קורסים בחשבונאות במכללה הטכנולוגית נוף הגליל

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית נוף הגליל - קורסים בחשבונאות.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים בחשבונאות - המכללה הטכנולוגית נוף הגליל


המכללה הטכנולוגית נוף הגליל נוסדה בשנת 1987. זוהי מכללה טכנולוגית אשר ממוקמת בצפון הארץ והיא קמה בכדי להקנות הכשרה מעשית בעבור סטודנטים המבקשים להתקבל אל תעשיות ההייטק והטכנולוגיה. קרוס ל - 1,500 סטודנטים לומדים במכללה כיום כשהם נהנים מההיצע האיכותי והמקצועי שלה. מכללה זו חרטה על דגלה את החזון לכהן כחוד החנית של הטכנולוגיה בישראל. היא מתווכת בין הסטודנטים לבין שלל גופים שונים שמעניקים מלגות בעבור סטודנטים המבקשים לעצמם מקצוע דרך המכללה. מדובר במכללה ותיקה שמציעה מסלולי לימודי רבים ומגוונים, כמו כן, היא מציעה יחידות לימודי חוץ רבות המקנות את האופציה לקבל הכשרה באמצעות קורסים כלליים יותר.


ישנו היצע קורסים רב ועשיר בעבור הסטודנטים ביחידת לימודי החוץ של המכללה, זאת בהתאם לדרישות הגמישות והמשתנות בשוק העבודה העכשווי בישראל. הקורסים הללו מכשירים את הבוגרים בצורה מקצועית על מנת שיוכלו להיכנס אל שוק העבודה בצורה הנוחה ביותר, כשהם אוחזים בתעודות הסמכה מקצועיות שפותחות בפניהם עולם שלם של אפשרויות תעסוקה נחשקות ואיכותיות כאחד. נוסף על כך, המיקום של המכללה בלב הצפון מאפשר לה קיום קשרים שוטף עם גופים שונים מהתעשיות השונות שבאזור, דבר המחזק את האפשרות של הסטודנטים להשתלב בתעשיות באמצעות הליווי והיחס האישי שנותנת המכללה. בין הקורסים הללו אפשר למצוא קורסים מגוונים בתחום החשבונאות. בין קורסי החשבונאות שנלמדים בה אפשר למצוא:


קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2


מקצוע הנהלת החשבונות צובר תאוצה עם התפתחות הכלכלה והמסחר בישראל. עולה צורך לעשות את הסדר בפעילות הפיננסית בכל ארגון, בין אם הוא גדול ובין אם הוא ארגון קטן. בעסקים הקטנים מנהל החשבונות מקבל דוחות ורשומות מן הארגון ועורך את הסדר הנחוץ. העסקים הגדולים יותר בדרך כלל מעסיקים מנהל חשבונות שיפיק את הדוחות הללו בעצמו וידאג לקיים את ניהול החשבוניות השונות מטעם הארגון.


תפקיד מנהל החשבונות הוא לפקח על שלל תזרימי המזומנים של כל חברה – חישוב ותשלומי שכר, גביית חובות, תשלום לספקים, רישום ופיקוח על שינויים במלאי ועוד מגוון רחב של פעולות שעליו לעשות על מנת לפקח על ניהול החשבונות של העסק. קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 מטעם המכללה הטכנולוגית נוף הגליל, מקנה בעבור הסטודנטים את ההסמכה הראשונה בהיררכיית תחום הנהלת החשבונות. הקורס מכשיר את הסטודנטים לקראת הבחינות מטעם משרד העבודה, כאשר הקורס עצמו נמצא תחת העין המפקחת של אותו משרד. משקבלו הסטודנטים את תעודת ההסמכה, מגוון תפקידים במשרדי הנהלת חשבונות או אצל ארגונים קטנים נפתחים בפניהם. כמובן, ישנה גם האופציה להמשיך את הלימודים ולהשלים הסמכת הנהלת חשבונות סוג 3 ומעלה.


קורס הנהלת חשבונות סוג 3


אם אתם מחזיקים בתעודת ההסמכה של קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, משמע הדבר הוא שכעת ניתנת לכם האפשרות לקבל את ההסמכה הבאה בהיררכיה. בשלב זה הסביבה הממוחשבת כבר איננה זרה בעבור הסטודנטים אשר עשו את טבילת האש שלהם בעולם החשבונאות וכעת הם מוכנים להסמכה הבאה והמתגמלת בתחום.


הלימודים בקורס הנהלת חשבונות סוג 3 הם מעשירים ומעמיקים והם מספקים בעבור הסטודנט את כל הכלים הדרושים לו בכדי להצליח בענף הנהלת החשבונות, מאפשרים לו להתפתח מהפן המקצועי ופותחים בפניו דלת רחבה יותר לתעסוקה. הסמכת סוג 3 בהנהלת חשבונות מקנה בעבור הסטודנטים את האפשרות לנהל את החשבונות של עסק קטן עד בינוני. הקורס מכשיר את הסטודנטים לעבוד לפי השיטות המקובלות כיום בתחום הנהלת החשבונות. הידע המעמיק כולל בתוכו גם היכרות עם ניירות ערך, חכירות, קניות בתשלומים, התנהלות מול דוחות כספיים שונים, חשבונאות מעשית וממוחשבת ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים ואטרקטיביים.


קורס חשבי שכר בכירים


הרוכשים חיבה לתחום הכלכלה והחשבונאות יוכלו ליהנות מקורס חשבי שכר בכירים מטעם המכללה הטכנולוגית נוף הגליל. מקצוע זה נובע מן העולם הריאלי כאשר רובו ככולו מתעסק במספרים וחישובם באופן ייחודי ומדויק. המקצוע דורש לעצמו כישורים ריאליים, הבנה של תהליכים, יכולות יישום של חוקים רבים ושונים ויכולות דיוק לפרטי פרטים בכל הנוגע לחישובים. חשב שכר בכיר הוא זה האחראי באופן מלא על תחומי השכר של מקום עיסוקו ועל כן הוא חייב להחזיק בידע ובכלים נרחבים ומעשיים, מיומנות רבה והכשרה עמוקה בתחום ניהול החשבונות. תחום התעסוקה של חשבי השכר הוא זה השייך ללשכת רואי החשבון בישראל. לשכת רואי החשבון בוחנת את המועמדים לקבלת ההסמכה ומעניקה אותה לכל אלו העומדים במבחנים השונים.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית נוף הגליל - הנדסאים והכשרה מקצועית

כלים שיעזרו לך לבחור