רוצה פרטים על סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הנדסה ומדעים מדויקים בסמסטר אביב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מדעים מדויקים והנדסה בסמסטר אביב


רוצים להרוויח שנה בלימודי המדעים וההנדסה?


מקצועות המדעים וההנדסה הם בין המבוקשים באקדמיה. בעידן של פיתוחים טכנולוגיים ופריצות דרך במדע ובהנדסה, קיים במשק ביקוש אדיר למהנדסים ולמדענים איכותיים שיכולים להשתלב בחברות ובסטארט אפים ושם לתכנן ולפתח את הטכנולוגיות של מחר. לימודים אלה הם לרוב מאתגרים ומלאי עניין והם חושפים את הסטודנטים לשיטות חשיבה מתקדמות ולתהליכים עכשוויים בתעשיות רבות ושונות, מתוכנה ועד בניין, ממחשבים ועד פיזיקה ומתמטיקה.


סמסטר אביב הוא תכנית מיוחדת שמציעה לסטודנטים שפספסו מסיבות שונות את תחילת הלימודים בסמסטר אוקטובר לקבל הזדמנות נוספת לא לפספס שנת לימודים. במקום להתחיל את שנת הלימודים בחודש אוקטובר (בתחילתו של סמסטר א'), מתחילים ללמוד בחודש פברואר או מרץ. באופן זה גם אם לא מספיקים להתחיל את שנת הלימודים באוקטובר, אין זה אומר שמפסידים שנת לימודים שלמה. בתכניות אלה משלימים את הקורסים החסרים במסגרת קורסי קיץ או במערכות שעות מיוחדות, כך שבדרך כלל מתאפשר לסיים את הלימודים בפרק הזמן הרגיל - במקרה של לימודי הנדסה תוך ארבע שנים ובמקרה של לימודי מדעים תוך שלוש שנים ברוב המקרים. תכניות אלה מתקיימות במגוון של מוסדות בפרישה ארצית.


חלק ממוסדות הלימוד מציעים לסטודנטים שלומדים בסמסטר אביב מערכת גמישה במיוחד מבחינת לוחות הזמנים ובחירת הקורסים, במטרה למנוע מצבים של עומד וכדי לסייע לסטודנטים עובדים שמשלבים לימודים עם עבודה. תכניות סמסטר אביב יכולות להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות, מחיילים משוחררים, דרך בעלי קריירה, הורים ומבוגרים, שמעוניינים לחסוך זמן ולא לפספס שנת לימודים.


האוניברסיטה הפתוחה


באוניברסיטה הפתוחה מתקיים סמסטר אביב, אשר מתחיל בחודש מרץ ומסתיים ביולי. סטודנטים שלומדים בסמסטר אביב יכולים לתכנן את קצב הלימוד, את מערכת השעות ועת שעות הלימוד לפי צורכיהם. האוניברסיטה הפתוחה דוגלת בתכנית גמישה שמציעה למי שמתחילים ללמוד בסמסטר אביב לסיים את הלימודים באותו זמן כמו סטודנטים שמתחילים בסמסטר סתיו, או לחלופין למשוך את התואר על פני פרק זמן ארוך יותר.


במחלקה למתמטיקה ולמדעי המחשב של האוניברסיטה הפתוחה פועלות תכניות לימודים שונות, שניתן להתחיל גם בסמסטר אביב. אלה כוללות לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי מתמטיקה, לימודי מדעי המחשב ולימודי הנדסת תוכנה. האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לבחור מבין תחומים מגוונים וכן לשלב חטיבות ידע, או ללמוד בתכנית דו חוגית.


אוניברסיטת אריאל בשומרון


אוניברסיטת אריאל בשומרון מאפשרת ללמוד בתכניות שונות במסגרת סמסטר אביב. בפקולטה להנדסה, ניתן ללמוד לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, לימודי הנדסת מכונות - מכטרוניקה, לימודי הנדסה אזרחית או לימודי הנדסת תעשייה וניהול. בפקולטה למדעי הטבע, ניתן ללמוד לימודי מדעי המחשב ומתמטיקה במסגרת סמסטר אביב. המסלולים בסמסטר אביב מותאמים במיוחד לאנשים עובדים והם מאפשרים לסיים את הלימודים באותו פרק זמן בו לומדים הסטודנטים בסמסטר החורף, דרך לימודים בסמסטרים בחודשי הקיץ.


אפקה המכללה האקדמית להנדסה


באפקה - המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, מתקיימות תכניות סמסטר אביב, בהן מתחילים את הלימודים בשנה הראשונה בחודש פברואר ולאחר מכן ממשיכים לסמסטר קיץ שתחילתו בחודש יוני. תכניות אלה כוללות את כל הקורסים ההשלמות שנדרשות והן מאפשרות לסטודנטים להצטרף לשנת הלימודים השנייה יחד עם הסטודנטים שהחלו את לימודים בחודש אוקטובר. באופן זה ניתן לסיים את לימודי ההנדסה תוך ארבע שנים ולא להמתין לחצי שנה נוספת לצורך סיום התואר.


תכניות לימודי ההנדסה שניתן ללמוד במסגרת סמסטר אביב באפקה כוללות:

 

 

 • לימודי הנדסת תוכנה
 • לימודי הנדסת תעשייה וניהול
 • לימודי הנדסת חשמל
 • לימודי הנדסה מכנית
 • לימודי הנדסה רפואית

 

SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון


ב - SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון ניתן להתחיל את שנת הלימודים גם במועד אביב, אשר מתחיל בחודשים פברואר או מרץ. הסטודנטים לומדים גם בסמסטר קיץ ולאחר מכן ממשיכים את לימודיהם יחד עם הסטודנטים שמתחילים במועד סתיו. במכללה זו ניתן ללמוד במגוון של תכניות לימודי הנדסה, אשר נפרשות על פני ארבע שנים. תכניות הלימודים כוללות לימודי הנדסת מכונות, לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי הנדסת תוכנה, לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ולימודי הנדסה כימית. מוסד זה מציע גם מספר תכניות לתואר שני בהנדסה.

 


מכללת שנקר


הפקולטה להנדסה של מכללת שנקר מציעה לסטודנטים להתחיל את הלימודים בתכנית ללימודי הנדסת תעשייה וניהול בסמסטר אביב, שמתחיל בחודש מרץ וכך הם לא נדרשים להמתין שנה עד לתחילת הלימודים. תכנית זו מאפשרת לסטודנטים לתכנן את מערכת השעות ולבחור את הקורסים הנלמדים במטרה למנוע עומס במהלך השנה הראשונה. המכללה עורכת תכניות לימודים נוספות שנפתחות במועד אוקטובר, בתחומי ההנדסה וכן בענפי העיצוב והאמנויות נוסף על מסלולים שונים לתואר שני.


המכללה האקדמית אורט בראודה


ניתן להתחיל ללמוד בסמסטר אביב בשלל מסלולים של המכללה האקדמית אורט בראודה. בין התכניות שמתקיימות גם בסמסטר האביב נכללות לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, לימודי הנדסת מכונות, לימודי הנדסת ביוטכנולוגיה, לימודי הנדסת תוכנה, לימודי הנדסת מערכות מידע ולימודי מתמטיקה שימושית. מכללה זו למקצועות ההנדסה מציעה גם מכינה קדם אקדמית שמסייעת לשפר את סיכויי הקבלה ללימודים, שמתקיימת במסגרת המרכז ללימודי חוץ של המכללה.


הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל


מבין מגוון המסלולים ללימודי הנדסה ומדעים מדויקים שנלמדים בטכניון, חלקם נפתחים בסמסטר אביב, בו מתחילים ללמוד בחודש מרץ וממשיכים גם לסמסטר קיץ בשנה הראשונה. מבין המסלולים הללו נכללים:

 

 

 • לימודי מתמטיקה
 • לימודי הנדסת חשמל
 • לימודי מתמטיקה ופיזיקה
 • לימודי הנדסת מערכות מידע
 • לימודי הנדסת תעשייה וניהול
 • לימודי חינוך למדע ולטכנולוגיה
 • לימודי מדעי המחשב ומתמטיקה
 • לימודי מדעי המחשב בסמסטר אביב


אוניברסיטת תל-אביב


אוניברסיטת תל-אביב מציעה לימודים במתכונת סמסטר אביב במספר תכניות, בהן גם מסלולים בתחומי ההנדסה והמדעים. בין תכניות אלה ניתן למנות לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, לימודי מתמטיקה, לימודי סטטיסטיקה וחקר ביצועים, לימודי פיזיקה ולימודי מדעי המחשב. הלימודים כוללים לימודים בחודשי הקיץ במטרה לסייע לסטודנטים להשלים את לימודיהם באותו פרק זמן כמו חבריהם שמתחילים בסמסטר חורף.


אוניברסיטת בן גוריון בנגב


המעוניינים להתחיל ללמוד בסמסטר אביב באוניברסיטת בן גוריון יכולים לבחור מבין מגוון של תחומים ומסלולים. סמסטר האביב באוניברסיטה זו נפתח בחודש מרץ והוא מאפשר השתלבות בקורסי קיץ במטרה לקצר את משך הלימודים ולסיים יחד עם הסטודנטים שמתחילים ללמוד בחודש אוקטובר. בתחום מדעי הטבע ניתן ללמוד לימודי כימיה, לימודי פיזיקה, לימודי מתמטיקה, לימודי אקולוגיה ושמירת טבע, לימודי מדעי החיים ולימודי מדעי המחשב.


בתחום ההנדסה, אפשר ללמוד במגוון מחלקות לסמסטר ב', בהן לימודי הנדסת מכונות, לימודי הנדסת אנרגיה, לימודי הנדסת כימיה, לימודי הנדסת אלקטרואופטיקה, לימודי הנדסה סביבתית, לימודי הנדסה גרעינית, לימודי הנדסת מערכות מידע, לימודי הנדסת בניין ולימודי הנדסת תעשייה וניהול במגמות בהתמחות השונות מלבד המגמה לניהול תעשייתי.


האוניברסיטה העברית


האוניברסיטה העברית בירושלים עורכת כמה תכניות שנפתחות גם בסמסטר אביב. בתחום ההנדסה והמדעים, ניתן ללמוד בתכנית ללימודי מתמטיקה בסמסטר אביב שפועלת בפקולטה למדעי הטבע. יש לציין כי תנאי הקבלה לסמסטר אביב שונים לעיתים מן התנאים לסמסטר אוקטובר. כמו כן, באוניברסיטה ניתן ללמוד גם בתכנית לימודי מדעי המחשב בסמסטר אביב שאורכה הוא שלוש שנות לימוד. תכניות סמסטר אביב מוצעות גם בפקולטות ובחוגים נוספים של האוניברסיטה.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים?

רוצה לדעת יותר על סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד סמסטר אביב לימודי הנדסה ומדעים