תואר ראשון באקדמית רמת גן

שירות אישי - צור קשר
תואר ראשון באקדמית רמת גן

תואר ראשון - האקדמית רמת גן

 

לימודים, עבודה ואופק עתידי


האקדמית רמת גן נוסדה בשנת 2010 והיא מוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה. ישנם מסלולי לימוד רבים במכללה, היא שמה דגש על הכשרה מקיפה ומקצועית של סטודנטים רבים הנהנים מתוכניות הלימוד השונות והמגוונות. תכניות אלו נבנו מתוך הכרות מעמיקה עם התחומים אשר מציעה המכללה, והן עונות על כלל הדרישות הקיימות בשוק העבודה לכל תחום אשר מוצע עבור הסטודנטים. המכללה העמידה סגל מרצים בכיר המשלב ניסיון מעשי בשטח לצד ידע אקדמי עדכני. נוסף על כך וחשוב מכל, סגל המרצים מתאפיין בכישורי הוראה מתקדמים השואפים לקדם את הסטודנטים שבמכללה בעזרת יחס וליווי אישי מתמיד אשר יסייעו לסטודנטים לסיים את לימודיהם בהצלחה ולהשתלב בשוק העבודה הישראלי.


מבנה הלימודים באקדמית רמת גן נבנה בצורה ייחודית, כזו המאפשרת לסטודנטים לקיים שגרת עבודה לצד הלמידה. המכללה חרטה על דגלה את רצונה להוביל חזון אנושי וחברתי, בשאיפה לתרום בדרכה שלה לבניה של חברה אכפתית, צודקת וטובה יותר בישראל. לשם כך, היא מקבלת סטודנטים שרוצים לעשות את ההבדל, הן בתחומי עיסוקם והן בלימודים האקדמיים שמציעה המכללה. המכללה מתמקדת במגוון תכניות לימוד במקצועות: ניהול בריאות, סיעוד, מערכות מידע, משאבי אנוש, ייעוץ חינוכי, כלכלה, ניהול וחדשנות ויזמות.


מסלולי הלימוד

 

  • לימודי ניהול מערכות בריאות - תמורות רבות מאפיינות את מערכת הבריאות בשנים האחרונות, וכעת, המערכת המתחדשת קולטת אנשים המעוניינים בתפקידי ניהול מאתגרים ומרתקים כאחד. מדובר בתחום שהוא יציב, מלא עניין ובעל ביקוש גבוה מאוד בשוק העבודה. האקדמית רמת גן מצויה בקשר שוטף עם מוסדות בריאות מובילים בארץ. תכנית לימודי ניהול מערכות בריאות מכשירה באופן תיאורטי ומעשי סטודנטים רבים לתפקידי מפתח במערכת הבריאות שבישראל, הודות להקניית כלים טכנולוגיים מתקדמים ומיומנויות מחשוב, הכשרה ניהולית מקיפה והתנסות משמעותית באמצעות פרויקטים מעשיים בבתי חולים שונים ובמרפאות הקהילה שם הסטודנטים מתרגמים את לימודיהם לכדי עשייה בפועל.

 

  • לימודי משאבי אנוש - לכל ארגון יש את התרבות המיוחדת שלו. התרבות הזו מדגישה את הערכים, החזון והאידיאל של צוות עובדים אשר פועל יחדיו. עובד משאבי האנוש מפתח ומנהל את ההון האנושי אשר פועל בארגון בעזרת גיוס עובדים, קיום הטבות ומשכורות, שיכוך קונפליקטים ומעורבות בפיתוח הארגון. תפקיד העובד במשאבי האנוש הוא הליבה המרכזית האחראית על הצלחת כל ארגון. לימודי משאבי אנוש מתקיימים במסלול דו - חוגי והם מוצעים בשילוב של לימודי ניהול. בוגרי תוכנית הלימודים יוכלו להשתלב בתפקידים רבים, כגון: פיתוח עובדים, ניהול והדרכה, גיוס, רווחה, גישור, פתרון משברים ועוד.

 

  • לימודי מערכות מידע - תפקיד מנהל מערכות המידע הוא חיוני ובסיסי עבור הצלחתו של ארגון. התפקיד מכיל בתוכו אחריות על תכנון, ניתוח ועיצוב מערכות מידע שונות עבור ארגונים המבוססים על מערכות מחשוב מתקדמות ויעילות. לימודי מערכות מידע (B.s.c) מתאימים לאנשים אשר חיים ונושמים דיגיטל ורואים עצמם במשרה ניהולית בהמשך הדרך שלהם. מסלול הלימוד הוא עשיר ומקיף ביותר בתחום והוא פותח בפני הסטודנטים שלו דלת רחבה למקצוע מבוקש ביותר עם אפשרויות התמחות רבות.

 

  • לימודי חדשנות ויזמות לתואר ראשון - לימודי חדשנות ויזמות לתואר ראשון מתקיימים במסלול לימודים חדשני המקנה ללומדיו את הכלים הנחוצים להם, על מנת להצליח ולהמציא את עצמם מחדש באופן יצירתי בשוק העבודה העכשווי. מסלול הלימודים הוא דו - חוגי והוא מאפשר לשלב בין שני עולמות תוכן – הראשון הוא עולם החדשנות והיזמות והשני רכישת מקצוע בתחום הכלכלה או ההנהלה. השילוב המנצח בין שני העולמות מושג באמצעות מגוון עתיר של קורסים וסדנאות שמהווים את ארגז הכלים האולטימטיבי עבור הסטודנטים השואפים להוביל, לחולל שינוי ולהצליח בשוק העבודה באמצעות קיום תהליכים חדשניים וקריאטיביים.

 

  • לימודי סיעוד - אם אתם בעלי זיקה לתחום הרפואה, נהנים מהסיפוק של להגיש עזרה לאחרים ומעוניינים לעסוק בתפקיד מקצועי ומאתגר בתחום – לימודי סיעוד הוא המסלול בעבורכם. המכללה הרכיבה תכנית לימוד עשירה אשר מספקת לסטודנטים ידע נרחב לצד התנסות מעשית. תכנית הלימודים היא מאתגרת ואינטנסיבית ביותר והיא כוללת נושאים כמו מתן עזרה ראשונה, שימוש מדויק בכלים ובציוד רפואי, טרמינולוגיה רפואית ועוד. לימודי סיעוד (BSN) מאפשרים כמה סוגי התמחויות והתנסות פרקטית במהלך הלימודים במגוון יחידות: מיילדות, יחידות רפואה דחופה, יחידת טיפול נמרץ, מחלקות אשפוז ועוד.

 

  • לימודי כלכלה - לימודי כלכלה מתייחסים למכלול הפעילות האנושית המוכוונת להשגת אמצעים חומריים אשר דרושים לאדם לצורך קיומו. התואר בכלכלה נועד להקנות לסטודנטים כלי חשיבה וניתוח שיעזרו להעמיק בפרשנות של התפתחויות ותופעות כלכליות בארץ ובעולם . בוגרי תוכנית הלימודים של האקדמית רמת גן יוכלו להשתלב לאחר התואר בשלל מקומות עבודה, ביניהם: בתי השקעות, חברות ביטוח, בנקים, חברות הייטק, משרדים ממשלתיים ועוד.
למידע נוסף לחצו: האקדמית רמת גן
עוד מסלולי לימוד - האקדמית רמת גן