מסלול משולב - הנהלת חשבונות וחשבי שכר באקדמיה לפיננסים

שירות אישי - צור קשר
מסלול משולב - הנהלת חשבונות וחשבי שכר באקדמיה לפיננסים

מסלול משולב - הנהלת חשבונות וחשבי שכר באקדמיה לפיננסים


באקדמיה לפיננסים BDO מתקיים מסלול משולב להכשרה בהנהלת חשבונות ובחשבות שכר. קורס משולב זה מקנה למשתתפיו הכנה לקראת מבחני ההסמכה בתחום הנהלת החשבונות הנערכים על ידי לשכת יועצי המס, שהינה הגוף המעניק רישיון למנהלי חשבונות וחשבי שכר בישראל.


חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון.

 

מה לומדים?


במהלך הקורס, מקבלים המשתתפים הכשרה לבחינות ההסמכה למנהל חשבונות בכיר, מטעם לשכת יועצי המס. הלימודים מקנים ידע מקצועי וכלים יישומיים, הנדרשים להובלת תחום החשבונאות בארגונים ובחברות. הלימודים משלבים ידע ביישומים ממוחשבים ותוכנות בענף הנהלת החשבונות. כמו כן, מושם דגש על תרגול פרקטי של החומר הנלמד.


בתחום חשבות השכר, הקורס מקנה ידע אודות בעיות מתקדמות הרלוונטיות לחשבי שכר במסגרת תפקידם. הסטודנטים דנים בסוגיות מקצועיות הנוגעות למיסים, דיני עבודה, ביטוח לאומי, ביטוח פנסיוני, היבטים משפטיים של השכר, ועוד.


המסלול המשולב בנוי מתוך היכרות עם המבחנים הנערכים על ידי לשכת יועצי המס. מוסד הלימוד מחזיק בניסיון ובידע להכנת המשתתפים בקורס לקראת אותם מבחנים, תוך חשיפתם לשאלות החוזרות במבחנים, ותרגול בפועל של נושאים רלוונטיים לפי מתווה הבחינה.

 

 

כמה זמן לומדים?


היקפו של הקורס 240 שעות אקדמיות.

 

קהל יעד ותנאי קבלה


קורס זה מיועד למעוניינים להשתלב בארגונים ובחברות בתפקידי מנהלי חשבונות וחשבי שכר. אין צורך בידע קודם בתחום החשבונאות כדי ללמוד בקורס.

 

אילו תעודות מקבלים?


בסיום לימודיהם בקורס, זכאים הסטודנטים לקבל את התעודות הבאות:

  • תעודת מנהל חשבונות בכיר מטעם לשכת יועצי המס – לעוברים את בחינות ההסמכה מטעם הלשכה.
  • תעודת סיום מסלול מטעם האקדמיה לפיננסים BDO.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?

 

העובדה כי מסלול זה מעניק למשתתפיו הכשרה כפולה – הן בחשבות שכר והן בהנהלת חשבונות – פותחת בפני הבוגרים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה ותורמת לביטחון התעסוקתי שלהם. לאחר סיום הלימודים ומעבר הבחינות הנדרשות, ניתן להשתלב בשוק כמנהלי חשבונות בכירים וכחשבי שכר במגוון של ארגונים וחברות, בענפים ובמגזרים שונים במשק. מדובר על מקצועות המתאפיינים ביציבות תעסוקתית והביקוש להם בשוק של היום נחשב לגבוה, שכן החשיבות הרבה של אנשי הכספים לארגונים יוצרת צורך מתמיד בעובדים מוסמכים ואיכותיים במשק.


בין היתר, באפשרות הבוגרים להשתלב בחברות פרטיות וציבוריות, בעמותות, בגופים פיננסיים, ועוד. באפשרותם גם להמשיך לקדם את הקריירה דרך השלמת לימודי תעודה נוספים. האקדמיה לפיננסים מציעה לסטודנטים עזרה בתהליך ההשמה לעבודה.

 

על מוסד הלימוד


באקדמיה לפיננסים ניתן למצוא מגוון רב של הכשרות לתעודה במקצועות שוק ההון והנדל"ן. מוסד הלימוד מציע קורסים בתחומים כגון ייעוץ השקעות, בנקאות ופיננסים, מסחר בשוק ההון, ייעוץ פנסיוני, תיווך נדל"ן, ניהול תיקים, ועוד. ברבים מבין הקורסים הללו, מוענקת הכנה לקראת מבחנים ממשלתיים שהעוברים אותם זכאים לרישיונות או לתעודות מוכרות מטעם גופים כגון משרד האוצר, רשות ניירות ערך, לשכת יועצי המס, ועוד.