה של לשכת יועצי המס ומתרגלים נושאים הנכללים במבחנים אלו.

 

 

כמה זמן לומדים?


היקפו של הקורס הוא 100 שעות אקדמיות והוא מחולק ל – 20 מפגשים. נוסף על השיעורים בכיתה, הסטודנטים מקבלים שיעורים אינטרנטיים ללא הגבלת זמן, עם אפשרות לתרגול החומר מהבית. כמו כן, קיימת אפשרות ללימודים מקוונים באמצעות שיעורים מוקלטים וכן ניתן ללמוד בגרסת לימוד אונליין באמצעות זום.


מוסד הלימוד מלווה את הסטודנטים עד למעבר הבחינה. כמו כן, בסיום ההכשרה, מעניק מוסד הלימוד סיוע בהשמה בתחום, לעומדים בתנאים.

 

איזו תעודה מקבלים?


בוגרים המשלימים בהצלחה את כל חובות הקורס מקבלים תעודת "חשב שכר בכיר" המוענקת על ידי לשכת יועצי המס.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


לאחר קבלת התעודה מטעם לשכת יועצי המס, חשבי שכר יכולים להשתלב בתעסוקה במגוון רחב של עסקים וארגונים, במגזר הציבורי והפרטי כאחד. בשוק העבודה תמיד קיימת דרישה לאנשי כספים מוסמכים, מדובר על קריירה המתאפיינת ביצירות תעסוקתית, וכן כזו המאפשרת אפיקי התפתחות עתידיים בענפי הפיננסים והכלכלה (למשלימים לימודי תעודה רלוונטיים נוספים).

 

אודות מוסד הלימוד


באקדמיה לפיננסים ניתן לקחת חלק בלימודי תעודה במקצועות שוק ההון והנדל"ן, בענפים מבוקשים. קורסים אלו מותאמים להתפתחויות עדכניות במשק ולדרישות השוק, והם מועברים על ידי מומחים בעלי הסמכה של הרשות לניירות ערך, אשר מביאים מניסיונם אל הכיתה וחולקים אותו עם הסטודנטים. בין ההכשרות באקדמיה לפיננסים ניתן למצוא גם קורס משולב בהנהלת חשבונות וחשבות שכר, שכר מעניק לבוגריו תעודות בשני מקצועות מבוקשים אלו. כמו כן, ניתן ללמוד קורסים מגוונים במקצועות כגון ניהול תיקים, ביטוח אלמנטרי, ייעוץ משכנתאות, בנקאות ופיננסים, החזרי מס, מסחר בשוק ההון, ועוד. הקורסים משלבים בין לימוד עיוני לבין תרגולים מעשיים של החומר הנלמד, כדי לתרום להטמעת הידע ולרכישת ניסיון מתאים.