תנאי קבלה האקדמית רמת גן

שירות אישי - צור קשר
תנאי קבלה האקדמית רמת גן

תנאי קבלה - האקדמית רמת גן


איך מתקבלים ללימודים באקדמית רמת גן?


 

המכללה האקדמית רמת גן היא מוסד לימודים אקדמי שהוקם בשנת 2010, ומוכר על ידי המל"ג (המועצה להשכלה גבוהה).

 

האקדמית רמת גן מתמקדת בתכניות לימודים במקצועות הבאים: סיעוד, מערכות מידע, ניהול בריאות, משאבי אנוש, חברה והתנהגות, ייעוץ חינוכי, כלכלה, ניהול וחדשנות ויזמות.


הנה תנאי הקבלה ללימודים באקדמית רמת גן:


שימו לב, תנאי הקבלה ונכונות המידע המפורט כאן יכולים להשתנות מעת לעת. כדי לקבל מידע מדויק על תנאי קבלה מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימוד. המסתמכים על המוצג בעמוד עושים זאת על אחריותם האישית.


לימודי ניהול ומשאבי אנוש (דו חוגי) BA


ללימודי ניהול ומשאבי אנוש יכולים להתקבל מועמדים שלהם בגרות מלאה בממוצע של 80 ומעלה או לחלופין בעלי ציון בפסיכומטרי 550 ומעלה ובגרות מלאה. כל המועמדים צריכים להגיע לרמת פטור בשפה האנגלית. מי שאינם עומדים ברף הנדרש יכולים להשתתף בקורסי הכנה באנגלית. מועמדים מעל גיל 30 שאין ברשותם תעודת בגרות יכולים ללמוד בקורס הכנה ייעודי לבגרויות שמתקיים במכללה.


לימודי מערכות מידע B.Sc


כדי להתקבל ללימודי מערכות מידע במכללה, יש צורך בממוצע בגרויות של לפחות 80. כמו כן, המועמדים צריכים להציג בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 85 ומעלה או ברמת 5 יחידות בציון של לפחות 75. בעלי בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות צריכים לעבור מבחן כניסה או קורס הכנה, ולעבור אותו בציון 80 ומעלה. כמו כן, הם צריכים להגיע לרמת פטור באנגלית. מוסד הלימוד מציע קורסי הכנה שונים למי שאינם עומדים בתנאים, אלה כוללים הכנה לבגרות 30+ והכנה באנגלית.


לימודי ניהול מערכות בריאות BA


הקבלה ללימודי ניהול מערכות בריאות היא לבעלי ממוצע בגרויות של לפחות 80, אין צורך בפסיכומטרי. כל המעומדים צריכים להגיע לרמת פטור באנגלית עד לסיום הלימודים, ניתן לעשות זאת גם דרך קורסים ייעודיים או בחינת אמיר"ם. במכללה מתקיימים קורסי הכנה למועמדים שלא עומדים בדרישות באנגלית או בבגרויות.


לימודי סיעוד BSN


כחלק מתנאי הקבלה לסיעוד, המועמדים צריכים להיות בעלי אזרחות ישראלית או תושבי קבע, שברשותם ציון של 520 ומעלה בפסיכומטרי ותעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של 80 לפחות. מי שברשותם ממוצע בגרויות שבין 75 - 79 ופסיכומטרי של לפחות 520 יכולים להתקבל על סמך ציון הסכם שלהם. כל המועמדים צריכים גם לעבור ראיון אישי ולהגיע לרמת פטור בשפה האנגלית. למי שלא עומדים בדרישות ללימודי הסיעוד, ניתן להשתתף בקורסי הכנה של מוסד הלימוד.

למידע נוסף לחצו: האקדמית רמת גן
עוד מסלולי לימוד - האקדמית רמת גן