מכינה טכנולוגית במכללה הטכנולוגית נוף הגליל

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכינה? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית נוף הגליל - מכינה טכנולוגית.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכינה טכנולוגית להנדסאים במכללה הטכנולוגית נוף הגליל

 

הנדסאים מהווים חוליה מרכזית וחשובה בצמיחה האדירה שחווה התעשייה הישראלית. הם אחראיים על מגוון רחב של תחומים, כגון ניהול, פיתוח, תכנון ותחזוקה של מערכות ייצור, שיטות עבודה, טכנולוגיות מתקדמות ומוצרים חדשניים שמשמשים חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. עם התקדמות הטכנולוגיה והשינויים הגלובליים שעוברים על התעשייה, הנדסאים נדרשים להבין במגוון רחב יותר של תחומים ולהיות בקיאים בטכנולוגיות העתיד.


מועמדים ללימודי הנדסאים שלא עומדים ברף הקבלה הנדרש, יכולים ללמוד במכינה הטכנולוגית להנדסאים שמתקיימת במכללת נוף הגליל. זהו מסלול מכינה שמטרתו לסייע למועמדים אלה לשפר את הסיכויים שלהם להתקבל לתכניות השונות ללימודי הנדסאים ולסייע להם להשלים את הפערים בדרך לקבלה ללימודים הנחשקים. דרך המיומנויות השונות שנרכשות במכינה, יכולים גם מועמדים שבידיהם בגרות חלקית או בגרות בממוצע בלתי מספק לרכוש את הידע והכלים הנדרשים לפתיחת הדלת ללימודי ההנדסאי, ומשם לרכישת הכלים לקראת קריירה מבוקשת בתעשייה.


תכנית הלימודים


במהלך מכינה זו, המשתתפים רוכשים כלים במקצועות יסוד שונים שחיוניים ללימודי הנדסאים. כך הם לומדים מושגים וכלים מרכזיים בתחומים כגון אנגלית, מתמטיקה ועברית. נוסף על כך, הם מפתחים מיומנויות למידה אשר יכולות לסייע להם בהמשך דרכם בלימודי ההנדסאי וכך בוחנים אסטרטגיות יעילות ללמידה ולהבנה של חומרים טכניים שונים.


מתכונת הלימוד


משך המכינה הינו שנה אחת. הלימודים מתקיימים במתכונת ערב, שלוש פעמים במהלך השבוע, ובימי שישי.


קהל יעד


המכינה הטכנולוגית מיועדת למועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה ללימודי הנדסאים ומעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם. היא מתאימה גם לבעלי תעודת בגרות חלקית שאינם עומדים ברף הנדרש לקבלה ללימודי ההנדסאים. כדי לקבל את הפרטים המדויקים לגבי תנאי קבלה מומלץ לפנות למוסד הלימוד.


תעודה והמשך לימודים


סטודנטים המשלימים בהצלחה את הלימודים במכינה הטכנולוגית מקבלים תעודת גמר מטעם המכללה הטכנולוגית נוף הגליל. תעודה זו מאפשרת להם להתקבל ללימודי ההנדסאים של המכללה במגוון רחב של מגמות. יש לציין שכדי להיות זכאים לתעודת הסיום יש צורך לעבור בהצלחה מבחני גמר ממלכתיים במקצועות הלימוד השונים, אשר נערכים על ידי מה"ט, את המבחנים יש לעבור בציון של לפחות 55 (ציון עובר).

 

על מוסד הלימוד


המכללה הטכנולוגית נוף הגליל מוקמת בצפון הארץ, היא נוסדה בשנת 1987 והיום לומדים בה למעלה מ - 1,500 סטודנטים במגוון של מסלולי לימודים המוכרים על ידי מה"ט. המכללה שמה לה למטרה להעניק לסטודנטים השכלה טכנולוגית מעמיקה ומתקדמת שיכולה לסייע להם להשתלב במקצועות נדרשים בתעשייה בישראל, וכך להעצים ולפתח את התעשייה הטכנולוגית ואת תעשיית ההייטק בארץ, ובפרט באזור הצפון. תכניות הלימודים השונות שנערכות במכללה זו מותאמות לדרישות מה"ט ולעדכונים האחרונים בתעשייה, כדי לספק לסטודנטים ידע עדכני ורלבנטי לקראת קריירה בתעשייה. הלימודים משלבים סדנאות ועשייה פרקטית במטרה לאפשר לסטודנטים לצבור ניסיון מעשי לקראת ההשתלבות בשוק העבודה. כמו כן, מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם שלל גופי תעשייה באזור צפון הארץ, במטרה לסייע לסטודנטים בהשתלבות בתעסוקה לאחר תום הלימודים.


לימודי ההנדסאים במכללהמוצעים במגוון רחב של תחומים מבוקשים. בין התכניות אותן ניתן ללמוד במכללה אפשר למצוא לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות מכטרוניקה, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי בניין (הנדסה אזרחית) ולימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים. נוסף על כך, המכללה עורכת שלל תכניות ללימודי תעודה בתחומי הרכב, הניהול, המזכירות, החשבונאות, המחשבים והניהול התעשייתי. תכניות אלה מסייעות לעובדים לשכלל את הכלים המקצועיים שברשותם או לעבור הסבה מקצועית לענפים שיש להם דרישה במשק.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית נוף הגליל - הנדסאים והכשרה מקצועית

כלים שיעזרו לך לבחור